18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wykład dotyczący godności Polaków noszących maseczki

crossdressphyxia • 2020-08-12, 19:07
Pewna Pani mieszkająca (chyba) zagranicą postanawia podzielić się swoimi przemysleniami na temat obecnej sytuacji dotyczących maseczek. Źródło:Twitter




lipk0r

2020-08-13, 06:52
crossdressphyxia napisał/a:

Pewna Pani mieszkająca (chyba) zagranicą postanawia podzielić się swoimi przemysleniami na temat obecnej sytuacji dotyczących maseczek. Źródło:



na filmiku jeździ po Wrocławiu między galerią Wroclavia a Aquaparkiem

danglan

2020-08-13, 07:44
Tylko dwa typy ludzi tak przeklina albo z wysokim IQ albo totalny debil.... Tu mamy ten drugi typ człowieka....

aligator

2020-08-13, 08:52
baba bez bolca dostaje pie**olca no zeby polka wypowiedziala sie tak przyjwmnie na temat hitlera dziadek sie w grobie przewraca chyba ze to jakas spuscizna po ss :-/

DonKutassinio

2020-08-13, 08:57
Po sposobie wymowy słychać od razu - głęboka wiocha, która pozostawiła kompleks niższości na całe życie. Jak tak gardzi Polską, niech jedzie do niemiec kible szorować, tylko że za brak maseczki na stacji benzynowej 500euro bez żadnej dyskusji.

U nas zaraz banda pedałów będzie w obronie tej k***y obrażać innych. Jesteście jak mówi wasz idol Michalkiewicz wykształconymi idiotami. I żeby było
jasne, głosowałem na Bosaka.

mlekozklasa

2020-08-13, 09:05
Ale pomimo tego, że podeszła do tematu dość chamso i agresywnie, to niestety ma rację.

Polacy to taki naród, co faktycznie jak się mu wmówi, że gówno leczy, to będą żreć. Smutne, ale prawdziwe!

Karboksylator

2020-08-13, 09:14
po kilkunastu sekundach wyłączyłem tego pustaka. jak ona oddycha i jeździ jednocześnie, to nie wiem.

ostatnio usłyszałem w sklepie zajebisty tekst na odpowiedź dla takich debilek:
klient nie chciał założyć maseczki, a pani ekspedientka nie chciała go obsłużyć
Klient - tylko niewolnicy noszą maseczki
Ekspedientka: - a dlaczego nosi pan ubranie? przecież to też jest nakazane. może się pan rozbierze do naga i biega po ulicach.

mastafantasta

2020-08-13, 09:16
Ciekawe czy chciała rozmawiać z managierem :) Natychmiast!

Karboksylator

2020-08-13, 09:19
mastafantasta napisał/a:

Ciekawe czy chciała rozmawiać z managierem Natychmiast!



nie, klient chyba zrozumiał, że zrobił z siebie debila , wyjął z kieszeni maseczkę, zarobił zakupy (2x setka soplicy wiśniowej) i poszedł

nebelwerfer

2020-08-13, 09:28
Może i mieszka za granicą, ciężko powiedzieć. Film za to na bank nagrywała we Wrocławiu. Luxor kebab na przeciwko aquaparku. Samej wypowiedzi nie będę komentował. Sama w sobie jest komentarzem na temat kondycji umysłowej Pań o blond włosach.

antycypant

2020-08-13, 09:30
Ogolnie dziunia strzelila focha i uzywa duzo wulgaryzmow ale smieszą mnie ludziki jadace samemu w aucie i z maską na ryju. Tak samo ludzie duszący sie w maskach dwoze. Okej w zamknietych przestrzeniach typu sklepy jeszcze zrozumie.

GruzinOgr

2020-08-13, 10:04
Szmata to jesteś Ty widać po ustach że ciagniesz laski za laska z hanbila to się twoja matka że Cię urodziła. Wiesniara że wsi wyjdzie ale nigdy wieś z Ciebie.

mygyry

2020-08-13, 10:15
Gratuluję samooceny osób, które tu ochoczo przyznają że są ścierwem itd. Pamiętajcie że samobójstwo skutecznie oczyszcza społeczeństwo z osób tak myślących

pawianek85

2020-08-13, 10:43
Życzę jej udaru, tak by srała pod siebie .

LiveUndead

2020-08-13, 11:25
Widzę, że duży ból dupy Pani spowodowała u ludzi XD Wiecie co się robi jak widzi taką osobę? Ignoruje i odchodzi dziwadło prędzej czy później udławi się śliną.

Pablocar

2020-08-13, 11:50
Ta k***a mieszka we Wrocławiu . Szmata powinna wyjechać do Anglii i murzynom dupy dawać.