18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wykład Grzegorza Brauna dla policjanta

mowbray • 2015-07-23, 13:25
Mina policjanta sugeruje, że nie bardzo wie co się dzieje :D


moskalowy

2015-07-23, 13:28
Mina a'la kondominium...

mi...........80

2015-07-23, 13:34
Co to za gościu ten Braun? Współczuję temu gliniarzowi, przyszedł na służbę, a tu mu taki poeta coś pie**oli za uchem, mina uzasadniona do sytuacji.

morfeusz_123

2015-07-23, 13:42
@UP:
Życzę Polsce i sobie, aby jak najmniej było takich polaków jak ty.
I jednocześnie wiem, że nasi sąsiedzi po obu stronach,
życzą was sobie jak najwięcej.

mi...........80

2015-07-23, 13:50
@up nie bądź taki patetyczny panie patrioto przez duże p...

co to w ogóle za ustawka żeby komuś dupę zawracać bez powodu, co? chciał się poczuć lepszy? jaki to mądry nie jest? jaki był tego cel?

MaratHS

2015-07-23, 13:53
Brawo dla Pana Brauna. Szkoda, że prawda nie jest puszczana w mediach głównego nurtu. Dziś w telewizji/radiu można usłyszeć same pierdoły i sprawy które są zasłoną dymną dla spraw priorytetowych. Pan Braun czy Korwin-Mikke są uważani za pomyleńców, a media pokazują ich z przymrużeniem oka. To są jedyne osoby które zachowali swoją tożsamość narodową i działają na rzecz Polski. Na youtube pełno rzetelnych materiałów mówiących o problemach i ich rozwiązaniach, ale nasz rząd woli zajmować się problemami które nie istnieją, albo są tak małe, że nikt nie zwraca na nie uwagi, ale cóż... nasz rząd woli załatwiać interesy UE niż swoje... BRAWO RZĄDZĄCY BRAWO

Sudecki

2015-07-23, 13:56
@Mitrus80

Ale pie**olisz. Braun jest zajebisty, mimo że nie zgadzam się z większością jego postulatów, jest to chyba jedyny polityk w tym kraju, który potrafi uargumentować swoje poglądy, nie potrzebuje do tego ośmiu asystentów i nie jąka się jak głupi ch*j, gdy ktoś mu zada niewygodne pytanie. Nawet lewaki z tęczowymi piórami w dupie muszą przyznać, że jeśli chodzi o retorykę to koleś jest nie do pobicia.

Vinewood

2015-07-23, 14:01
Co się przypie**olili do Pałacu Kultury?

mi...........80

2015-07-23, 14:10
Czyli co jak se wyjdę np w koszulce z waszym ulubionym Che, albo z czerwoną gwiazdą to mam przej***ne i złamałem prawo?! Takiego prawa nie powinno być w Polsce, kto decyduje co jest lub było historycznie złe czy dobre? Pan Braun wie lepiej od innych?

Kuriki

2015-07-23, 20:04
"Moja moralność jest mojsza niż twojsza. A nawet jeśli twierdzisz, że twoja jest twojsza to moja i tak jest mojsza." Do tego się sprowadza ględzenie Brałna w tym filmiku.

Był chyba ulubieńcem polonistek- koleś o byle pierdółce tak się rozwleka, że by mógł o talerzu napisać 50000000 GB tekstu, a to i tak by był dopiero krótki wstęp, a na końcu by stwierdził, że talerz musi być właściwie używany by nie rozwalić narode cebulowego bo kondominium tylko czeka by talerza użyć do rozdupcenia najważniejszego narode wszechświata :krejzi: .

bestli

2015-07-23, 20:37
Kuriki,
jak coś napiszesz to ręce opadają. Gość ma ogromna wiedzę, jest wierny pewnym zasada, a ty o talerzu coś pie**olisz. Nie ogarniam takiego gadania, w ogolę o ch*j ci chodzi? Nie zgadzasz się z tym co mówi czy co?

bialawitz

2015-07-23, 20:42
Kuriki napisał/a:

"Moja moralność jest mojsza niż twojsza. A nawet jeśli twierdzisz, że twoja jest twojsza to moja i tak jest mojsza." Do tego się sprowadza ględzenie Brałna w tym filmiku.

Był chyba ulubieńcem polonistek- koleś o byle pierdółce tak się rozwleka, że by mógł o talerzu napisać 50000000 GB tekstu, a to i tak by był dopiero krótki wstęp, a na końcu by stwierdził, że talerz musi być właściwie używany by nie rozwalić narode cebulowego bo kondominium tylko czeka by talerza użyć do rozdupcenia najważniejszego narode wszechświata .



Akurat Braun nie jest byle wyp***kiem. Logicznie rozpie**olił już nie jednego, a wiedzę ma ogromną. Do tego zachowuje wysoki poziom kultury i ora nie tylko hehe "lewaków", ale potrafi przyjść na spotkanie z homo-winniczakiem i wytłumaczyć mu i jego fanbojom dlaczego są k***ami lewackimi :amused: