18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymarzony zawód

Krzyszof.K • 2022-08-11, 21:13
Co łączy amerykańskiego policjanta z polskim budowlańcem?



Obaj lubią w robocie strzelić sobie małpkę

envy13

2022-08-11, 21:16
osiągnąłem wyższy poziom zażenowania

KreatorRzeczywistosci

2022-08-11, 21:31
Widzę ,że poziom Sadistica spadł już bardzo nisko . SZKODA
kiedyś to był ciekawy portal a nie jak teraz jakiś kwejk się czy jakiś inny joemonster się z tego zrobił .

Krzyszof.K

2022-08-11, 21:40
KreatorRzeczywistosci napisał/a:

Widzę ,że poziom Sadistica spadł już bardzo nisko . SZKODA
kiedyś to był ciekawy portal a nie jak teraz jakiś kwejk się czy jakiś inny joemonster się z tego zrobił .



Założyłeś konto w tym roku wiec przestań kocopolić ze kiedyś to było. Tak kiedyś jak na harda wszedł filmik jak jakiemuś Meksykowi obcięli głowę piłą łańcuchową to przez kilka dni o tym była mowa , swoją drogą podlinkuję ktoś?. Niech jakiś znawca spisze listę tego co można tutaj dodawać oprócz wojny , bab z ku*asem i rozjechanych ludzi .

ALIGATORt1000

2022-08-11, 21:43
Ja się uśmiechnął pozytywnie po przeczytaniu tej treści :-D

Tetrix

2022-08-11, 21:50
Dla mnie beka XD dobre dobre


Payan

2022-08-11, 21:59
No i wrócił Krzysztof. :lol:

Stockshark

2022-08-11, 22:56
Krzyszof.K napisał/a:

Założyłeś konto w tym roku wiec przestań kocopolić ze kiedyś to było. Tak kiedyś jak na harda wszedł filmik jak jakiemuś Meksykowi obcięli głowę piłą łańcuchową to przez kilka dni o tym była mowa , swoją drogą podlinkuję ktoś?. Niech jakiś znawca spisze listę tego co można tutaj dodawać oprócz wojny , bab z ku*asem i rozjechanych ludzi .



Stary przecież ty oglądasz jbzd i stamtąd te suchary bierzesz. Admin bana ci powinien dać ale jbzd i sadistiic to ta sama grupa kapitałowa więc sądzę że to jest na rękę adminom aby kretynów trzymac

Krzyszof.K

2022-08-11, 23:14
Stockshark napisał/a:

Stary przecież ty oglądasz jbzd i stamtąd te suchary bierzesz. Admin bana ci powinien dać ale jbzd i sadistiic to ta sama grupa kapitałowa więc sądzę że to jest na rękę adminom aby kretynów trzymac



Tak wrzucam też na dzidke i co z tego ? Przeglądam też kwejka i demotywatory, i regularnie 4chana czy to źle być jebniętym ?

rulas

2022-08-11, 23:47
Stockshark napisał/a:

Stary przecież ty oglądasz jbzd i stamtąd te suchary bierzesz. Admin bana ci powinien dać ale jbzd i sadistiic to ta sama grupa kapitałowa więc sądzę że to jest na rękę adminom aby kretynów trzymac



Nie mam pewności. Jak wspomniałem tylko o jbzd to komentarz momentalnie usunęli

grudzin7

2022-08-11, 23:56
Aż mi się przypomniały stare, dobre czasy gdy na Sadolu rządził pewien sławny poławiacz krabów...

hardowski

2022-08-12, 00:39
@CoJaTamk***aWiem

no właśnie, co ty tam k***a wiesz?

Dr.pilot

2022-08-12, 01:08
EksporterZła napisał/a:

Normalnie bym się uśmiechnął nawet, bo jest posucha na rynku dobrych sucharów.
Ale to zrzynka z Dzidy dzisiejszej :/



Już się śmiałem . A tu ch*j . Wyj***ny jak w Tajlandii nigdy nie wiesz co było wcześniej

Brus875

2022-08-12, 06:29
"jeszcze jak" :-)