18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wygrany gasi światło

~Sunday • 2023-03-17, 18:06

Walka wieczoru :ciasteczkowy:

kocur

2023-03-17, 23:59
Całe towarzystwo do utylizacji. Bujałem sie po najgorszych melinach i dzielnicach tego k***idołka zwanego polską i nigdy nikt nie próbował atakować z partyzanta. Zawsze solówki. Po to bydło powinna przyjechać śmieciarka i utylizacja.

Jim_Carrey

2023-03-18, 00:58
kocur napisał/a:

Całe towarzystwo do utylizacji. Bujałem sie po najgorszych melinach i dzielnicach tego k***idołka zwanego polską i nigdy nikt nie próbował atakować z partyzanta. Zawsze solówki. Po to bydło powinna przyjechać śmieciarka i utylizacja.



Prze ch*j jestes haha tylko że na filmie to albo anglia albo irlandia to dopiero smietniki :)

Andre1945

2023-03-18, 01:04
Cytat:

na gruncie polskiego prawa wątpie by został skazany. Kibel z pewnością bo upadek na potylicę po odcięciu łatwo może skończyć się zgonem. Tu jednak masz gościa który odpiera atak grożący śmiercią na nieprzytomną(!) osobę. Masz prawo odeprzeć atak nie tylko na siebie ale także na innego człowieka.
Tradycyjnie nie znam się lecz wypowiadam:)



Na gruncie polskiego artykułu 25 Kodeksu Karnego:

§ 1.
Nie popełnia przestępstwa, kto w obronie koniecznej odpiera bezpośredni, bezprawny zamach na jakiekolwiek dobro chronione prawem.


Art. 423 Kodeksu Cywilnego:

Kto działa w obronie koniecznej, odpierając bezpośredni i bezprawny zamach na jakiekolwiek dobro własne lub innej osoby, ten nie jest odpowiedzialny za szkodę wyrządzoną napastnikowi.

Napastnik atakuje osobę nieprzytomną, niemogącą się bronić, stwarzając realne zagrożenie dla jej zdrowia/życia (kopanie po głowie; atak na dobro najwyższe - życie ludzkie), na co reaguje kolega ofiary i odpiera zamach - i tylko odpiera. Nie atakuje leżącego przeciwnika. Teoretycznie kontratyp obrony koniecznej przysługuje tylko osobie, która zostaje napadnięta (zamach bezpośredni), ale w tym wypadku osoba ta nie może się bronić. Nie sądzę, by jakikolwiek sąd uznał to za przekroczenie granic obrony koniecznej.

Ziber94

2023-03-18, 01:33
Dwa KO A nawet jeden drugiego nie uderzył :mrgreen:

7wporzondku

2023-03-18, 06:30
Ja tam z od bojek zawsze sp***alalem i żyje

Szary_Jeleń

2023-03-18, 07:48

Baronessa

2023-03-18, 09:19
Posklejało ich, jak muchy do lepca...

kapitag

2023-03-18, 10:05
Sadek90 napisał/a:

Tylko, że ten co gasił światło zrobił to jak ostatni frajer z partyzanta.




W łeb się pie**olnij, zjebie.
Gość mu okopuje ziomka po głowie. Ma jeszcze grzecznie poczekać i zaprosić na solówe, zj***ny prawilniaku?

SkoPio1

2023-03-18, 11:03
Seligos napisał/a:

Nigdy nie pojmę na ch*j te baby tak drą te p*zdy. C



Oglądasz takie filmiki na takich stronach z włączonym dźwiękiem?
Masochista?

JebacPis100procent

2023-03-18, 12:39
Ciekawe o co poszło? Dał mu za mało lajków na fejsbuczku?

Folur

2023-03-18, 16:52
głupia p*zda drze ryja i karze wstawać i rozchodzić, a bankomat leży...

Bartvons

2023-03-18, 17:53
smc napisał/a:

Dwa trupy.
A mógł być jeden...



Gówno prawda. Jak by tak każdy umierał od jebnięcia łbem o chodnik to byś się nie urodził

100imiQtas

2023-03-18, 20:51
Potencjalnie dwa trupy, jeden na pewno.

Cipczan

2023-03-19, 10:13
Czytam te wysrywy i stwierdzam co następuje. 1% w/w bajkopisarzy dostało konkretnie w ryj i tyle samo komuś konkretnie przypie**oliło.

Folur napisał/a:

głupia p*zda drze ryja i karze wstawać i rozchodzić, a bankomat leży...



Każe tumanie, każe. Od kazania a nie od karania. Skąd wy debile wychodzicie?

Sisal

2023-03-19, 14:36
Jakie trzeba mieć niedoyebanie mózgowe by nie podumać że nak***ianie się na ulicy może się skończyć przypie**olę wiem łebem o beton i zgonem.