18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymuszenie odszkodowania

Polnischefuhrer • 2015-03-02, 23:41
cwaniak chyba nie tego się spodziewał ,że zostanie nagrany :rofl:

Karenz88

2015-03-03, 01:02
nie wiedziesz debilu przejazdu kolejowego ?
Obsrał się i wycofał
Lepiej bez oglądania skopiować opis z jutuba i bezmyślnie wlepiać na sadola

Eurek

2015-03-03, 01:10
@up Karenz88

Po pierwsze z zaporami wiec nie musiał się tam zatrzymywać

Po drugie jeżeli wjechałeś na tory i nie spojrzałeś na pociąg a ten robi Ciuch Ciuch żeby rozj***ć ciebie i twoje auto to gaz do dechy żeby z przejazdu sp***olić a nie grzecznie hamujesz i z prędkością ślimaka cofasz o pół metra na maskę samochodu za tobą. Tego nauczy cie prawie każdy bardziej doświadczony instruktor jazdy.

Widać że nie masz prawka a rok 88 w profilu masz po to by wejść na harda.

Karenz88

2015-03-03, 01:13
dokładnie tak , wchodzę na harda oglądać wyczyny twojej starej
zgadłeś w 100 %

RockyWood

2015-03-03, 01:17
Karenz88 napisał/a:

wchodzę na harda oglądać wyczyny twojej starej



i tym sposobem potwierdziłeś to co @Eurek napisał.

A co do filmu to tylko totalny debil wrzuca wsteczny nie uprzedzając się czy ktoś nie stoi z tyłu no chyba że to mądrala i chciał "zarobić"..

~Velture

2015-03-03, 05:12
Cytat:

A co do filmu to tylko totalny debil wrzuca wsteczny nie uprzedzając się czy ktoś nie stoi z tyłu


Cytat:

totalny debil wrzuca wsteczny nie uprzedzając się


Cytat:

nie uprzedzając się


Cytat:

uprzedzając się



No k***a. Polska język trudna język. Kali nie znać polska język?

Ponieważ zakładam ,że dalej nie załapałeś o co mi chodzi to poprawię to co napisałeś abyś nie przegrzał swojego mózgu zastanawiając się o ch*j mi chodzi.

Uprzedzić się możesz do murzyna albo żyda albo araba itp.
Jak jednak wrzucasz wsteczny bieg w samochodzie to UPEWNIASZ SIĘ czy nic nie stoi z tyłu.


RockyWood

2015-03-03, 11:49
@Velture

kolejny profesor Miodek :facepalm: kórwa yego mać.

pisałem w języku "sadolskim" ;) to nie jest forum lingwistów czy innych wieszczów więc jeśli nie masz wyższych ambicji od sprawdzania komuś gramatyki czy ortografii w postach to your'e welcome, powodzenia i nie zapomnij przy okazji sprawdzić reszty internetu bo mój błONd tutaj to mały pikuś. Może nawet ktoś zauważy Twoje oddanie i poświęcenie sprawie i zacznie za to płacić?

Ja rozumiem że niektórzy za wszelką cenę dbają o poprawną polszczyznę, czasem nawet chodząc po mieście dopisując "C" przed każdym "h*j" napisanym sprayem na murze... ale proszę, miejcie wyrozumiałość - niektórzy piszą szybko i nie zwracają uwagi na pie**olone w ch*j pierdoły kiedy w ch*j wiadomo do k***y mać nędzy o co do ciężkiej k***y chodzi.

...a jeśli ktoś uważa że jest inaczej i za takie błędy należy się publiczna chłosta ew. kula w łeb to nie współczuję - za to polecam po prostu iść i się j***ć. Ot tak.

Jeszcze kurew zacznijcie wystawiać tutaj oceny i zeszyty sprawdzać a może jakieś dyktaneczko?

PWN napisał/a:

uprzedzić się — uprzedzać się «nabrać bezpodstawnie ujemnego sądu o kimś lub o czymś»



w/g mnie na siłę pasuje.

werther

2015-03-03, 16:58
Eurek napisał/a:

@up Karenz88

Po pierwsze z zaporami wiec nie musiał się tam zatrzymywać

Po drugie jeżeli wjechałeś na tory i nie spojrzałeś na pociąg a ten robi Ciuch Ciuch żeby rozj***ć ciebie i twoje auto to gaz do dechy żeby z przejazdu sp***olić a nie grzecznie hamujesz i z prędkością ślimaka cofasz o pół metra na maskę samochodu za tobą. Tego nauczy cie prawie każdy bardziej doświadczony instruktor jazdy.

Widać że nie masz prawka a rok 88 w profilu masz po to by wejść na harda.




Poczytaj jak zginął Janusz Kulig i to co napisałeś i jebnij się w łeb.

