18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyjście w stylu indyjskim

Lu...........i2 • 2024-02-10, 23:39


śmiało tak to można już nazywać

Tuston_bobczak

2024-02-11, 13:15
Patrząc na ten film myślę czy on naprawdę myślał ,że z mordy nie spadną mu te okulary ?

elim

2024-02-11, 14:13
No przecież wysiadł, więc nie wiem o co chodzi ;) pewnie naoglądał się amerykańskich filmów gdzie po takiej akcji ląduje się mięciutko na trawce.

Szary_Jeleń

2024-02-11, 14:49
0:12 -
- Poj***ło (ten po prawej)
- Co zrobisz (ten po lewej)

hitmeme

2024-02-11, 14:50
Tam jak nie masz biletu to tak właśnie się delikwenta wypie**ala z pociągu.

pierdylion83

2024-02-11, 15:04
Nowaknowaczekhard napisał/a:

Spoko sposób, mniej przystanków jest, każdy wysiada kiedy chce, co przekłada się na szybsze dotarcie do ,,celu,,



Celu? W tym wypadku raczej kresu.
Życia kresu.

Paprotek

2024-02-11, 15:23
pociag pewnie zatrzymuje sie w kolejnym miescie 300km dalej, a chlopu nie chcialo sie pewnie zapieralac tyle z buta, wiec wybral bardziej ryzykowne rozwiazanie - skok w krzaki - szanse sa ze przezyje a przynajmniej nie bedzie musial zasuwac na bosaka przez obszar o szerokosci sredniego polskiego wojewodztwa.

mazga50

2024-02-11, 16:13
Jakie poruszenie wśród współplemieńców.

be

2024-02-11, 20:51
Cybulski też pajacował ze wskakiwaniem i w koncu tez marnie skończył.

lacrimal

2024-02-11, 22:25
E tam, udało mu się, zawsze się udaje, dlatego nikogo to nie ruszyło. Poza tym efekciarska kamera wzmacnia doznania prędkości.
Co co myślą że zginął nie znają fizyki :-)

DEADmanPL

2024-02-11, 23:38
Ja tego nie kumam. Czy oni faktycznie wysiedli tak z powodzeniem już 300 razy w swoim życiu i dlatego postanowili to zrobić 301, tym razem nieudany raz, czy nagle po 25 latach życia typa obudziła się jakaś nigdy nieużywana synapsa skłaniająca go uznania takiej decyzji za dobrą?

k***a niedawno był identyczny filmik z jakąś małolata, oni nie mają neta? Telewizji mówiącej o tym? Chociaż k***a historii drogą pantoflową, że synek Halyny zginął próbując wysiąść z pędzącego pociągu? No cokolwiek co w populacji powodowałoby powszechne uznanie takich zachowań jako potencjalnie w ch*j niebezpieczne?

Może to taki sprytny, głęboko zakorzeniony i wymyślony przez ewolucję sposób na kontrole liczebności populacji? Jak zbyt jebie, tzn hindus wyczuwa, że innych hindusów jest za dużo w otoczeniu, to instynkt samozachowawczy sugeruje takie zachowania, żeby na drodze trochę altruizmu osobniczego zginąć, by nie zabrakło śmieci dla innych osobników?

Jebne z tego doktorat.

RISE

2024-02-12, 00:19
Wszyscy tak powinni wysiadać tam

Antoni79

2024-02-12, 05:11
DEADmanPL napisał/a:

Ja tego nie kumam. Czy oni faktycznie wysiedli tak z powodzeniem już 300 razy w swoim życiu i dlatego postanowili to zrobić 301, tym razem nieudany raz, czy nagle po 25 latach życia typa obudziła się jakaś nigdy nieużywana synapsa skłaniająca go uznania takiej decyzji za dobrą?
k***a niedawno był identyczny filmik z jakąś małolata, oni nie mają neta? Telewizji mówiącej o tym? Chociaż k***a historii drogą pantoflową, że synek Halyny zginął próbując wysiąść z pędzącego pociągu? No cokolwiek co w populacji powodowałoby powszechne uznanie takich zachowań jako potencjalnie w ch*j niebezpieczne?
Może to taki sprytny, głęboko zakorzeniony i wymyślony przez ewolucję sposób na kontrole liczebności populacji? Jak zbyt jebie, tzn hindus wyczuwa, że innych hindusów jest za dużo w otoczeniu, to instynkt samozachowawczy sugeruje takie zachowania, żeby na drodze trochę altruizmu osobniczego zginąć, by nie zabrakło śmieci dla innych osobników?
Jebne z tego doktorat.



Kto wie, może coś w tym jest?
Przykład Warszawy. Miasto tylko do pracy. Żyć tam i mieszkać nie wyobrażam sobie. Pęd stada baranów z kredytem do końca życia. Do końca życia muszą pracować z dochodem na odpowiednim poziomie. Mieć tam dzieci to co najmniej nierozsądne. No i nie mają. Miasto pełne bezdzietnych, zachlanych, zaćpanych idiotów. Żeby w ogóle kogoś mieć kupują sobie pieska, kotka. Oni są wrogami rodziny i życia w ogóle. Jak mówię, że mam troje dzieci to zaczynają mnie traktować jak jakąś patologię, a wcale gorzej od nich mi się nie żyje. Mam czas na ryby, na grzyby, na rodzinną wycieczkę. Mają kasę. Tyle że kiedyś ten folklor wyląduje w domach starców i będą nimi musieli zajmować się ci, których oni dzisiaj wyszydzają. Mieszkanie spłacane całe życie zajmie bank w ramach odwróconej hipoteki, żeby pokryć koszty domu starców.

Teraz najśmieszniejsze. Większość z nich to potomkowie rolników. Tata sprzedał gospodarstwo, żeby było na wkład własny na apartament 35 m2.

Dziś w Europie każdy kraj ma swoje małe lub większe Indie.