18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pedroLopes

2022-09-03, 10:24
Dobra pięcioletnia dziewczynka to martwa pięcioletnia dziewczynka :)

kowboj

2022-09-03, 12:04
pytam się gdzie rodzice? :-/

JebacPis100procent

2022-09-03, 15:42
kowboj napisał/a:

pytam się gdzie rodzice?




W pierdlu albo leżą martwi gdzieś w Donbasie.

kokos_123

2022-09-03, 22:02
Cipczan napisał/a:

To wbijaj im od małego, że na drogę się nie wbiega!



Raczej nie wchodzi bez trzymania dorosłego za rękę.

Ja miałem całkowity zakaz wchodzenia na drogę i tyle. Póki nie wchodziłem na drogę, mogłem chodzić gdzie chciałem, już jak miałem 5 lat.
Oczywiście to obejmowało cały park, razem z placem zabaw i bloki wokół, bo nie było tam żadnych ulic co nimi auta jeździły (jedyny wyjątek to droga dojazdowa do śmietników, ale wtedy śmieci wywozili przed 7 rano i nikt tam później nie jeździł).

W Azji mają beznadziejne. Mały chodnik zastawiony czym popadnie i ulica. I tak samo wyglądają domy wszędzie.
Co filmik to widzę właśnie drogę zaraz przed domem i zaraz ulica na które auto rozjeżdża dziecko (no nonstop filmiki tego typu)

djpyza

2022-09-03, 22:59
damian15snk napisał/a:

A stary nawet się nie zczail co za imbecyl pewnie odszedl od kompa po 40 godzinach głowie przechodzi kolejny level gry



tobie kolejny lvl to trzeba doj***ć za debilizm . uważasz że osoba która spędza dużo czasu przed pc to już musi grać tylko i wyłącznie w gry ?

WQuty

2022-09-04, 15:52
kokos_123 napisał/a:

Raczej nie wchodzi bez trzymania dorosłego za rękę.
Ja miałem całkowity zakaz wchodzenia na drogę i tyle. Póki nie wchodziłem na drogę, mogłem chodzić gdzie chciałem, już jak miałem 5 lat.
Oczywiście to obejmowało cały park, razem z placem zabaw i bloki wokół, bo nie było tam żadnych ulic co nimi auta jeździły (jedyny wyjątek to droga dojazdowa do śmietników, ale wtedy śmieci wywozili przed 7 rano i nikt tam później nie jeździł).
W Azji mają beznadziejne. Mały chodnik zastawiony czym popadnie i ulica. I tak samo wyglądają domy wszędzie.
Co filmik to widzę właśnie drogę zaraz przed domem i zaraz ulica na które auto rozjeżdża dziecko (no nonstop filmiki tego typu)




W punkt, ja tak samo byłem nauczony i nigdy mi do głowy nie przyszło wbieganie na ulice przez bardzo długi czas a już nigdy bez rozglądania się.