18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nikczemny_Płód

2013-03-02, 20:23
@Up

Najdroższy debilu

Nie każdy ma czas przeglądać kwejka, nasza klase, demotywatory, jm itp.

spiepszaj_dzbanie

2013-03-02, 20:25
"Jakie równanie funkcji?"

ch*j wie, jak ja uczęszczałem do gimnazjum to były różne cuda na kiju ale nie takie.

SeleremJesteem

2013-03-02, 20:30
Będę_go_zjadł napisał/a:

Przydatne jak kierunkowskaz do roweru




MrEngineer

2013-03-02, 20:45
photoactions napisał/a:

Fajne, a gdzie z ku*asem? :D

Zawsze możesz wykazać się inwencją, a póki co skopiuj sobie do Wolframa "|2*cos(x)+1|, x>-4,2, x<4,2" :-)

ritu4l

2013-03-02, 21:48
Kapral Poproszek napisał/a:

sin(x) - Single :P
qua(x) - Quadruple :P
sex(x)/hex(x) - Sextuple/Hextuple :P



Dokładnie, codziennie mi się to przydaje w pracy na magazynie podczas j***nia kontenera jak beduin

KrzychuSnk

2013-03-02, 22:12
Im figura ma więcej kątów tym bardziej sinusoidalny wykres.

MojeAvi

2013-03-02, 22:48
Ważą się tutaj losy sadistica na 2013 rok. Piwa powędrują do geek'a matematycznego czy dla trolla.

taos

2013-03-02, 23:12
Ten trzeci trochę mi cycki przypomina.. k***a, musze znaleźć dziewczynę

Kaprys

2013-03-02, 23:53
Raar napisał/a:

Dla autora:
http://lmgtfy.com/?q=kwejk


Panie kolego. Pozwólże wypie**olić w siną dal ze swoimi lmgtfy w p*zdu daleko. Albowiem nie zgadłeś. I ch*j w to, że się powtarzasz ze swoimi komentami waćpan. lmgtfy tu, lgmtfy tam. I miewam kaprys używać hoohle, tudzież innych szukajek, dość nietypowych. Przestań rwać koszulę Rejtanie, albowiem raczysz srać w komentach równie celnie, jak zezowaty gołąb :plzdie:

wacek6

2013-03-03, 01:07
Plecionkarz napisał/a:

Jak uważacie to za zajebiste to co powiecie o tym. Drgania harmoniczne w dwóch osiach i tysiące kombinacji przeróżnych wzorków jakie wykreśla. Czasem można to zobaczyć w wizualizacjach np. w winampie:
http://www.magnet.fsu.edu/education/tutorials/java/lissajous/index.html



Generator krzywych Lissajous a to co a gifie, to jednak zupełnie inne rzeczy. Strzał dobry, ale niecelny.

Plecionkarz

2013-03-03, 09:28
@up. Ja wcale nie zamierzałem dawać czegoś podobnego pod względem matematycznym czy fizycznym. Po prostu przypomniałem sobie, że istnieje fajny sposób zakreślania przeróżnych krzywych.

A tak na marginesie: krzywe lissajous opisują ruch wahadła drgającego jednocześnie w dwóch kierunkach. Ruch wahadła drgającego harmonicznie opisuje funkcja sinus czyli to co na gifie. Dwie funkcje sinus nakładające się a będące względem siebie prostopadłe to właśnie lissajous. Ta wizualizacja którą dałem jest w 3d, można przytrzymać na niej lewy przycisk myszy i dowolnie obracać, jak się ustawi w odpowiedni sposób widać sinusoidę. Czyli chcąc nie chcą to są zupełnie podobne rzeczy ty mądralo. Nie wyszło ci błyszczenie wiedzą.

efiksowy

2013-03-03, 11:02
@jeziorekpl
to je wykres

@tomaner
cyc inaczej wyglada


EDT: sry za 2 komenty