18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypad z toru

petru23 • 2021-07-28, 12:35
Nie posłuchał... Przetrącenie na torze.




nebelwerfer

2021-07-28, 13:20
przez covid nie ma tam widowni :D więc opcja wtargnięcia osoby postronnej ograniczona do minimum a i tak jakiś uj się wpie**olił typowi pod koła :D no k***a geniusz.

sirmlcs

2021-07-28, 13:36
To dzieci, dorośli, czy japończyki? :D

taigatrommel

2021-07-28, 13:54
k***a, co to znowu za jakaś zj***na konkurencja? Olimpiady nie oglądam! Nie dość, że nasi dostają wpie**ol większy niż na Ełro 2020/21, to jeszcze jest masa konkurencji o których nikt nawet nie słyszał! Próbowałem oglądać koszykówkę 3x3... no właśnie, próbowałem bo oglądać się tego czegoś nie da, a zasady rozumieją tylko wtajemniczeni! I tu dygresja, nasi komentatorzy chyba nie są wtajemniczeni, bo pie**olą jak potłuczeni... :-?

Heliar

2021-07-28, 15:12
taigatrommel napisał/a:

k***a, co to znowu za jakaś zj***na konkurencja? Olimpiady nie oglądam! Nie dość, że nasi dostają wpie**ol większy niż na Ełro 2020/21,.



Normalne, stare konkurencje odpadają, nowoczesne wchodzą, zawsze była mała rotacja, wolę bmx niż snookera. Nie wiedziałem, że nasi piłkarze grają na olimpiadzie.

warka

2021-07-28, 15:39
Mi to wyglada jak by jebnął w szympansa . :mrgreen:

-_-

2021-07-28, 16:22
taigatrommel napisał/a:

k***a, co to znowu za jakaś zj***na konkurencja? Olimpiady nie oglądam! Nie dość, że nasi dostają wpie**ol większy niż na Ełro 2020/21, to jeszcze jest masa konkurencji o których nikt nawet nie słyszał! Próbowałem oglądać koszykówkę 3x3... no właśnie, próbowałem bo oglądać się tego czegoś nie da, a zasady rozumieją tylko wtajemniczeni! I tu dygresja, nasi komentatorzy chyba nie są wtajemniczeni, bo pie**olą jak potłuczeni...



Wygląda na BMX Cross

pATRYKOify

2021-07-28, 18:28
taigatrommel napisał/a:

k***a, co to znowu za jakaś zj***na konkurencja? Olimpiady nie oglądam! Nie dość, że nasi dostają wpie**ol większy niż na Ełro 2020/21, to jeszcze jest masa konkurencji o których nikt nawet nie słyszał! Próbowałem oglądać koszykówkę 3x3... no właśnie, próbowałem bo oglądać się tego czegoś nie da, a zasady rozumieją tylko wtajemniczeni! I tu dygresja, nasi komentatorzy chyba nie są wtajemniczeni, bo pie**olą jak potłuczeni...



Kolejny k***a przegryw którego życie toczy się wokół powrotu z roboty żeby wypić harnasia przed TV, jacy wy jesteście przyj***ni, sadolowi specjaliści.

taigatrommel

2021-07-28, 19:32
Heliar napisał/a:

Normalne, stare konkurencje odpadają, nowoczesne wchodzą, zawsze była mała rotacja, wolę bmx niż snookera. Nie wiedziałem, że nasi piłkarze grają na olimpiadzie.



Rotacja, spoko. Nowe sporty, spoko. Ale my na olimpiadzie mamy już nawet jazdę na deskorolce i softball! :shock:

weedsoN71

2021-07-29, 09:54
Panowie, panowie ostatnio na sadisticu mnie nauczył jeden użytkownik, że olimpiada to okres pomiędzy igrzyskami :D Także Wy macie na myśli igrzyska olimpijskie, a nie olimpiadę! :D Pozdrawiam

Mikesz89

2021-07-29, 22:55
Tak mi się skojarzyło :-)