18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyjazd sopockich strażaków w Sylwestrową noc :D

skraf • 2014-01-03, 22:32
a tutaj popis sopockich strażaków jak nie montować przyczepy z pontonem :D


Belzedup666

2014-01-03, 23:37
Za nabijanie się że Straży Pożarnej h*j ci w dupę.

P.S. trochę śmieszne

Taz

2014-01-04, 00:47
Pomogli, jest wiara w narodzie! :D

avalanch

2014-01-04, 10:06
Strażaków nawet naj***nych trzeba szanować jak nikogo innego.

woytasw

2014-01-04, 10:35
3 ch*je w bok od strażaków -jedyna służba, której należy ufać!

clean_east_wood

2014-01-04, 10:44
Strażacy według mnie cieszą się największym szacunkiem społecznym. Mam kolegę strażaka ochotniczego. Nawet jak jest pijany i słyszy syrenę to biegnie nieść pomoc. Strażacy lubią wypić jak to Polacy ale mimo to nadal są w pełni sprawni by nieść pomoc. Dlatego Szacunek :)

paolo232

2014-01-04, 10:44
Ciekaw jestem czy autor filmu też tak by się śmiał, gdyby mu się dom palił a strażacy bez wody przyjechali :D

ml...........kv

2014-01-04, 10:54
Filmik proponuję zanieść na policję, spowodowanie zagrożenia w ruchu pieszym i drogowym - jest na to srogi paragraf, do tego warto było dzwonić od razu, taki pomyłki to raczej tylko po %%%. Trzeba by to zbadać alkomatem, zawsze można zadzwonić na SM oni mają mniejszeu kłady ze strażakami. :mrgreen: :mrgreen:

kapelan_szturmowy

2014-01-04, 11:00
nie wiem dlaczego strażacy jako jedyna służba cieszy się takim poszanowaniem. Ale pomyślmy: Nie jebią mandatów, nie stoją w krzakach, zawsze w gotowości, wykonują najgorszą robotę, najczęściej pierwsi na miejscu, nigdy nie marudzą i nie zarabiają jakiś kroci dla państwa (jeśli wogóle coś zarabiają). Robią swoje i tyle.
Karetki: - niechęć przez dyspozytorów, lekarzy, akcje z Pavulonem i w sumie całą służbę zdrowia która olewa nas ciepłym moczem. Ale pamiętajmy, że kierowca karetki to bohater. Leci przez miasto jak pershing ryzykując własnym życiem, walczy z debilami na drogach którzy, nie potrafią ustąpić karetce, bo zjechanie na chodnik to za duży wysiłek i mogą się porysować alufele. Nieważne że w karetce ktoś może stracić życie bo sekundy się liczą, liczą się aluski.
Milicja: - drogówka jebie nas mandatami za bzdury - bo nacisk idzie z góry. (Choć wczoraj w Sopocie nie dostałem mandatu, puścił mnie, mimo iż należało mi się 500zł i 5pkt. Za to szacun). Prewencja - barany jak na stadionie, lecą żeby się wyładować emocjonalnie jednak legalne, ulubiony sposób: gangbang - 15stu na jednego w suce. Dochodzeniówka leży i kwiczy w biurokracjii jedyne co robi to nabija statystyki pierdołami, a bandytów zatrzymuje tylko jak sami przychodzą.

Straż miejska - bez komentarza.Kasa, kasa, kasa.

ml...........kv

2014-01-04, 11:04
@up no co c*pko prawo równe dla wszystkich !

typo

2014-01-04, 11:05
mlkv - konfident j***ny

Stradivarius

2014-01-04, 11:10
@c*pko? Większej c*pki od ciebie nie da się znaleźć. Tłumaczyć nie trzeba; wystarczy przeczytać to co napisałAś.

maniek84

2014-01-04, 11:14
mlkv-ty naprawde jestes az tak popie**olony ?? czy tylko udajesz?