18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wygrodzenie

~_Yarko_ • 2021-02-26, 12:37

Taka karma.

Robcio1207

2021-02-26, 15:24
Ale z drugiej strony... Co za debil zamontował tę taśmę 3 metry nad ziemią? Przecież przeciętny ludź patrzy pod nogi, a nie do góry.

Już pomijając kwestię, że kierowca tej taśmy w lusterku raczej nie miał prawa zobaczyć, właśnie przez jej wysokość.

Rutik

2021-02-26, 15:30
Niedawno pisałem o tych j***nych taśmach odgradzajacych to wszyscy pisali, że jak baba wlazła pod taśmę i dostała lodem w czerep to jej wina. No to właśnie oglądacie idealny przykład dlaczego tam powinny być co najmniej barierki. Zwał śniegu właśnie zerwał tą taśmę, wiec teraz można łazić bo nic w poprzek już nie wisi. A tu ch*j. Ekipa na dachu nadal odśnieża i nie ma pojęcia że ich zajebista zapora już nie dziala i zaraz komuś na łeb coś się sp***oli.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-02-26, 17:56
JebacToGowno napisał/a:

Kacapska karma.



Banderowska... Wideł nie widzisz??

karoloju23

2021-02-27, 06:52
Mocne w ch*j... ja pie**ole jakie rzeczy na swiecie sie dzieją... Masakra, spokojnie moszna na harda.. No k***a Pilsudski w grobie sie przewraca... masakra... ide do szafy... wyjde jak sie otrzasne, wezme kielbase z piersi kurczaka, bo jak 2 wezme to po 14 pln z hakiem za kilogram i 5l wody- wszystko z biedry, o i musztarde sarepską... biore do szafy i nie wychodze, pewnie do swiąt... masakra... ja pie**ole... ide juz ide ... do szafy wlaze i nie wychodze... masakra