18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek helikoptera w Santiago

Michael_Myers • 2014-11-30, 14:57
Albo to jakiś transformers i tańczy "bredgensa" 8-)

wernetto

2014-11-30, 20:46
za przypomnienie Helikopter w ogniu, piwo!

RockyWood

2014-12-01, 00:00
dobra. to teraz przyjmuję zakłady - ile lat ma ten film :)

mykos777

2014-12-01, 00:33
"ouuu!" i wiemy ze nagrywała małpa

Ra...........py

2014-12-01, 01:35
Niezły prank

KappaSid

2014-12-01, 04:41
Nie znam się na tym, ale czemu ludzie nie potrafią zrobić dobrego fejka? Przecież płaczę jak widzę tego zooma i upośledzone ruchy kamery... W każdym sztucznie wyprodukowanym filmiku to samo od razu rzuca się w oczy. Mogę dać co najwyżej karmi a nie piwo.

kreatywnakrowa

2014-12-01, 12:24
KappaSid napisał/a:

Nie znam się na tym, ale czemu ludzie nie potrafią zrobić dobrego fejka? Przecież płaczę jak widzę tego zooma i upośledzone ruchy kamery... W każdym sztucznie wyprodukowanym filmiku to samo od razu rzuca się w oczy. Mogę dać co najwyżej karmi a nie piwo.



Ja płaczę gdy czytam brednie jebniętego kretyna, który nim coś napisze to nie sprawdzi tylko pie**oli o zoomach i fejkach. Twoi starzy zrobili fejka sp***olino. Sytuacja miała miejsce w San Miguel w Chile, policyjny helikopter biorący udział w akcji został uderzony w rotor przez samochód strażacki. Skutkiem był niekontrolowany ruch rotacyjny który doprowadził do zderzenia z radiowozem i pożaru. W wyniku zdarzenia ucierpiał policjant oraz pilot śmigłowca - kaptain Mario Esperidón Arce który w stanie krytycznym, z licznymi urazami trafił do szpitala. Wszytko to widzisz na amatorskim nagraniu. ch*j Ci w oko. Tyle z mojej strony.


http://www.news.com.au/world/south-america/pilot-critically-hurt-after-a-police-helicopter-turns-into-a-spinning-ball-of-fire-in-san-miguel-chile/story-fnh81jzo-1227140928178