18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymuszanko - dachowanko

huncfot130 • 2023-02-14, 08:16
Mogło być słabo - bo słup stał dzielnie


Siriuz

2023-02-14, 11:45
Heliar napisał/a:

Kolejny p*zduś, który nie wie, po co ma w aucie lusterka.



W tym wypadku akurat prawie na pewno martwa strefa.
Większość osób z tego co zauważyłem ma nieprawidłowo ustawione lusterka boczne (jak ustawi się prawidłowo to z kolei trudniej jest cofać na lusterka). Rada dla tych, którym ktoś tak zajedzie - natychmiast hamować a nie uciekać.


Paprotek

2023-02-14, 12:08
Psud napisał/a:

To o czym mówisz ma zastosowanie tylko gdy auta z obu pasów chcą go zmienić jednocześnie- wtedy za winnego wymuszenia uznaje się tego który wcześniej jechał lewym. Natomiast w przypadku gdy tylko jeden pojazd zmienia pas, to musi ustąpić wszystkim jadącym docelowym pasem, niezależnie kto którą stroną jedzie.



Dzięki za wyjaśnienie, rzeczywiście pomyliłem sytuacje. Ale jak widać powyżej cześć użytkowników nie wytrzymała ciśnienia i się zesrała w komentarzach :)

dżonyłojlker

2023-02-14, 12:26
Paprotek napisał/a:

Ale jak widać powyżej cześć użytkowników nie wytrzymała ciśnienia i się zesrała w komentarzach



No chyba nie jesteś zdziwiony? Takiego debilizmu to już dawno nikt tu nie doj***ł.

gedox

2023-02-14, 13:02
Paprotek napisał/a:

W sumie to jadący lewym pasem ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa pojazdom na pasie prawym, więc tu nie było wymuszenia pierwszeństwa, tylko j***na głupota .


A skąd sobie to prawo wziąłeś? XD Nic takiego nie ustnieje. Klasyczne wymuszenie pierwszeństwa.

Kris891

2023-02-14, 13:05
Siriuz napisał/a:

Rada dla tych, którym ktoś tak zajedzie - natychmiast hamować a nie uciekać.



No akurat..... Ja bym zrobił w tym przypadku tak jak jest pokazane instruktażowo na tym filmiku. Chama trzeba nauczyć na przyszłość aby się nie wpie**alał jak cham,gdy widać,że ma mały odstęp miedzy samochodami i to jeszcze bez kierunkowskazu a jeśli nawet miał źle ustawione lusterka i niechcący się wj***ł to lekcja dla niego aby zaczął dobrze ustawiać lusterka ;-)

mekiz

2023-02-14, 13:18
Karma za zj***nie drogowe.

midzor

2023-02-14, 13:43
Paprotek napisał/a:

Dzięki za wyjaśnienie, rzeczywiście pomyliłem sytuacje. Ale jak widać powyżej cześć użytkowników nie wytrzymała ciśnienia i się zesrała w komentarzach



Mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Piszesz głupoty nie mając zielonego pojęcia i dziwisz się, że zjeżdzają cie jak burą sukę za bycie ignorantem

Greg1573

2023-02-14, 15:09
Paprotek napisał/a:

W sumie to jadący lewym pasem ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa pojazdom na pasie prawym, więc tu nie było wymuszenia pierwszeństwa, tylko j***na głupota .



Jak masz prawko to je oddaj bo tylko zagrożenie na drodze powodujesz

Szary_Jeleń

2023-02-14, 15:09
Chyba sobie klatkę wstawię, jak tak oglądam te nagrania.

danielxc717

2023-02-14, 15:34
Paprotek napisał/a:

W sumie to jadący lewym pasem ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa pojazdom na pasie prawym, więc tu nie było wymuszenia pierwszeństwa, tylko j***na głupota .



Ty jesteś po pie**olony? Kto ci takich poj***nych pie**ol do pustego łba na pie**olił?

Paprotek napisał/a:

W sumie to jadący lewym pasem ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa pojazdom na pasie prawym, więc tu nie było wymuszenia pierwszeństwa, tylko j***na głupota .



Ty jesteś po pie**olony? Kto ci takich poj***nych pie**ol do pustego łba na pie**olił?

Bambrych napisał/a:

Gdyby sygnalizował to może. Tutaj my zajechanie drogi.



Ooo następny idiota. No i co z tego ze by sygnalizował. Idź się jebac w dupe z tym tempakiem co skomentował to jak pierwszy bo jesteście siebie warci

FourthIllusion

2023-02-14, 15:40
Paprotek napisał/a:

W sumie to jadący lewym pasem ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa pojazdom na pasie prawym, więc tu nie było wymuszenia pierwszeństwa, tylko j***na głupota .



Ja mam nadzieje ze rozjebiesz sie na drzewie lub slupie jak ten typ na filmiku z ta twoja wiedza

jkllll485

2023-02-14, 15:48
Paprotek napisał/a:

W sumie to jadący lewym pasem ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa pojazdom na pasie prawym, więc tu nie było wymuszenia pierwszeństwa, tylko j***na głupota .



Ty jak masz tylko kartę rowerową to może się przyhamuj i nie wypowiadaj bo zaraz się okażę, że twoim zdaniem na drodze będzie panie przodem.

Paprotek napisał/a:

W sumie to jadący lewym pasem ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa pojazdom na pasie prawym, więc tu nie było wymuszenia pierwszeństwa, tylko j***na głupota .



Ty jak masz tylko kartę rowerową to może się przyhamuj i nie wypowiadaj bo zaraz się okażę, że twoim zdaniem na drodze będzie panie przodem.

Paprotek napisał/a:

W sumie to jadący lewym pasem ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa pojazdom na pasie prawym, więc tu nie było wymuszenia pierwszeństwa, tylko j***na głupota .



Ty jak masz tylko kartę rowerową to może się przyhamuj i nie wypowiadaj bo zaraz się okażę, że twoim zdaniem na drodze będzie panie przodem.

Paprotek napisał/a:

W sumie to jadący lewym pasem ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa pojazdom na pasie prawym, więc tu nie było wymuszenia pierwszeństwa, tylko j***na głupota .



Ty jak masz tylko kartę rowerową to może się przyhamuj i nie wypowiadaj bo zaraz się okażę, że twoim zdaniem na drodze będzie panie przodem.

Bul_od_bytu

2023-02-14, 17:09
Tak to się kończy jak gruzem ze świnią pod maską próbujesz robić takie manewry. Typ z lewego pasa nie musiał ustępować i nie ustąpił. Niech p*zda z opla (o ile żyje) płaci za imprezę :D