18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hudy_Edd

2014-02-05, 13:00
Deska ? To ten pojazd napędzny jednym pedałem ?

phantasmagoria

2014-02-05, 13:51
Czytając "wyj***ny" myślałam, że serio się wyjebie...

MaestroMaczety

2014-02-05, 15:50
Nie usrajcie się z tą waszą 'męskością' w internecie...

Sebun

2014-02-05, 16:09
A co wy potraficie, że nazywacie go pedałem?
Pisać idiotyczne komenty na Sadolu? Tak bardzo jesteście niedowartościowani, że nawet gif z gościem na desce sprawia wam ból dupy?

Jeden gra dobrze w nogę, inny napie**ala MMA, a jeszcze inny jeździ na desce - robią to dobrze i daje im to radość, a wam ch*j do tego.

To że wy nie macie żadnej pasji (przeglądanie Sadola to nie pasja :( ) nie oznacza, że musicie się dopie**alać do innych.

Pestycyd

2014-02-05, 17:18
Sebun napisał/a:

A co wy potraficie, że nazywacie go pedałem?
Pisać idiotyczne komenty na Sadolu? Tak bardzo jesteście niedowartościowani, że nawet gif z gościem na desce sprawia wam ból dupy?

Jeden gra dobrze w nogę, inny napie**ala MMA, a jeszcze inny jeździ na desce - robią to dobrze i daje im to radość, a wam ch*j do tego.

To że wy nie macie żadnej pasji (przeglądanie Sadola to nie pasja :( ) nie oznacza, że musicie się dopie**alać do innych.



Jeżeli widzę na Hawk'a i Mullen'a takie wypowiedzi to właśnie widać ile gimbazy tutaj siedzi, która jedyne co potrafi poza siedzeniem przed komputerem to wyprasować swoje rurki do szkoły.
:samoboj:

Nawet by nie ustali 10 sekund na desce, a co dopiero zrobić jakikolwiek najprostszy trik. Wyszli by na rampę i by się posrali w te swoje rurki 8-)

derevere

2014-02-05, 19:30
Phi, jakbym potrafił tak spowalniać czas tak jak on, też bym taki trik zrobił :D

xShadou

2014-02-06, 07:40
amaimon napisał/a:

Widać, że fake. W basenie powinna być woda, a jej nie ma więc to zielone tło na które naniesiono drabinkę. Krzaki w tle to styropianowe atrapy, a kolesia utrzymują linki... pyryosze cię, w życiu się nie nabiorą na to.



Z cyklu nie znam się ale się wypowiem, takie baseny są dość popularne, najczęściej występują w USA, opuszczone domki z basenem w ogrodzie, deskorolki bądź rowery od dawna się pchają na takie bowle, jeśli na prawdę myślisz że to fake to musisz być mocno ograniczoną osobą w tej kategorii. PS Jest mnóstwo filmów z rowerami/deskami właśnie na takich starych basenach