18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wykład na uczelni

kaszana32 • 2012-12-10, 11:16
Mój pierwszy temat :-D Filmik przedstawia wykład Adama Ostrowskiego (O.S.T.R) na jednej z uczelni. Myślę, że wart oglądnięcia.




juki

2012-12-10, 18:31
Nie warto stawiac piwa.

bosmanZGR

2012-12-10, 18:36
Wiecie co? pie**olicie bez sensu... nawet nie znacie mysli przewodniej wywodu. a czy kazdy wyklad wedlug was j***nych intelektualistów musi byc nafaszerowany schamtami odnosnikami tudziesz inna twarda wiedza? OSTR został tam zaproszony w jakimś celu, sam sie tam nie wepchnal, ale WY, WIELCY UCZENI W DUPE KOPANI, nie ogarniacie tego.

serenity

2012-12-10, 18:50
I miej tu człowieku szacun dla ludzi po studiach! Jeszcze niech JP 2 zacznie o walce z pedofilią gadać! Qtwa, zapomniałem, umarł!

Kretmen

2012-12-10, 19:09
@up jazzma
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny aula T1 :)

BTW. Kiedy to miało miejsce?

wtyq

2012-12-10, 19:33
marny grajek i zydek

seriousman

2012-12-10, 19:41
Galu87 napisał/a:

Nie poszedłbym na taki wykład z jakimś pajacem.
Żeby prowadzić wykład trzeba mieć coś w głowie i tytuł doktora, a nie "gwiazdora"



Brawo za światopogląd, zostałeś pomyślnie zindoktrynowany :)

Jak mówi stare porzekadło: jeśli ktoś jest w czymś dobry to właśnie to robi, jeśli nie - uczy tego.
Wolę słuchać kogoś kto odniósł sukces w danej dziedzinie niż kogoś kto zrobił doktoraty i inne ch*je muje i wszystko wie ale w teorii.

KiKiZ

2012-12-10, 19:42
11 wydanych solo płyt, ostatnia dostała status złotej płyty. Dla Was to tylko "pajac", lepiej słuchać kogoś kto ma tytuł doktora i nie ma żadnych doświadczeń w życiu tylko swój papierek który nie zawsze daje to że ktoś jest inteligentny i ogarnięty. Nie wiecie o nim nic, nie słuchaliście jego tekstów, nic. Dla Was to pajac. Brawo! Idźcie sobie słuchać popka, który zrobi skaryfikejszyn modyfikejszyn, co słowo w jego tekstach to "ku**a", "je**c policje" i jakże ma wymowne nazwy utworów, propsy.

di...........os

2012-12-10, 20:49
KiKiZ napisał/a:

11 wydanych solo płyt, ostatnia dostała status złotej płyty. Dla Was to tylko "pajac", lepiej słuchać kogoś kto ma tytuł doktora i nie ma żadnych doświadczeń w życiu tylko swój papierek który nie zawsze daje to że ktoś jest inteligentny i ogarnięty. Nie wiecie o nim nic, nie słuchaliście jego tekstów, nic. Dla Was to pajac. Brawo! Idźcie sobie słuchać popka, który zrobi skaryfikejszyn modyfikejszyn, co słowo w jego tekstach to "ku**a", "je**c policje" i jakże ma wymowne nazwy utworów, propsy.



Niech jego płyty dostają status złotych, a on sam niech będzie "inteligentny i ogarnięty". Ale czy to, co on mówi na tym filmiku, zasługuje na to, by głoszone było z podestów sal wykładowych jakichkolwiek uczelni? Zbiór jakiś mętnych ogólników, przełożonych nieśmiesznymi dowc**ami, a wszystko udekorowane miliardem partykuł wzmacniających (och, chyba wyczuł powagę miejsca: k***y zamienił na kurdy).


I wcale nie uważam, żeby on szczególnie mijał się z prawdami. Chodzi o to, że podobną przemowę wygłosić mógłby co drugi człowiek na ziemi. Słucham go osiem i pół minuty, a niczego konkretnego się nie dowiedziałem. I nazywacie zgodnie to wystąpienie "wykładem"...

Sorg

2012-12-10, 22:15
Osty mądry gość, ale to nie jest wykład, raczej stand-up - solówka kabaretowa.

Dajman

2012-12-11, 20:07
@M4seek
Stary materiał :) .

EdmundKemper

2012-12-16, 20:43
Akurat O.S.T.R miał więcej takich wystąpień. Co do wszystkich hejterów to obojętnie jaki temat hejtujecie, ale chciałbym Was spotkać kiedyś i napluć Wam w ryj, bo na nic innego nie zasługujecie.