18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TYMB4R`k

2016-08-29, 12:49
Bydgoszcz hahaha moje miasto takie piękne :D

El_Fenomeno

2016-08-29, 13:07
Powiem wam z własnego doświadczenia że nie ma nic lepszego jak taka sytuacja. Jeżeli jest się osobą poszkodowaną na skutek wypadku to od razu wzywamy karetkę (tzn lepiej żeby ktoś wezwał), narzekamy na bóle karku, głowy, klatki piersiowej. Zostajemy zabrani do szpitala na obserwacje i jeżeli sprawy zawodowe nam na to pozwalają to staramy się jak najdłużej przedłużyć pobyt w szpitalu. Następnie przez kilka miesięcy możemy wybrać się na terapię do psychologa ponieważ odczuwacie lęki przy jeździe samochodem albo kur*wa nie wiem, np boicie się chodzić chodnikiem wzdłuż ulic o natężonym ruchu. Posiadając pełną dokumentację medyczną możecie zacząć ubiegać się o odszkodowanie od ubezpieczyciela sprawcy wypadku a jeżeli nie macie na to czasu to przekazujecie tą sprawę do firmy zajmującą się odszkodowaniami (z tym że okroją was przynajmniej na 30% tego co wywalczą) i po kilku miesiącach jesteście bogatsi przynajmniej o 20 tysięcy.

Hochsztapler

2016-08-29, 13:08
Nagrywający to jakaś pierdoła (pewnie dlatego ma kamerkę, bo w nie jeden samochód już wyj***ł). Sądząc po powolnej reakcji, pewnie czytał bądź pisał sms'a albo po prostu jego mózg skupił się najpierw na rozluźnieniu zwieraczy, a dopiero później na prawidłowej reakcji.

Ci co pie**olą, że czerwony "wyrósł jak z podziemi" nie powinni więcej wsiadać do samochodu, skoro mają problem z zauważeniem tego auta nawet na nagraniu. Pomijając fakt, że typ nie reagował nawet wtedy, gdy czerwony już stał na jego pasie.

Co oczywiście nie zmienia faktu, że największym sp***oleniem umysłowym wykazał się wymuszający kierowca czerwonego.

8michal7

2016-08-29, 13:16
Gdyby kierowca jeden lub drugi jechał z 50km/h szybciej nie było by wypadku ☺

Pac

2016-08-29, 13:18
Hochsztapler napisał/a:

Nagrywający to jakaś pierdoła (pewnie dlatego ma kamerkę, bo w nie jeden samochód już wyj***ł). Sądząc po powolnej reakcji, pewnie czytał bądź pisał sms'a albo po prostu jego mózg skupił się najpierw na rozluźnieniu zwieraczy, a dopiero później na prawidłowej reakcji.

Ci co pie**olą, że czerwony "wyrósł jak z podziemi" nie powinni więcej wsiadać do samochodu, skoro mają problem z zauważeniem tego auta nawet na nagraniu. Pomijając fakt, że typ nie reagował nawet wtedy, gdy czerwony już stał na jego pasie.

Co oczywiście nie zmienia faktu, że największym sp***oleniem umysłowym wykazał się wymuszający kierowca czerwonego.



Czym ty jeździłeś w wieku 21 lat? Najwyżej wózkiem w supermarkecie bo o prowadzeniu auta pojęcia nie masz. :roll:

Jeżdzę dużym SUVem, moje kolana są na wysokości głowy innych kierowców, chronione przez dodatkowe poduszki powietrzne. Nie boję się w nikogo przyj***ć, nie będę zakładał że każdy może nie dostosować się do znaku ustąp pierwszeństwa. Poza tym moje auto waży 2.5 tony, przy zderzeniu inne auta zachowały by się jak puszka po sardynkach i powiem ci że przed tym ch*jem bym nawet nie hamował :roll:

Wiewór

2016-08-29, 13:27
Dzięki temu, że auto poszło w prawo to uratował człowiekowi życie. A to, że facet wymusi pierwszeństwo było widać z daleka. Można było uniknąć.

tarcer123

2016-08-29, 13:32
Antek01 napisał/a:

@pierwsza trójka: pie**olicie takie smuty, że aż żal to czytać. Skąd wiecie, że kierowca który nagrywał, nie spoglądał akurat w lusterka lub w inną stronę? Fajnie się pie**oli jak się patrzy na film któryś raz. Specjaliści k***a.



Jak grzebiesz sobie w jajach w trakcie jazdy zamiast patrzeć i obserwować drogę zwłaszcza na skrzyżowaniu to faktycznie ch*jowy z ciebie kierowca.

Jeżdżę zawodowo trochę większym samochodzikiem i gdyby nie "przeczucie" już by mnie dawno z firmy wyj***li, bo co drugi klient nie dostałby towaru na czas.

A te piwka za komentarz to dają ci pewnie takie same p*zdy za kierownicą co patrzą sobie w lusterka i na boki na krzyżówce. :amused:

Jakieś c*pki tu piszą o 10 tonowych suvach i że by nie hamowali tylko specjalnie walili. Jebnij się jeden z drugim. każdy NORMALNY człowiek robi co tylko się da żeby uniknąć kolizji lub ją zminimalizować w skutkach.

To idąc waszym tokiem myślenia mam przyj***ć w osóbówkę bo ja naj***ny towarem ważę nawet 40 000kg a tamten drugi niech ginie bo popełnił błąd-często nieumyślnie?

Idzcie co niektórzy kupić zeszyty bo 1 września się zbliża. A jak już chcecie coś napisać to z sensem i 2 razy pomyśleć zanim dacie te wypociny w komenatrzach bo czasami ze śmiechu można się oszczać.

Co do filmiku to spokojnie szło wyczuć tego dziadka że się wpie**oli. Nie z takich sytuacji udawało mi się wyjść cało. A to co doj***ł mój kolega to mistrzostwo. Ja byłem pasażerem bo jechałem jako zmiennik. 4 łepków wymusiło mu pierwszeństwo i gdyby nie konkretny manewr i jego szybka reakcja to tamci leżeli by dzisiaj na cmentarzu.
Na tym właśnie polega jazda autem. Myślenie i przewidywanie zagrożeń. A nie jazda automatem z klapami na oczach.

Pozdrawiam myślących i przewidujących kierowców którzy cenią życie oraz zdrowie swoje i innych

TytanowyRosomak

2016-08-29, 14:35
Cytat:

@pierwsza trójka: pie**olicie takie smuty, że aż żal to czytać. Skąd wiecie, że kierowca który nagrywał, nie spoglądał akurat w lusterka lub w inną stronę? Fajnie się pie**oli jak się patrzy na film któryś raz. Specjaliści k***a.



Ja prowadząc zazwyczaj patrzę się przed siebie a zerknięcie w lusterko zajmuje mi średnio ułamek sekundy a jak widzę kątem oka że pojazd z podporządkowanej poruszą się stałą niezmienną szybkością dotyczy to też jebniętych pieszych przed pasami którzy idą jak zombi nawet nie przystaną przy pasach to zwalniam. Taki to instynkt samozachowawczy.

kulad8

2016-08-29, 17:11
Jaki luz jeszcze sobie radyjko zapuścił

brylant1412

2016-08-29, 22:30
Sipińska rozj***ła system

mojzesz44

2016-09-01, 21:31
Czego się go czepiacie jak jechał swoim pasem i z pierwszeństwem przejazdu...