18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyjebane po całości

Ne...........ro • 2016-04-11, 22:23
Z drogi śledzie pedał jedzie :amused: miejsce Łomża



nerusss

2016-04-11, 22:36
Sk***iel czuje się bezkarny.

sammael666

2016-04-11, 22:50
Ty jesteś pedał skoro go śledzisz. Może on sp***alał przed tobą gejozo!?

Hrabia Drapula

2016-04-11, 23:01
tą zj***ną szybę byś sobie zmienił w tym szrocie a nie kamery instalował

gundis

2016-04-11, 23:02
Mi kiedyś taki pedał wyskoczył przed maskę, jeszcze się pluł że "przecież pokazywał ręką że skręca"!

Tafariel

2016-04-11, 23:43
Mogli spisać numer rejestracyjny :krejzi:

lokalnywatażka

2016-04-12, 00:23
Święta k***a krowa. Ale jakby ktoś trąbnął na niego lub nie zachował takiego odstępu na jaki się ci pedaliści tak spuszczją to by była zadyma na wszystkich jutubach, forach rowerowych i stronach donosowo policyjnych.
Sam jeżdżę i rowerem i samochodem ale takie cwe*e jak ten rowerzysta mnie strasznie napinają.

Ne...........ro

2016-04-12, 00:52
gundis napisał/a:

Mi kiedyś taki pedał wyskoczył przed maskę, jeszcze się pluł że "przecież pokazywał ręką że skręca"!



to byłem ja problem?! przecież pokazywałem że skręcam :amused:

Nikodem_Szulcc

2016-04-12, 06:25
Jak ja k***a nienawidze tych pie**olonych dwupedałów...

Troche cieplej sie zrobi to te zjeby siadają na te swoje pok***ione rowerki i nie mając bladego pojęcia o zasadach czy kulturze ruchu drogowego wpie**alają sie na ulice, bo... mogą.

Jestem za zakazaniem dwupedałom jeżdżenia po ulicach. Chodniki z pierszeństwem dla pieszych, albo drogi rowerowe jedynie.

Coaz czesciej sie zdarza ze te dz**ki jeżdżą jeden obok drugiego blokując całą droge dla samochodów. BO MOGĄ.

Ileż razy miałem ochote jebnąc takiego dwupedała w tylne koło, żeby sie wyj***ł poprostu...

Bardzo lubie jeździć rowerem, po lasach, czy na wycieczki poza miejskie. Czasem jakies amatorskie zjazdy górskie sobie robić.
ale Jeśli jade przez miasto, wole jeździć po chodniku powoli, starając sie nie wk***ić przechodniów. Wiem, że jak jade ulicą to kierowców samochodów wk***iam samym tym, że jade.

wormgoro

2016-04-12, 09:03
Normalnie materiał na harda.
Ja pie**ole naprawdę nie wstyd ci to wrzucać.
I jeszcze ten ból dupy u góry. Gość k***a przejechał na czerwonym świetle nie powodując żadnego zagrożenia a wy się k***a podniecacie. Ot i cały filmik.

zajac1190

2016-04-12, 10:59
Ło sk***ysyn mam nadzieje ze wpadnie pod ciężarówkę :krejzi: :nazimaja:

Cz...........el

2016-04-12, 13:21
eeee, nie umarł, no trudno, może następnym razem

jbone

2016-04-12, 16:19
""
Bardzo lubie jeździć rowerem, po lasach, czy na wycieczki poza miejskie. Czasem jakies amatorskie zjazdy górskie sobie robić.
ale Jeśli jade przez miasto, wole jeździć po chodniku powoli, starając sie nie wk***ić przechodniów. Wiem, że jak jade ulicą to kierowców samochodów wk***iam samym tym, że jade.
[

gówno mnie obchodzi co lubisz.Nazwali cię nikodem i




HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA


i wozisz aparat fotograficzny? kto zgadnie jaki?
-nikon.
lubisz gry komputerowe ale grasz tylko w dema?
-bo jesteś niko dem
- :idzwch*j:

rodziców wspaniałych masz...

grrronek

2016-04-12, 17:37
Raz sobie na czerwonym przejechał, i to przez przejście, na którym nie było pieszych (drobne wykroczenie). Myślę, że kierowca ma swędzący ból dupy, bo rowerzysta szybciej się porusza.

myjek

2016-04-12, 20:27
Mieszkam kilka kilometrów od Łomży, i bywam tam prawie codziennie. I akurat miejsca w których rowerzysta przejeżdżał na czerwonym czasami jak nie widzę policji to sam to robię samochodem. Światła są tak pok***ione, że czerwone włącza się jak nie ma pieszych, a nie ma żadnego. Powtarzam ŻADNEGO zagrożenie ze strony innych samochodów, bo zwyczajnie nie ma skrzyżowana, tylko prosta droga i czerwone światło dla pieszych, których nie ma. A co do ronda i prawoskrętu w prawo, światła są tam zainstalowane tylko dla idiotów, bo równie dobrze każdy normalny kierowca poradziłby sobie bez świateł.
To tyle, dziękuję