18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wylewka

~Nei • 2020-03-11, 18:22

Nie dolewaj bo nie zjemy

Tomsza

2020-03-11, 22:56
Znaffcy, k***a. Stemple to są w kopalni. Na budowach używa się podpór stropowych...

qwerq221

2020-03-11, 23:15
o ja pie**ole i jak to k***a teraz naprawic? jasny ch*j inwestor pewnie sie posral

EksplozjaSmaku

2020-03-11, 23:17
zdun napisał/a:

Idź do szkoły zanim zaczniesz wylewać beton.... Związać to może twój stary twoja stara.



Jak tam wylewka robolu? :mrgreen:

edmund

2020-03-11, 23:51
qwerq221 napisał/a:

o ja pie**ole i jak to k***a teraz naprawic? jasny ch*j inwestor pewnie sie posral



ja tam się nie posrałem, wlazłem pod ugięty strop i dymałem podnośnikiem aż wrocił na swoje miejsce,
przyznam, niezla adrenalina

ale potem sporo kurew wylałem wykonawcom

lysybog

2020-03-12, 03:46
bloodwar napisał/a:

- A nie powinniśmy poczekać aż zwiąże jedna warstwa zanim zaczniemy nakładać dalej?
- Czekanie aż zwiąże jest dla pedałów i ciot, LEJ!



Nie, stropy leje się w całości, szalunek był do dupy i tyle.

mazga50

2020-03-12, 17:25
bloodwar napisał/a:

- A nie powinniśmy poczekać aż zwiąże jedna warstwa zanim zaczniemy nakładać dalej?
- Czekanie aż zwiąże jest dla pedałów i ciot, LEJ!



No właśnie nie mogli. Uwaga, będę cię edukował: beton który już związał (albo wysechł), nie zwiąże się z nowym, "mokrym" betonem. To trzeba zrobić "na raz".

mesjans

2020-03-12, 17:55
bloodwar napisał/a:

- A nie powinniśmy poczekać aż zwiąże jedna warstwa zanim zaczniemy nakładać dalej?
- Czekanie aż zwiąże jest dla pedałów i ciot, LEJ!



Zaprawa betonowa to nie cocacola w KFC że możesz se dolewki robić. Płytę żelbetową zalewa się na raz.

ssiruuvi

2020-03-12, 21:11
mesjans napisał/a:

Zaprawa betonowa to nie cocacola w KFC że możesz se dolewki robić. Płytę żelbetową zalewa się na raz.



Jak o 21 pojedzie ostatnia gruszka, z pompy może smarknie 0,4 a tu ci jeszcze 2m2 zostało do zalania i niedoszacowałeś, betoniarnia zamknięta od godziny to kombinujesz albo czekasz do rana na dolewkę.


Maciejus16

2020-03-15, 22:49
zdun napisał/a:

Idź do szkoły zanim zaczniesz wylewać beton.... Związać to może twój stary twoja stara.



Widocznie nie każdy kończył tak elitarną zawodówkę jak Ty żeby się na tym znać 8-)