18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

buczkog

2017-12-27, 22:42
To że jeżdżę chociażby do pracy tramwajem i będę kręcić filmiki i strzelać se samojebki w środku i na zewnątrz tramwaju a potem wklejał to na neta tzn. będę blogerem tramwajowym???.

wich3r

2017-12-27, 22:45
Typowa lala "motovlogerka" z dupa na wierzchu. Pewnie pierwszy raz z miasta wyjechała i przekroczyła 50km/h :D teraz może się dowiedziała co to przeciwskręt.

Sz...........la

2017-12-27, 22:50
orisuniek napisał/a:

Jednej moto mniej.Szkoda bo mogła być fajna dupa :kawa:



Przecież ona żyje i ma się całkiem dobrze. R6 szkoda. :roll:

_Myszcz_

2017-12-27, 23:17
MgrMajster napisał/a:

Patrząc na ryj to powinna być blogerką hipologi.



W kasku wyglada nawet ok :P

bendyz

2017-12-27, 23:23
klasyczny błąd początkującego. będąc w zakręcie gdy widzisz ze nie wyrobisz wciskanie hamulca to w 99% pewny wypadek. Motocykl idzie do pionu i jedzie się prosto. Jedyne wyjście - przeciwskręt, położyć się na bok i dodać gazu - przy takim zakręcie powinno wyjść bez problemu. Ja na początku swojej przygody z moto często na przeciwny pas wyjeżdżałem. Strasznie głupie uczucie i ciężko się przeciwstawić logice która gdzieś tam w głowie jest.

C.B.

2017-12-27, 23:49
1700 followers? To jak za darmo się wyj***ć

RiccoFD

2017-12-27, 23:51
Mam wrażenie że miała zbyt ciężki motocykl, jednak trzeba trochę ważyć żeby w trakcie układania się w zakręcie przeciwstawić się sile odśrodkowej, za mało masy, za mało mózgu jak na taką maszynę...


LuzaQ

2017-12-28, 00:13
Riccofd.. masa czy dziewczyny czy motocykla nie ma tu nic do rzeczy jedynia technika byla zla a w sumie to.jej wogolle nie było.

kondzio63221

2017-12-28, 01:05
buczkog napisał/a:

To że jeżdżę chociażby do pracy tramwajem i będę kręcić filmiki i strzelać se samojebki w środku i na zewnątrz tramwaju a potem wklejał to na neta tzn. będę blogerem tramwajowym???.


Nie no, Ty raczej zostaniesz blogeream Krawczyka. :mrgreen:

Espen

2017-12-28, 01:33
RiccoFD napisał/a:

Mam wrażenie że miała zbyt ciężki motocykl, jednak trzeba trochę ważyć żeby w trakcie układania się w zakręcie przeciwstawić się sile odśrodkowej, za mało masy, za mało mózgu jak na taką maszynę...



Bez obrazy lecz gówno prawda. Wszystko co potrzeba to odpowiednia technika, opanowanie i odrobina siły w rękach i nogach.
To tutaj wygląda trochę jakby słabo doświadczona motocyklistka wjechała za szybko (w jej mniemaniu oczywiście bo prędkośc tutaj jest żadna), a następnie podświadomie lub nie próbowała się ratować spowolnieniem motocykla poprzez odjęcie gazu i/lub wciśnięcię hamulca. Co potem widzimy - motocykl prostuje się poprzez zbyt gwałtowną reakcję, laska prostuje się, fixuje wzrok na barierce i wystawia nogę jako swego rodzaju poświadczenie: "patrzcie, od tej pory już nie wiem co robię i działają ludzkie odruchy, które podczas jazdy na motocyklu są złe".

edit

Nie jestem jednak ekspertę tylko ciut sobie jeżdzę i żeby mi tu żadna sadolka nie odebrała tego jako ataku na społeczność kobiet na motocyklach, ponieważ znam kilka motocyklistek i szanuję.

Sorry za jedno pod drugim ale szczęście dla niej że nie przywaliła ciałem w te barierki energochłonne, bo raczej by już nie było co zbierać... :dead:

Stajan

2017-12-28, 02:49
Jeszcze nigdy, do żadnego filmiku, tak mocno nie pasowało określenie "moto p*zda" :)

bezjaj

2017-12-28, 02:58
Po 1 panna już mnie wk***ia bo widać, że o ch*j tu chodzi (wypinanie dupy pod bolca), a nie o blog moto.
Po 2 ale się tu znalazły maciosy, który się nie wyj***ł na moto niech pierwszy kamień rzuci (jak się nie wyj***łeś to znaczy, że dalej niż po placu zabaw nie jeżdziłeś)

matti1987

2017-12-28, 04:12
Dupa fajna, a najładniej jej w kasku...

dr.benzoesan

2017-12-28, 06:45
...w drugim sezonie na moim krążowniku uczyłem się przeciwskrętu. A właśnie ... że o czym ona ten blok prowadziła?

@bezjaj

To tylko wśród kobiet panuje przekonanie że trzeba coś rozpie**olić żeby się tego nauczyć.

Jak nie rozj***łaś czajnika to więcej niż wody nie potrafisz gotować.