18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymiana zdań

~Beny • 2018-08-23, 07:42
I gadaj z takim :roll:


T3RMINATOR

2018-08-23, 08:43
Widać że jak każda żona nier*chana dostaje wścieklizny macicy, a ten jeszcze się z nią drażni przed seksem.
Dlatego przyszedł w tym szlafroku żeby ją nęcić... j***na zoofilia :D

nowynick

2018-08-23, 09:08
T3RMINATOR napisał/a:

Widać że jak każda żona nier*chana dostaje wścieklizny macicy, a ten jeszcze się z nią drażni przed seksem.
Dlatego przyszedł w tym szlafroku żeby ją nęcić... j***na zoofilia :D



k***a jakiego my upośledzenia przez pewną religię dostaliśmy, co film z kozą... :mrgreen:

longlong7

2018-08-23, 09:23
koza lewak, zero argumentów ale dreć morde potrafi

overgod

2018-08-23, 10:27
Nie mogą się dogadać na jaki film pójść do kina...

TB303

2018-08-23, 12:53
Z tym, że koza ma całkowitą rację - tylko debile kręcą w pionie. Popieram ją w 100%.

Archeolog

2018-08-23, 13:40
Rozmową jak z wyborcą PiS-u.

p4nk1

2018-08-23, 14:06
Archeolog napisał/a:

Rozmową jak z wyborcą PiS-u.



Raczej rozmowa z KODerastami... :)

TB303

2018-08-23, 14:07
Archeolog napisał/a:

Rozmową jak z wyborcą PiS-u.


p4nk1 napisał/a:

Raczej rozmowa z KODerastami... :)


A to jest różnica, pomiędzy jedną bandą zmanipulowanego bydła od drugiego? Ja nie zauważyłem...

p4nk1

2018-08-23, 14:30
TB303 napisał/a:



A to jest różnica, pomiędzy jedną bandą zmanipulowanego bydła od drugiego? Ja nie zauważyłem...



No jest. KODoraści drą ryje na ulicach przeciw demokratycznie wybranemu rządowi, broniąc jednocześnie demokracji i konstytucji złamanej przez rząd, którego bronią.
PiSiory natomiast siedzą w fotelach i z uśmiechem oglądają relacje w TV czy na komputerze. :)

Dobrze, że mohery już dogorywają, bo mieli by ciepło. Gangi staruszek by ich już spacyfikowały widelcami...

TB303

2018-08-23, 17:12
p4nk1 napisał/a:

PiSiory natomiast siedzą w fotelach i z uśmiechem oglądają relacje w TV czy na komputerze.


Przy okazji pobierając 500+(które wcześniej jest im kradzione podatkami - starymi i nowymi), uznawaniem ich kochanej partii za prawicę i wyzywanie od lewaków, PO-wców i KODziarzy wszystkich, którzy nie lubię PiS-u. Tak, nie są tak samo durni jak tamci...

Możesz pisać co chcesz, dla mnie to ta sama para brudnych, dziurawych kaloszy.

Bogusław.Linda.

2018-08-23, 18:12
pocałował ją i zamieniła się w fajną dupę

zdjęcie poniżej

p4nk1

2018-10-06, 08:15
TB303 napisał/a:


Przy okazji pobierając 500+(które wcześniej jest im kradzione podatkami - starymi i nowymi), uznawaniem ich kochanej partii za prawicę i wyzywanie od lewaków, PO-wców i KODziarzy wszystkich, którzy nie lubię PiS-u. Tak, nie są tak samo durni jak tamci...

Możesz pisać co chcesz, dla mnie to ta sama para brudnych, dziurawych kaloszy.


Hehe, bo POwcy, Kodziarze i Ubywatele nie pobierają 500+? PiS jest również wśród swoich wyborców za ten program nielubiany, ale i tak na nich zagłosują, bo mają inne, które im się podobają. Problem opozycji jest taki, że ich jedynym programem jest obalenie Pisiorów. Jakby przedstawili konkrety, to może mieliby szanse. Mnie natomiast dziwi brak zainteresowania wszystkimi innymi bytami politycznymi, które często mają fajne programy (co ważne mają je!), a zaślepione ćmy dalej za dwoma światełkami, jedno czerwone, drugie żółto-biało-żółte...