18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wykład o kłamstwie w którym żyjemy

maksymilian45 • 2016-09-10, 18:17
Przez wiele lat byłem ateistą który wierzył w te brednie że człowiek był kiedyś małpą i ewoluował, wziął się z niczego, od tak z wybuchu.

Bóg istnieje, czy wierzycie w to czy nie. Czasy końca nadchodzą i czeka was wieczne potępienie w piekle jeżeli nie wpuścicie do swojego życia Jezusa.
http://zbawienie.forumotion.com/f1-sekcja-priorytetowa
O takich rzeczach się nie pisze na forach, nie mówi w telewizji. Nie jestem sam i na tym forum macie ludzi wierzących i ukazujących to co jest zapisane w Biblii.
Jest mi zwyczajnie szkoda tych którzy zasypią komentarze hejtem. Może kiedyś się nawrócicie, czasu nie macie dużo, mi zajęło to ponad 30 lat.

dddt

2016-09-13, 19:21
co za debil, co za debil, co za debil.

Toolpa

2016-09-13, 23:39
Supernatural666 napisał/a:

No tak. Wszystko co udowodnione naukowo jest nieprawdą. A wszystkie bajki typu zmartwychwstania ,urodzenie dziecka przez dziewice i wszystkie inne bajeczki są prawdą... Niech ktoś w końcu udowodni istnienie Boga ,a nie ciągle takie pieprzenie. Czemu akurat mamy wierzyć w takiego Boga który jest opisany w biblii? Skąd wiadomo ,że w biblii nie jest opisana fikcja przez jakiegoś twórce? Równie wiarygodny jest "Władca pierścieni" Tolkiena.



W nicku masz 666. Przypadek? Nie sądzę. :lol:

Co do prelekcji (wykładem, to to na pewno nie jest), to ja pie**olę, jakie gówno. No, aż brak mi słów. Wygląda to tak, jakby się naczytał internetu i postanowił pochwalić tą wiedzą, jak objawioną prawdą.

werewolfer

2016-09-17, 08:48
Maksymilian mistrz trollingu, tyle powiem. Aczkolwiek piw nie nałapał i dobrze mu tak.

SQRW3L_ponury

2016-09-22, 04:01
ire09 napisał/a:


Druga sprawa: teoria ewolucji jest do dupy i każdy co zagłębia się w tym temacie o tym doskonale wie. Nie ma dowodów ani na ewolucję, ani na to w jaki sposób z materii nieożywionej powstało życie, ani na to w jaki sposób człowiek jest jedyną myślącą istota na ziemi.


Oczywiście że są dowody na ewolucję - choćby konczyny szczątkowe u waleni. Fakt że NA RAZIE nie ma jednoznacznych odpowiedzi na pytania dotyczące początku i wyjątkowości homo sapiens nie świadczy o nieprawdziwości niezaprzeczalnych faktów dotyczacych m.in. doboru naturalnegi czy strategii przetrwania genów składających sie na teroię ewolucji. Trzeba wyjątkowej ignorancji by w dzisiejszych czasach pisac takie brednie.Howgh.