18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyluzowany mąż

phrontch • 2021-04-09, 13:43
Żona wbiła do pokoju hotelowego, gdzie zastała męża z kochanką. Mąż tylko grzecznie zapytał: "Czego chcesz", natomiast od biadolenia żony może rozboleć głowa, mąż jest więc w pełni usprawiedliwiony




qsioneq

2021-04-10, 00:08
pazuzu napisał/a:

Tobie pewnie nawet taka nigdy nie da.
Poza tym jaki pasztet, normalna dziewczyna



A Tobie to wszystkie dają bez zająknięcia, aż się w drzwiach o oknach duszą jedna na drugiej

:lol:



:lol:



:lol:

Weź się chłopie pie**olnij w łeb i zejdź na ziemię, bo bez powodu nie siedzisz non stop na sadolu Ty nasz ogierze

:-P

cavern69

2021-04-10, 04:41
Asuritta napisał/a:

obie wjechac od tak sobie a do pokoju hotelowy nie jest zamykany na klucz...



Każdy ma swoje gusta... Ja tam nawet lubię brzydkie - spytaj swojej babci i mamy.

cheftomek

2021-04-11, 08:36
galus0 napisał/a:

To się nazywa Cabanas bardzo słynne moteliki w Dominikanie i nie tylko. Można sporo poczytać na ich temat u wujaszka Googla





Nie wiem o Dominikanie ale to najpopularniejsze w Brazylii Motele czyli spanie na godziny dla zakochanych. Płaci się przez dziurę w ścianie a cały bałagan otoczony jest murem 1 wjazd i 1 wyjazd po przeciwległych stronach. Auto stoi w rzędzie centralnie pod drzwiami do pokoju w którym jest tylko łóżko owalne okrągłe lub na postumencie z serca z przełącznikami podświetleń w różu albo inne rzeczy do nastroju. Bywa że jest Menu zamiast szamy trochę zabawek pejcze, obroża, lateks z dziurą albo kilka rodzajów dildo full opcja, Do pokoju dostęp ma obsługa przez dziurę z zaślepką przez którą wrzuca pościel każda rzecz w folii nówka. To z tego filmiku to musi być jakiś Royal wersja Motelu bo jest przestronny a on widać po mordzie i ciuchach że klasę wyżej jest niż masa tej patologii i biedoty która tam żyje.

Turyści nie nocują tych bałaganach zbyt często to pamiętam jak się wszyscy gapili, kiedyś raz byłem z dzieckiem i musieliśmy nagle gdziekolwiek zjechać bo w nocy słabo tam jeżdzić i trochę przypał bo dzieci mają zakaz wjazdu. Napewno jest to najmniej bezpieczna forma na przeczekanie do rana bo np. Hotele często są jak twierdza np ten w Ilheus gruba krata i pancerny garaż chiałem wyjść "coś zjeść" o 20 to powiedzieli że chyba se jaja robie i że jutro jak będzie jasno ......