18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyjaśnianie gówniarzy...

Halman • 2024-03-03, 07:15

dotarcie do młodzieży jak nie słowem to głową..

PabloSkills

2024-03-03, 16:10
Stara szkoła ucząca zasad, honoru, respektu i pokory.

xPaJaCx

2024-03-03, 16:28
spiritquake napisał/a:

Nie wiem o co poszło ale obstawiam że bardzo k***a dobrze, 90% dzisiejszej zj***nej młodzieży należałyby się znacznie dosadniejsze argumenty





Zj***ni to są tacy rodzice, którzy nic w życiu nie osiągnęli i zakładają swoje debilne rodzinki a później: jak to dziecko może chcieć czegoś więcej niż minimum do przetrwania? Powinno nas po rękach całować. Mentalne sp***olenie ludzkiego robactwa, dla którego jedyny sens życia to chlanie i r*chanie.

:lol:

Hades2613

2024-03-03, 18:55
Dzieciaki bywają okrutne, sam nieraz bym takiemu wyj***ł

Roskosmos

2024-03-03, 20:10
spiritquake napisał/a:

Nie wiem o co poszło ale obstawiam że bardzo k***a dobrze, 90% dzisiejszej zj***nej młodzieży należałyby się znacznie dosadniejsze argumenty



Te 90% zj***nej młodzieży jest ofiarą tego w 90% zj***nego społeczeństwa, zj***nych starych, zj***nego wychowania, zj***nych nauczycieli, zj***nych koleżanek, zj***nego instagrama, zj***nego prawa, zj***nej telewizji, zj***nego śmieciowego jedzenia

heartagram

2024-03-03, 21:16
wszystkie kacapy i tak trzeba zabić wiece jeden ch*j

homorek

2024-03-03, 21:29
Insaner napisał/a:

W dzisiejszych czasach to nawet ciężko stwierdzić w jakim kraju to kręcono, bo równie dobrze to może być w jakimś polskim mieście



Dowc**y o Sosnowcu już są słabe. Teraz Łódź jest na topie.

dOpieca

2024-03-06, 20:48
Za mojego dziecinstwa wpie**ol byl nierozlaczna czescia wychowania a i tak sie odpie**alalo maniane bo takie jest dziecinstwo ale mialo sie na uwadze konsekwecje. Teraz gowniarze robia co chca i mysla ze sa nietykalni.