18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyjątkowy tuning w stylu retro dokonany na nowym BMW

JakisRusek • 2013-06-13, 20:43
Cytat: "Zwykle podrasowuje się auta, które mają już swoje lata lub z jakiegoś powodu nie podobają się właścicielom w ich obecnej formie. W tym przypadku sytuacja jest zupełnie odwrotna - stuningowano nowiutkie BMW Serii 6. A jeśli dodamy, że zrobili to Rosjanie... ale nie, to nie jest to, o czym myślicie. Sprawdźcie, czy efekt was zaskoczy:"



Źródło :arrow: www.gigalol.pl

Martik

2013-06-13, 22:09
Dowód na to, że w beemek da się coś jeszcze zrobić, nie są zupełnie nieprzydatne :)

ziemniak1311

2013-06-13, 22:11
gały z orbit wyj***ło[/code]

Matush5

2013-06-13, 22:15
Nie wiem o co te spory ? Przecież to ma się podobać dla właściciela a nie dla was. Moim zdaniem taki rodzaj przebudowy jest o wiele korzystniejszy i przynajmniej elegancki niż Golf czy BWM z kominem z szopki w gazie ;) Aha i tak nie jestem fanem wieśniackich spojlerów i kilogramów żywicy na jakiś złomach, moim zdaniem auto powinno mieć przede wszystkim dobry sprzęt audio ładne alufelgi i po prostu być zadbane. Tuningować się powinno auta do tego przeznaczone np. Toyota Supra, Nissan Skyline auta do wyścigów które przykują uwagę gapiów a nie auto które na codzien jeździmy... Jechałem raz Polówką na obciętych sprężynach od zawieszenia, 2 cale większych kołach i końcówką tak końcówką nie całym wydechem wielkości puszki przez pare kilometrów. No nie wiem mi k***a jakoś to się nie podoba bo nie wytrzymałem 15 minut, stuki puki harki auto ledwo jedzie a w środku głośniej niż w traktorze. Ale kto co lubi ;)

pinio09

2013-06-13, 22:17
Więcej nie trzeba: WOW!

Me...........in

2013-06-13, 22:18
Te koła szprychowe to na jednej śrubie się trzymają? Tak pytam z ciekawości ;)

Aksal

2013-06-13, 22:22
Mexykanin napisał/a:

Te koła szprychowe to na jednej śrubie się trzymają? Tak pytam z ciekawości ;)



Jak już taką przebudowę strzelili, to może zaszaleli i przystosowali ją do kół z centralną śrubą? a co do tematu - zajebista przebudowa, chociaż nie pasuje mi trochę sam kształt dachu do reszty nadwozia :)

Robot

2013-06-13, 22:26
Lepszy od pierwowzoru.

Ramsey007

2013-06-13, 22:56
Właściciel częściej do tyłu jeździ... Przynajmniej tak by wynikało ze sposobu założenie opon z tyłu ;)

adamsok

2013-06-14, 00:09
Dafid napisał/a:

Tuning kojarzy mi się z obsmarkanym dresem w Golfie II z naklejką Nike na szybie i pierdzącą tubą z allegro ale tooooo, to mi się nawet podoba :)



Czyli jesteś pie**olonym wieśniakiem który nie zna się na motoryzacji!

Stawiam piwo że chodzisz w rurkach...

Inferno777

2013-06-14, 00:50
Bardzo
Mocna
Wołga

Bajdus1962

2013-06-14, 00:58
Retro to zajebista sprawa. Szkoda, ze nie 'odnowili' też wnętrza w stylu retro ; ))

mecenaz

2013-06-14, 03:12
Dafid napisał/a:

Tuning kojarzy mi się z obsmarkanym dresem w Golfie II z naklejką Nike na szybie i pierdzącą tubą z allegro ale tooooo, to mi się nawet podoba :)


Czytając twój komentarz , musiałem sie zalogować i wkroczyć , a wienc po pierwsze primo : GOLF II był zajebisty i dalej jest , miałes na mysli GOLF-a 3 (trójkę ) , i to powinno ci sie kojarzyć z wieśniakiem z pierdzącą tubą , pozdrawiam ,i mam nadzieję że czegoś się nauczyłes :)

Gienek2

2013-06-14, 12:07
właśnie wymyślili coś genialnego..... toż to można łączyć golfa 5 z 1

artur17nww

2013-06-14, 20:57
Dafid napisał/a:

Tuning kojarzy mi się z obsmarkanym dresem w Golfie II z naklejką Nike na szybie i pierdzącą tubą z allegro ale tooooo, to mi się nawet podoba :)




A więc źle Ci się kojarzy. :) To jest właśnie Tuning, a to co opisałeś, to Agrotuning. :) Do tego felgi za 800 zł (za komplet) z allegro, plus siatka ogrodzeniowa w zderzaku. :)