Eurek

2015-03-03, 18:05
@werther
Z tego co pamiętam był to błąd dróżniczki to po pierwsze, poza tym w takich warunkach pogodowych należy zachować szczególną ostrożność. Skoro pociąg uderzył w przód samochodu to znaczy że ten nadal jechał i kierowca nie zauważył pociągu, pomimo sygnałów dźwiękowych z pociągu (pewnie muzyka napie**alała mu z drzwi), a ja mówiłem o sytuacji kiedy widzisz pociąg gdy jesteś już na jego torze wtedy jedyną rozsądną opcją jest jak najszybciej jechać do przodu.

Badum tsss

werther

2015-03-04, 15:46
Eurek napisał/a:

@werther
Z tego co pamiętam był to błąd dróżniczki to po pierwsze, poza tym w takich warunkach pogodowych należy zachować szczególną ostrożność. Skoro pociąg uderzył w przód samochodu to znaczy że ten nadal jechał i kierowca nie zauważył pociągu, pomimo sygnałów dźwiękowych z pociągu (pewnie muzyka napie**alała mu z drzwi), a ja mówiłem o sytuacji kiedy widzisz pociąg gdy jesteś już na jego torze wtedy jedyną rozsądną opcją jest jak najszybciej jechać do przodu.

Badum tsss



Przejeżdżając przez tory ZAWSZE trzeba zachować szczególną ostrożność, niezależnie od pogody i zapór.
Powiedziałeś: "Po pierwsze z zaporami wiec nie musiał się tam zatrzymywać". A jak widać zawsze może się zdarzyć "czynnik ludzki" i lepiej się zatrzymać.

tamtararara- ta tam!

cysio528

2015-03-04, 23:02
Przejeżdzając przez skrzyżowanie na zielonym też trzeba zachować szczególną ostrożność. Zatrzymujesz się przed skrzyżowaniem jak masz zielone?

Chmieluc

2015-03-04, 23:13
@cysio528
Cytat:

Art. 28. 1. Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejazdu kolejowego oraz przejeżdżając przez przejazd, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność. Przed wjechaniem na tory jest on obowiązany upewnić się, czy nie zbliża się pojazd szynowy, oraz przedsięwziąć odpowiednie środki ostrożności, zwłaszcza jeżeli wskutek mgły lub z innych powodów przejrzystość powietrza jest zmniejszona.



Ale spoko. Przejeżdżaj śmiało. Ufaj że urządzenie nie popsuło się i działa poprawnie. Jednego idiotę mniej.

Co do sytuacji z filmu to nie widać aby wjechał już na przejazd i wygląda to na typową próbę wymuszenia w stylu "zwolniłem przed przejazdem i tamten we mnie wjechał"

thetmtmt

2015-03-04, 23:23
cysio528 napisał/a:

Przejeżdzając przez skrzyżowanie na zielonym też trzeba zachować szczególną ostrożność. Zatrzymujesz się przed skrzyżowaniem jak masz zielone?



zachowanie szczególnej ostrożności =/= zatrzymanie samochodu.. po prostu jesteś w styuacji, w której teoretycznie mozesz w coś albo cos w ciebie yebnąc, czyli wszystkie skrzyżowania, przejścia dla pieszych itp. Wbrew pozorom nie jest to martwy przepis, bo prawie każdy chyba (poza rowerzystami, tymi co mają specjalne pedalskie, rowerowe ubrania i zachowują się jak znające wszystkie przepisy buraki) odruchowo rozgląda się i jakkolwiek ogarnia całokształt sytuacji na drodze.

tombaz

2015-03-05, 15:42
Jak czytam wypowiedzi gamoni z prawem jazdy z chipsów, to modlę się, aby życie im zweryfikowało szybciutko takie "teorie", najlepiej na jakimś przejeździe, bo wtedy ucierpi tylko sprawca i lakier na buforze lokomotywy.

Jeśli ktoś nie potrafi sobie przyswoić kilku podstawowych zasad, to powinien zdać PJ w siedzibie LAYS POLSKA i kupić bilet miesięczny.

Napiszę tu dla porządku, o jakie zasady mi chodzi. Są one proste, jasno określone w polskim i zapewne w większości PoRD-ów na świecie:

1. Nie wjeżdżasz na przejazd, skrzyżowanie, itp, jak nie masz możliwości zjazdu z niego.
2. Jeździsz tak, jakby wszyscy dookoła Cibie byli szympansami z brzytwami we wszystkich 4 kończynach.

I na koniec, korzystając z okazji coś nie do końca na temat, ale też ważne:

Kierunkowskaz nie służy do unikania mandatów, zdradzania obcym wywiadom swoich zamiarów na przyszłość, ba, nawet nie jest do pokazywania, w którą stronę się jeździ po rondzie.

Kierunkowskaz jest do ostrzeganie innych użytkowników drogi o tym, co się MA ZAMIAR (czas przyszły) zrobić za chwilę.

PS
Mam w dupie Wasze piwa. Piwo robię sobie sam.

Devill11

2015-03-05, 22:01
RockyWood pisał po "sadolsku" i szybko to jest usprawiedliwienie idioty, że nie jest idiotą ;>