18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wylosowano numer 3...

Halman • 2020-12-11, 10:45

policjant za szybki to nie był... :amused:

Pisak100

2020-12-11, 16:49
bez maseczki, skandal

piter1729

2020-12-11, 17:19
Kutarate-Miszcz napisał/a:

Gdzieś czytałem że w jakimś azjatyckim kraju są kary finansowe dla rodziny takiego zjeba co się rzuca pod pociąg. I to jest zajebiście słuszne, bo taka k***a samobójcza nie patrzy że temu niewinnemu maszyniście sp***oli dzień (a nawet życie) . Sznur - to jest rozwiązanie! Wszyscy będą szczęśliwi!
PS: Mam nadzieję że przeżyła i cierpi teraz przykuta do łóżka do końca swego zj***nego życia.



Japonia

Adrian92

2020-12-11, 17:39
Brakło odwagi na sam koniec kiedy śmierć zajrzała prosto w oczy.

Radbug

2020-12-11, 17:49
Jakim trzeba być idiotą i przegrywem życiowym, żeby wybrać właśnie taki sposób samobójstwa? Trucizna, przedawkowanie leków nasennych czy nawet zwykły sznur to metody nieinwazyjne, mniej bolesne i o wiele bardziej skuteczne. No i do tego nie zepsuje się humoru innym postronnym osobom. Taki debil odbierajacy sobie życie chyba chce, żeby ludzie go żałowali a nie, żeby na niego k***ili pod nosem bo się przez niego spóźnią tam gdzie zmierzali.

ququa

2020-12-11, 21:00
Radbug napisał/a:

Jakim trzeba być idiotą i przegrywem życiowym, żeby wybrać właśnie taki sposób samobójstwa? Trucizna, przedawkowanie leków nasennych czy nawet zwykły sznur to metody nieinwazyjne, mniej bolesne i o wiele bardziej skuteczne. No i do tego nie zepsuje się humoru innym postronnym osobom. Taki debil odbierajacy sobie życie chyba chce, żeby ludzie go żałowali a nie, żeby na niego k***ili pod nosem bo się przez niego spóźnią tam gdzie zmierzali.




ja gdybym miał cheć odchodzic z tego świata to zrobiłbym to widowiskowo, zapie**olił cysterne i jazda na warszawe :P



tdoberman

2020-12-11, 21:03
Ja bym zapie**olił cysternę i wj***ł się w sejm... taki lepszy koniec

tarpan

2020-12-12, 11:38
Na ch*j kraty do połowy okna? Mam na myśli okno po lewej stronie gdzie 2 zjadaczy psów wygląda.