18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

daymaker

2011-02-06, 21:33
Jeeb... Prawie jak te symbole robione przez kosmitów we zbożu... :shock:

koozzi

2011-02-06, 21:36
Kurde, moze normalny wyjazd to nie jest bo mogl skrecic w prawo, ale cos nadzwyczaj smiesznego to to nie jest...

@bula1946
Ty chyba nie masz poczucia humoru skoro widzisz w tym cos smiesznego

lesiot

2011-02-06, 21:53
@blacksider
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale koła jednej osi muszą być względem siebie równoległe i równoodległe, inaczej się nie da w normalnym cywilnym samochodzie osobowym.
A teraz obejrzyj ślad, rzekomo przednich kół, na wysokości opuszczania miejsca parkingowego (jak ślad na śniegu zaczynają), oś skręta ewidentnie musiałby być rozbieżna żeby taki ślad zrobić.
Poza tym szczegółem, wygląda nawet poprawnie.
Ale co by nie było, marne to to i suche.
Jakby ktoś na 8 razy wyjeżdżał, to by faktycznie była draka, ale że ktoś wyjechał inaczej niż planował najpierw... phi. Nawet śmieciarka mogła stać kawałek dalej i ruch blokować, to ktoś stwierdził, że wyjedzie drugą stroną.

Ardnas

2011-02-06, 22:33
pic na wodę fotomontaż

cyzio

2011-02-06, 22:57
no co przodem wyjeżdżała

quatre04

2011-02-07, 01:31
blacksider napisał/a:



Chyba masz kiepską wyobraźnię skoro nie widzisz jak jechał ten samochód.




Pewnie Twoje.



może mam i kiepską wyobraźnię, ale po
primo biorąc pod uwagę ślad bez śniegu po samochodzie ślady są zdecydowanie za krótkie i nie realne na takim odcinku zawrócić, poza tym autor miał kiepski talent w Photoshopie bo co niektóre ślady lewych i prawych kół się różnią lub nawet krzyżują


po sekundo niech się mylę w poprzedniej tezie ale dla ciekawości są niby 2 ślady tylko każdy ma inna szerokość ;/
która zresztą się zwęża i rozszerza

więc podsumowując albo ktoś miał dużo czasu i rozklekotany szrot albo Photoshop
Ps. niestety was zawiodę i ferie w moim województwie skończyły się tydzień temu

Nameless

2011-02-07, 07:33
Ja też w tym widzę fejka. Przez 3 minuty próbowałem ogarnąć jak ten samochód jechał i te ślady to fake.

piotr3k

2011-02-07, 10:32
to że twoja stara jeździ jak c**a nie oznacza że to była kobieta;/ pozdr