18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyjście z cienia

phrontch • 2021-02-01, 11:37
Wiem, że temat przytrafi wam do gustu :krejzi:




zdun

2021-02-01, 11:43
lepiej aby zostali w tym cieniu. :rzyga:

Payan

2021-02-01, 11:44
@phrontch Tobie już podziękujemy. Jak nie pedałów wrzucasz, to jakieś walenie, czy zwierzęta jebiące się pod jajko...

Rozyk00

2021-02-01, 11:52
polece klasykiem " Jak sie kochają, to ch*j z nimi"

DzidaZawodnik

2021-02-01, 11:53
Temat dla gównoburzy, bez żadnej informacji w nim zawartej.

nowynick

2021-02-01, 11:56
para pedałów wielkie mi halo. Tylko czemu browara mu nie przyniósł? Jak się wpada do kumpla to z flaszką czy sześciopakiem i ogląda mecz i rozmawia o dupach. No jeszcze mogę zrozumieć, że będą rozmawiać o dupach piłkarzy akurat ale czemu kwiaty? To, że lubisz w dupę oznacza, że musisz się zachowywać jak panienka?

Rozyk00

2021-02-01, 11:59
nowynick napisał/a:

para pedałów wielkie mi halo. Tylko czemu browara mu nie przyniósł? Jak się wpada do kumpla to z flaszką czy sześciopakiem i ogląda mecz i rozmawia o dupach. No jeszcze mogę zrozumieć, że będą rozmawiać o dupach piłkarzy akurat ale czemu kwiaty? To, że lubisz w dupę oznacza, że musisz się zachowywać jak panienka?



oj ktos chyba ostatnio kwiatka nie dostal, jak twoj kolaga wpadl gadac o " dupach pilkarzy" :D

phrontch

2021-02-01, 12:04
Ja tylko przypomnę, że wśród najbardziej oburzonych homoseksualizmem konserwatywnych polityków, kilku okazało się gejami. Więc tak się nie oburzajcie, bo wam maść na ból dupy prześlę

chorym

2021-02-01, 12:07
wow chłop z ku*asem daje kwiaty chłopowi co lubi siadać na ku*asy, k***a po tym materiale już chyba nie zasnę

janlew

2021-02-01, 12:13
Rozyk00 napisał/a:

polece klasykiem " Jak sie kochają, to ch*j z nimi"


Jak lubisz pederastię czy zoofilię to ch*j i z tobą. Tylko dla czego wszyscy sodomici chcą robić z tego przedstawienia w strefie publicznej, a jeszcze lepiej w szkołach.

DzidaZawodnik

2021-02-01, 12:15
~phrontch napisał/a:

Ja tylko przypomnę, że wśród najbardziej oburzonych homoseksualizmem konserwatywnych polityków, kilku okazało się gejami. Więc tak się nie oburzajcie, bo wam maść na ból dupy prześlę



A kilku lewackich polityków mordowało ludzi milionami, więc chodź tobie damy sznur na zj***ne poglądy.

notak

2021-02-01, 12:24
pula zj***nych genów na tych dwóch się kończy, bo dzieci mieć nie bedą

sothis

2021-02-01, 12:42
notak napisał/a:

pula zj***nych genów na tych dwóch się kończy, bo dzieci mieć nie bedą



Surogatka, a w sumie dwie i za rok będą brykać ze swoją progeniturą.
I ch*j, niech se mają, choć wolałbym żeby adoptowali z domów dziecka.
Dlaczego wolałbym, żeby taka patologia mogła adoptować? Ponieważ wiem z 2 przykładów co robią dzieciom w domach dziecka i uważam, że nawet dwa homosie takiej krzywdy nie zrobią.

S_Z_A_L_O_N_Y

2021-02-01, 12:48
phrontch komu dałeś kwiaty? To twój nowy chłopak i chciałeś się pochwalić? Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Nie zapomnijcie o ...