18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wynik tego spotkania...

Halman • 2024-01-24, 15:12

jeden do jednego czyli remis...

htr83

2024-01-24, 21:43
No i fajnie

psotna_cipka

2024-01-24, 21:47
A co ze smalcuchem? Czy ktoś go zastrzelił? Samochód go rozjechał? Tyle pytań, odpowiedzi brak.

misiekdiablo1

2024-01-24, 22:28
mynameisgod napisał/a:

patrzyłem na psa i czekałem na inną akcję



kto wie co potem było :)

pankruk

2024-01-24, 23:10
LizTruss napisał/a:

Tak powinien zakończyć się konflikt Rosjan z ukrami. Polacy by wtedy mogli ogarnac po nich ziemie i stac sie kolejnym wielkim imperium Lechickim



Takie pie**olenie nawet w żartach to narażanie kraju na ogromną pułapkę rewizji granic.

AdamBrown

2024-01-24, 23:20
LizTruss napisał/a:

Tak powinien zakończyć się konflikt Rosjan z ukrami. Polacy by wtedy mogli ogarnac po nich ziemie i stac sie kolejnym wielkim imperium Lechickim



Ale tego nie zrobią bo dali się zaszczepić berbeluchą i kobiety są bezpłodne, a te co są płodne robią aborcje więc nasz naród też wymrze tylko później.
Ale muzułmanie to co innego oni mają po 3 żony i po 12 15 dzieci, nie piją alkoholu, i nie jedzą świń, a kobiety nie mają nic do gadania, dlatego przetrwają.
Nie żebym się z tego powodu cieszył, ale takie są fakty.

siebie1mi1daj

2024-01-25, 04:37
postrzelił sie sam w głowe, widac jak rosne malutka kaluza z krwi. Beka w ch*j XD

viking19

2024-01-25, 07:04
Halman napisał/a:

bardzo przepraszam, bądźmy precyzyjni: nie wk***ił tylko zrównał z ziemią..



po pierwsze, iks de.
po drugie, ja tu jestem by pisac durne komentarze, i smieszkować w przerwach od wykopu. nie wiem jakby mnie miało ubodnąć słowo od przegrywa jakiegoś. xD
po trzecie, widac jak śledzisz gównodramy, żyjesz tym, i ci siedzą w głowie, skoro zapamiętałes jakąs akcję ze mna, świeżakiem nieznanym szerzej na sadolu.
tym postem udowodniłes, że jestes naprawdę typowy piwniczak, zyjący tylko neetem na garnuszku rodziców. xD
wrzuć jakis ciekawy materiał, może znowu ci dam piwko. tylko się postaraj k***a, a nie wrzucaj byle gówna.
no, to tyle. nara.

;-)

tol4

2024-01-25, 13:45
Tutaj piękny przykład, jak działa wyzwolenie w organizmie mnóstwa adrenaliny. Gość pewnie kilkukrotnie postrzelony (pytanie, czy śmiertelnie) , a jeszcze się broni i potem chwilę chodzi, aż upada.

PisPo

2024-01-27, 00:31
AdamBrown napisał/a:

Ale tego nie zrobią bo dali się zaszczepić berbeluchą i kobiety są bezpłodne, a te co są płodne robią aborcje więc nasz naród też wymrze tylko później.
Ale muzułmanie to co innego oni mają po 3 żony i po 12 15 dzieci, nie piją alkoholu, i nie jedzą świń, a kobiety nie mają nic do gadania, dlatego przetrwają.
Nie żebym się z tego powodu cieszył, ale takie są fakty.



wiesz że się obracasz w takim towarzystwie to nie nasza wina .jest dużo Polaków którzy są normalni i mają rodziny wiec klapnij swoim obszczanym ryjem :)