18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymian ognia z palestyńczykami na granicy...

Halman • 2021-12-06, 08:42

nie to ze im kibicuję ale araby to jednak mają lepsze oko... :-D

Sstoumer

2021-12-07, 00:39
Rozjebie napisał/a:

Niemcy okupowali nam Polskę 5 lat, a potem ruscy 50 lat.
Trzeba było razem z Hitlerem ruszyć na Moskwę, rozj***ć bolszewizm, potem dać sie pokonać Amerykanom, a następnie skorzystać z planu Marshalla.
Potem zostałoby nam tylko pic szampana i budować silne Państwo bez buta komunistów.
Za brak zimnej wojny Amerykanie po dziś dzień byliby nam i Wehrmachtowi wdzięczni i dzisiaj bylibyśmy przynajmniej wspominani jako pogromcy bolszewizmu, a nie jako tępe polaczki, które jedyne co potrafią to rozj***ć swój kraj




ty pie**olnięty jesteś co nie ?

Wiewór

2021-12-07, 10:22
Rozjebie napisał/a:

Niemcy okupowali nam Polskę 5 lat, a potem ruscy 50 lat.
Trzeba było razem z Hitlerem ruszyć na Moskwę, rozj***ć bolszewizm, potem dać sie pokonać Amerykanom, a następnie skorzystać z planu Marshalla.
Potem zostałoby nam tylko pic szampana i budować silne Państwo bez buta komunistów.
Za brak zimnej wojny Amerykanie po dziś dzień byliby nam i Wehrmachtowi wdzięczni i dzisiaj bylibyśmy przynajmniej wspominani jako pogromcy bolszewizmu, a nie jako tępe polaczki, które jedyne co potrafią to rozj***ć swój kraj



A to nie było tak że Niemcy traktowali Polaków jak naród podludzi i chcieli z niego zrobić nagrod niewolników i taniej siły roboczej? Bo bratać się raczej z nami nie chcieli ale może chłopaki z onr mają jakieś książki do historii alternatywnej.

Sstoumer napisał/a:

ty pie**olnięty jesteś co nie ?



Może po prostu sp***alal z historii w szkole.

przemekczech

2021-12-07, 10:32
Chełm uratował życie żydka

Wiewór

2021-12-07, 10:34
gcze napisał/a:

Historyczną wiedzę to rozumiem czerpiesz ze znanych naukowych publikacji takich jak Tora i Stary Testament ?



Z książek historycznych a nie baśni.
Zdajesz sobie sprawę że nigdy nie było czegoś takiego jak Palestyna? Wcześniej to było Bizancjum, później cesarstwo rzymskie i na przestrzeni wieków nieustannie się zmieniało. Oni nawet nie byli arabami. Arabowie ich dopiero podbili. Później byli tam jeszcze krzyżowcy, Osmanowie i Brytyjczycy. Przez długi czas Palestyńczyków uważano za południowych Syryjczyków.
Wymyślili sobie że są Palestyńczykami i zażądali niepodległości. To tak jakby nagle na Śląsku ogłosili niepodległość. Nikt ich nie uznaje bo nie ma czegoś takiego jak Palestyńczycy.
Czasem warto poczytać żeby się nie skompromitować.

htp

2021-12-07, 12:04
gcze napisał/a:

Historyczną wiedzę to rozumiem czerpiesz ze znanych naukowych publikacji takich jak Tora i Stary Testament ?



Przypomnij mi, kiedy to Izrael, Juda czy Galilea zaczęła się nazywać Palestyną? I ska się wzięła nazwa Palestyna?

