18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

japierrrr...

2020-12-16, 11:24
Te boo,
Jesteś właśnie tym o czym piszę. Roztoczem. Rozumiem mendo że w ramach poprawy chumoru jedziesz na dziecięcą onkologie..... Czarny chumor i ciagniecie łacha z grubych tematów to jedno, a śmianie z typa bez nóg że mu coś tam wystaje jest po prostu ch*jowe. Z resztą coś czuję że piszę do jakieś pryszczatej k***y co musi czerpać swoją moc z nabijania się z takich ludzi bo jest zerem z j***nej wsi

hitec

2020-12-16, 11:44
Można powiedzieć, że kobieta ma jaja....

Jestem_na_nie

2020-12-16, 12:02
To jest część uda, a przyczyną jest skrajna otyłość. Lubie program "my 600 lb life" i tam jest dużo takich przykładów. Dziwne tylko że miała na tyle siły żeby dojść do sklepu bo większość bohaterów tego serialu leży tylko w łóżku.

bercisko

2020-12-16, 12:18
To są jej cyce. Długie były to zarzuciła na plecy :-)

boo

2020-12-16, 12:39
japierrrr... napisał/a:

Te boo,
Jesteś właśnie tym o czym piszę. Roztoczem. Rozumiem mendo że w ramach poprawy chumoru jedziesz na dziecięcą onkologie..... Czarny chumor i ciagniecie łacha z grubych tematów to jedno, a śmianie z typa bez nóg że mu coś tam wystaje jest po prostu ch*jowe. Z resztą coś czuję że piszę do jakieś pryszczatej k***y co musi czerpać swoją moc z nabijania się z takich ludzi bo jest zerem z j***nej wsi



Na "te" i "pryszczata k***o" to sie zwracaj po rodzinie. To jest sadistic a nie sie pomaga. Wlasnie po to sie tu wchodzi a jak cie serduszko boli z tego powodu to wyp... z tej stronki mendo p*zdowata

Juzwa

2020-12-16, 12:51
boo napisał/a:

Usuncie konta jak wam nie pasuje albo nie czytajcie komentarzy p*zdeczki



To akurat nie TY będziesz decydował o tym, kto ma usunąć konto czy zostać.

St...........on

2020-12-16, 12:58
Juzwa napisał/a:

Jesteście żałośni. To jest chory człowiek, a wy się nabijacie.



Haha no chory na " wpie**alam bez umiaru, co złego może się stać?" ,Nie mam krzty litości dla tak zapuszczonych grubasów, to nie stało się przez noc. Zresztą też w technikum byłem pulpety i nikt nie miał litości, w wojsku doj***lem kondyche i przypakowalem na kurzczaku i ryżu. Dobry kopniak w buły jednego obali, a drugiego wk***i tak że zmotywuje do działania.

Juzwa

2020-12-16, 13:55
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Haha no chory na " wpie**alam bez umiaru, co złego może się stać?" ,



Sądzę, że to bezdomny, a wiadomo że oni "wpie**alają bez umiaru" trawę i nadpsute żarcie ze śmietników.
Poza tym poczytaj informacji o kortyzolu, kiedy i co go wytwarza w nadmiarze, no i jakie są tego skutki. Możesz pić tylko wodę destylowaną a będziesz tył jak świnia na kartoflach.

Skrzek007

2020-12-16, 19:17
Juzwa i krewniacy - chcesz zbawić świat to nie marnuj tu czasu. Kiedy zrozumiesz że to SADISTIC? . Nie mam zamiaru Ci ubliżać ale zajrzyj do słownika albo idź do terapeuty. Wiem że jest advent i trzeba coś dobrego zrobić ale po brazylijskich favelach to ostatni adres gdzie się przydasz. Też jestem czuły na krzywdę niewinnych ALE TO I TU JEST k***A ŻYCIE. Więc ciesz się tym co masz bo jutro może być gorzej.

lajka

2020-12-16, 21:21
To sp***olenie lewicowe jest na tym portalu, czas umierać.

Juzwa

2020-12-16, 21:25
Skrzek007 napisał/a:

Juzwa i krewniacy - chcesz zbawić świat to nie marnuj tu czasu. Kiedy zrozumiesz że to SADISTIC? . Nie mam zamiaru Ci ubliżać ale zajrzyj do słownika albo idź do terapeuty. Wiem że jest advent i trzeba coś dobrego zrobić ale po brazylijskich favelach to ostatni adres gdzie się przydasz. Też jestem czuły na krzywdę niewinnych ALE TO I TU JEST k***A ŻYCIE. Więc ciesz się tym co masz bo jutro może być gorzej.



Poluzuj gumkę w śpiochach i popraw pieluchę, bo chyba za bardzo cię uwierają. Mam głęboko to, co o mnie sądzisz, a rady zachowaj dla swojego lachociąga.

Kapsztyfikator

2020-12-16, 21:47
Juzwa napisał/a:

Jesteście żałośni. To jest chory człowiek, a wy się nabijacie.



Ojej jak mi przykro widzę pierwsze objawy wypadania odbytu, użyj maści na ból dupy

Rozchędażacz

2020-12-17, 13:16
boo napisał/a:

Usuncie konta jak wam nie pasuje albo nie czytajcie komentarzy p*zdeczki



Jak ciebie coś takiego bawi, to znaczy że sam p*zda jesteś i jedyne co w życiu osiągnąłęś to piwa na sadolu od innych, równych tobie nieudaczników za ch*jowe wstawki jak to coś. Sam więc usuń konto, bo tacy jak ty zaniżacie tylko poziom materiałów na tym portalu.

boo

2020-12-18, 00:09
Rozchędażacz napisał/a:

Jak ciebie coś takiego bawi, to znaczy że sam p*zda jesteś i jedyne co w życiu osiągnąłęś to piwa na sadolu od innych, równych tobie nieudaczników za ch*jowe wstawki jak to coś. Sam więc usuń konto, bo tacy jak ty zaniżacie tylko poziom materiałów na tym portalu.



To wlasnie takie p*zdy jak wy zanizaja poziom tego portalu ckliwymi komentarzami. Czy ja napisalem, ze to zdjecie jest smieszne? Nie. Jest zalosne, jak mozna sie doprowadzic do takiego stanu. I nie pie**olcie, ze ma to w genach

kulawiec

2020-12-19, 18:42
Juzwa napisał/a:

To jest chory człowiek



Tak, na wpie**alanie wszystkiego co w zasięgu ręki , brak ruchu i i higieny.