18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymiana szalików

HEILicopter • 2013-03-07, 17:53
Niby nic, a jednak niezwykle i rzadko spotykane. Kibice Juventusu FC oraz Celticu wymienili szaliki po wczorajszym meczu 1/16 Champions League w ktorym Celtic w dwumeczu przegral az 5:0. Ktory kibic po takiej porazce posunal by sie do takiego czynu? Szacunek dla kibicow The Bhoys.


MCL

2013-03-07, 19:11
Lata temu za gimbusa kibicowałem Celtom z dwóch powodów: Pierwszym był fakt że Żuraw i Boruc w swych najlepszych latach śmigali po Celtic Park, drugim: kibice. Wspaniałe oprawy, serce do walki, dużo przyśpiewek, bomba. Jako kibic cieszyłem się jak nie tak dawno temu jeszcze młody McDonald w swym debiucie wpie**olił budę na bodajże 2-1 w 90 minucie Milanowi w Lidze Mistrzów, w ostatnim meczu fazy grupowej pieczętując tym samym ich awans do fazy pucharowej LM. To były czasy..
Teraz kibicuje Juventusowi. Od niesłynnych czasów Amauriego i Melo, ale to nie piłkarze byli tymi osobami dla których "zmieniłem wiarę". Jest nią historia, pisana krwią, pisana zwycięstwami, pisana wolą walki do ostatniego gwizdka. Teraz, po dwóch sezonach kiedy Juve dosłownie gniło przez zły zarząd na 7 miejscu ligi, wreszcie wróciliśmy na tą właściwą drogę, na tą mentalność zwycięzców, tych którzy się nie poddają i walczą do końca, gryzą piach do ostatniej minuty. To jest Juventus.
Nigdy nie wyrzuciłem z serca Celtów. I bardzo się cieszyłem na ich dwumecz z Juventusem, chociaż wiedziałem, że nie mają wielkich szans na ugranie korzystnego rezultatu. Liczyłem po prostu na dobre widowisko. Juve wygrało, Celci wyszli z boiska z podniesioną głową, kibice OBU drużyn fetują: TO jest futbol! Jestem dumny że byłem kibicem Celtów i jestem dumny bycia kibicem Juve. Obie drużyny mają tą samą mentalność: mentalność mistrzów. To nie te same pyskate mordy co p*zdy z Barcelony płaczące o każde potknięcię, co frajerstwo z Neapolu, które po meczu o superpuchar nawet nie wyszło z szatni odebrać medale. To nie są kluby, to jest żałosne bydło, które niszczy ten sport, zapominając o co w tym wszystkim chodzi: o zdrową rywalizację i wolę walki.
Fino alla fine Forza Juventus!

sebeks

2013-03-07, 19:19
a teraz wpie**ol bo mecz źle poszedł a jakiś ku*as w strefie ma szalik przeciwnej drużyny i jeszcze nie zdążył go połknąć

:amused:

FloppyBeat

2013-03-07, 19:21
MCL a jakiej druzynie bedziesz kibicowal za pare lat?

blade87

2013-03-07, 19:24
@MCL

Ten mecz, który Celtic wygrał był w drugiej kolejce.

myx

2013-03-07, 19:25
Z tego samego meczu. Kibice Juve chwalą się zdobytą faną Celtiku

MCL

2013-03-07, 19:28
Cytat:

MCL a jakiej druzynie bedziesz kibicowal za pare lat?


Słowo-klucz nieumiejący czytać ze zrozumieniem użyszkodniku tego forum, podpowiem: "nigdy nie wyrzuciłem z serca celtów" ;)

chybeck

2013-03-07, 19:42
TomdeX napisał/a:

Ah, mój kochany Juve, cenię Szkotów, niestety trener Celticu jest rudy i do tego poj***ny, więc nie dziwota, ze przegrywają ;]



Gordon Strachan też był rudy, a sukcesy jednak były.

Gixxer92

2013-03-07, 19:57
@MCL
Kibicuje Milanowi, ale do Juve nic nie mialem, sport to domena ludzi honorowych i masz piwo odemnie ;)

ddobry10

2013-03-07, 19:57
Fajnie by wyglądało jak by zdążył założyć szalik przeciwników i od razu wpie**ol :)

TomdeX

2013-03-07, 20:13
MCL napisał/a:

Fino alla fine Forza Juventus!



Prawda jest taka, że Juve nie ma "sezonowców", którzy oleją ten klub. Ja kibicuję Juve od małego, od czasów Zidane, jeszcze dobrze pamiętam Davidsa i jego gogle :) Byłem sercem w Turynie, kiedy degradowali klub i niestety wielu "prawdziwych" kibiców olało Juve, by później wrócić, ja jestem dumny, że kibicuje tylko Juve, praktycznie nie ma u mnie w sercu miejsca na inny klub na świecie...

chybeck napisał/a:

TomdeX napisał/a:

Ah, mój kochany Juve, cenię Szkotów, niestety trener Celticu jest rudy i do tego poj***ny, więc nie dziwota, ze przegrywają ;]



Gordon Strachan też był rudy, a sukcesy jednak były.



Ale nie był poj***ny.

Cytat:

Kibicuje Milanowi, ale do Juve nic nie mialem, sport to domena ludzi honorowych i masz piwo odemnie ;)



Milan był poj***ny, kiedy jeszcze nim rządzili dziadkowie, odmłodzili skład i od razu inna drużyna, życzę Milanowi sukcesów w Lidze Mistrzów, żeby ograł te "gwiazdeczki" z Barcy, może się spotkamy w finale :)

Ka...........ry

2013-03-07, 20:27
Kiedyś jak byłem na meczu Manchester United vs. Manchester City (Glory Glory Man Ciiiityyy), tak jestem za City i czerwone-debile. Okej, dalej jedziem. No i tak, mecz był o 18:30, wyruszyłem o 16:20, albo 16:24. Jadę, jadę no i dojechałem na ten śmierdzący stadion Old Trafford "Teatr Brudasów". Wchodzę na trybunę, tam ładnie pięknie, siedze, jak to prawdziwy kibic wpie**alam słonecznik i tak 0:0 bylo, więc ch*jnia. Juz nie kibicuje City, teraz jestem za Borussią, nie długo jade na derby z Hannoverem. Bedzie fajnie, Lewy jebnie z dwie bramki i Hannoverczyrianie sie zamkna, rude p*zdy!!!!!!!!!!

Torcida666

2013-03-07, 20:57
lobominator chyba nożami

EdmundKemper

2013-03-08, 12:24
To wyśmiewanie polskich kiboli jest nudne jak Macierewicz...

erni_

2013-03-08, 12:31
Za Juve musi być piwo. A dla Celtów też beczka ciemnego piwa za serducho do walki :)