Wiewór napisał/a:

Z książek historycznych a nie baśni.
Zdajesz sobie sprawę że nigdy nie było czegoś takiego jak Palestyna? Wcześniej to było Bizancjum, później cesarstwo rzymskie i na przestrzeni wieków nieustannie się zmieniało. Oni nawet nie byli arabami. Arabowie ich dopiero podbili. Później byli tam jeszcze krzyżowcy, Osmanowie i Brytyjczycy. Przez długi czas Palestyńczyków uważano za południowych Syryjczyków.
Wymyślili sobie że są Palestyńczykami i zażądali niepodległości. To tak jakby nagle na Śląsku ogłosili niepodległość. Nikt ich nie uznaje bo nie ma czegoś takiego jak Palestyńczycy.
Czasem warto poczytać żeby się nie skompromitować.



Palestyńczycy to nazwa pochodząca od Filistynów (litery P i F są były samo zapisywane, w językach arabskich nie ma P, dlatego Polska jest pisana przez B). Przybyli prawdopodobnie z terenów Gracji i osiedlili się w rejonie dzisiejszej strefy Gazy, tradycyjnie tłukąc się z sąsiadami. Palestyńczyk z wyglądu nie ma wiele wspólnego z Semitami, mają stalowo-niebieskie oczy, jasną cerę. Faktycznie Syryjczycy bywają podobni.
A może ktoś obronę weźmie Kurdów, mają jakieś prawa w Iraku czy Turcji? Może Koptów egipskich? A co z Ormianami?

Dzisiaj

2021-12-07, 12:28
Wiewór napisał/a:

Z książek historycznych a nie baśni.
Zdajesz sobie sprawę że nigdy nie było czegoś takiego jak Palestyna? Wcześniej to było Bizancjum, później cesarstwo rzymskie i na przestrzeni wieków nieustannie się zmieniało. Oni nawet nie byli arabami. Arabowie ich dopiero podbili. Później byli tam jeszcze krzyżowcy, Osmanowie i Brytyjczycy. Przez długi czas Palestyńczyków uważano za południowych Syryjczyków.
Wymyślili sobie że są Palestyńczykami i zażądali niepodległości. To tak jakby nagle na Śląsku ogłosili niepodległość. Nikt ich nie uznaje bo nie ma czegoś takiego jak Palestyńczycy.
Czasem warto poczytać żeby się nie skompromitować.



ja pie**ole... w duzym skrocie tak zebys ogarnal i Ci sie nie mylilo. Jakby do Polski przyszli jacys slazacy, osiedlili sie i oglosili, ze sa nowym krajem ŚLUNSK i zaczeli robic rozpie**ol - to inna sprawa. Tak wlasnie zrobili zydzi. Wiesz kiedy powstal izrael prawda?

Wiewór

2021-12-07, 13:09
Dzisiaj napisał/a:

ja pie**ole... w duzym skrocie tak zebys ogarnal i Ci sie nie mylilo. Jakby do Polski przyszli jacys slazacy, osiedlili sie i oglosili, ze sa nowym krajem ŚLUNSK i zaczeli robic rozpie**ol - to inna sprawa. Tak wlasnie zrobili zydzi. Wiesz kiedy powstal izrael prawda?



Ty jesteś takim kurewskimi debilem że brakuje obraźliwych określeń na twoją głupotę.

octave25

2021-12-07, 16:49
Wiewór napisał/a:

Słabo znasz historię bo Palestyńczycy nie mają więcej prawa do tej ziemi od Żydów.



Chyba ty słabo znasz historie. Palestyńczycy to Filistyni. A z kim wojowali Żydzi wygnani z Egiptu?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Filistyni


wertuqq

2021-12-07, 18:14
Przez całą chanukę łeb go napie**alał.

Rozjebie

2021-12-07, 19:57
Sstoumer napisał/a:

ty pie**olnięty jesteś co nie ?



Ja wiem pejsie, ze tobie i twojemu karaluchowemu rodowi było nie w smak, by Polacy trzymali z nazistami

Wiewór napisał/a:

A to nie było tak że Niemcy traktowali Polaków jak naród podludzi i chcieli z niego zrobić nagrod niewolników i taniej siły roboczej? Bo bratać się raczej z nami nie chcieli ale może chłopaki z onr mają jakieś książki do historii alternatywnej. .



A co, wyszliśmy lepiej na 50-letnim byciu traktowanym jako podludzie przez bolszewików?
Wasze wiejskie rozumki uważają ten okres jako wolność i niezależność, nie?

A może chodzi Ci o to, ze Niemcy brzydzili sie Słowian. W takim razie pakt Ribbentrop - Molotow cos Ci mówi?

W 1939r. mieliśmy prawie półtora milionową armie walecznych żołnierzy, jednak kompletnie niezorganizowaną i biedną. Z niemieckim sprzętem i pod dowództwem Wehrmachtu rozbilibyśmy kacapów w puch.
Ale niestety żydostwo wmówiło naszym władzom, żeby nie trzymać z Niemcami

killua

2021-12-07, 20:01
nowynick napisał/a:

Nic nietypowego tylko pomyliłeś strony, na pudelku dalej jest sympatycznie...




No nie wiem. Łatwiej na pudelku się zerzygać niż tu :)

Wiewór

2021-12-09, 09:47
Rozjebie napisał/a:

Ja wiem pejsie, ze tobie i twojemu karaluchowemu rodowi było nie w smak, by Polacy trzymali z nazistami
A co, wyszliśmy lepiej na 50-letnim byciu traktowanym jako podludzie przez bolszewików?
Wasze wiejskie rozumki uważają ten okres jako wolność i niezależność, nie?
A może chodzi Ci o to, ze Niemcy brzydzili sie Słowian. W takim razie pakt Ribbentrop - Molotow cos Ci mówi?
W 1939r. mieliśmy prawie półtora milionową armie walecznych żołnierzy, jednak kompletnie niezorganizowaną i biedną. Z niemieckim sprzętem i pod dowództwem Wehrmachtu rozbilibyśmy kacapów w puch.
Ale niestety żydostwo wmówiło naszym władzom, żeby nie trzymać z Niemcami



Francuzi mieli największą i najnowocześniejszą armię na świecie a rzesza przejechała po nich w kilka dni więc argument że mieliśmy armię jest słaby.
Co ty do mnie pie**olisz szanowny panie? Że ja uważam czerwonych za wolność? Komunistów kazał bym ustawowo wieszać bez sądu bo są robactwem.
Pakt R-M? Hmm a doczytałes co było dalej?
W hierarchii żyjących istot dla nazistów kacap był między szczurem i karaluchem. Traktowano ich gorzej niż Polaków.

Rozjebie

2021-12-09, 17:32
Wiewór napisał/a:

Francuzi mieli największą i najnowocześniejszą armię na świecie a rzesza przejechała po nich w kilka dni więc argument że mieliśmy armię jest słaby.
Co ty do mnie pie**olisz szanowny panie? Że ja uważam czerwonych za wolność? Komunistów kazał bym ustawowo wieszać bez sądu bo są robactwem.
Pakt R-M? Hmm a doczytałes co było dalej?
W hierarchii żyjących istot dla nazistów kacap był między szczurem i karaluchem. Traktowano ich gorzej niż Polaków.



Na początku Hitler chciał sie nawet układać z Polakami. Wiadomo, ze nami gardził, ale potrzebował sojusznika do walki z kacapami. A bolszewizm to chyba każdy w tamtym czasie chciał zniszczyć - Niemcy, Amerykanie, Brytyjczycy...
Ale my, za namowa żydów, jak taki wioskowy głupek zaczęliśmy machać kijem i pluć.
No to niemiec olał upośledzonego przygłupa i wymyślił inny sposób (mianowicie rozj***ć i Polaków i kacapów samemu).
Czy na to mu starczyło sił to już materiał na inny wątek, ale brakowało ciut ciut do zdobycia Moskwy. Gdyby miał milionową polską armie na froncie, zamiast partyzantów podgryzających tył Wehrmachtu, to Stalin zostałby ścięty