18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wygodne łożko

CrazyEdek • 2021-02-28, 21:26
Nie ma to, jak w domu.


NiemiecWaszPan

2021-02-28, 21:31
Typowe kacapskie żarty. Ma szczęście, że kręgosłupem nie zaj***ł w dechę, bo by koledzy inwalidę z niego zrobili.

CrazyEdek

2021-02-28, 21:41
NiemiecWaszPan napisał/a:

Typowe kacapskie żarty. Ma szczęście, że kręgosłupem nie zaj***ł w dechę, bo by koledzy inwalidę z niego zrobili.



Ja myślę, że raczej nic by nie zrobili... :amused:

Fooli

2021-02-28, 21:54
ja bym sie chyba zesral na jego miejscu xd

McQurwa

2021-02-28, 22:06
Złodzieje airbagów

~sensualna

2021-02-28, 22:38
Czemu Rusek pie**oli allahu akbar?

BrainOsw

2021-02-28, 22:40
Zobaczcie jak idealnie ląduje jego telefon, ekranem na krawędź dechy. Ciekawe kto zapłaci za nowy :D

jkllll485

2021-02-28, 22:58
Po co mieć wrogów jak wystarczy mieć takich kolegów... :mrgreen:

ZgRyZ

2021-02-28, 23:01
w 30 sekund po zorientowaniu się kolega lądowałby na ulicy za wyrwanym oknem. bez uśmiechu. w knajpie, w kuchni, pracowałem na smażalnicy. dowc**as wrzucił mi garść kostek lodu do oleju. do dzisiaj ma problemy z pruszaniem lewą ręką. 9 calowy nożyk, cały się wbił w jego bark... z 7 metrów.

Zbysław

2021-02-28, 23:19
Fejk frajerzyny

Lololoney

2021-02-28, 23:20
sensualna napisał/a:

Czemu Rusek pie**oli allahu akbar?



Bo za parę dekad Rosja będzie krajem muzułmańskim, nawet może szybciej niż UE...
http://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/23565?t=Islam-pod-Kremlem

Rosja jest doskonałym przykładem, dlaczego nie można przesadnie walczyć z rodzimą wiarą (jak to robili za socjalizmu, teraz im się to czkawką odbija)

Misiek_KRK

2021-03-01, 08:22
ZgRyZ napisał/a:

w 30 sekund po zorientowaniu się kolega lądowałby na ulicy za wyrwanym oknem. bez uśmiechu. w knajpie, w kuchni, pracowałem na smażalnicy. dowc**as wrzucił mi garść kostek lodu do oleju. do dzisiaj ma problemy z pruszaniem lewą ręką. 9 calowy nożyk, cały się wbił w jego bark... z 7 metrów.



9 calowy nóż to ok 23 cm ostrza. Żeby wbić takie coś z 7 metrów musiałbyś rzucić nożem do filetowania (tylko ten jest super cienki, ale skąd ćwok na smażalnicy ma nóż do filetowania), albo mieć siłę rzutu jak oszczepnik. Wypie**alaj smażyć frytki do Mc i naucz się interpunkcji.

Sandvinik

2021-03-01, 09:30
Misiek_KRK napisał/a:

9 calowy nóż to ok 23 cm ostrza. Żeby wbić takie coś z 7 metrów musiałbyś rzucić nożem do filetowania (tylko ten jest super cienki, ale skąd ćwok na smażalnicy ma nóż do filetowania), albo mieć siłę rzutu jak oszczepnik. Wypie**alaj smażyć frytki do Mc i naucz się interpunkcji.



sam sie nie wypowiadaj jak sie nie znasz, dobrze rzucony nóż wbija sie w drewno dużo głebiej niż przy uderzeniu, jesli umiesz skutecznie, podkreslam skutecznie, nie jak cegłówką, rzucic nożem to z 7 metrów można przefiletować człowieka, jedyna kwestia jest masa samego noża, od 250-300g w górę wchodzi jak w masło

jebacpisdy

2021-03-01, 10:40
ZgRyZ napisał/a:

w 30 sekund po zorientowaniu się kolega lądowałby na ulicy za wyrwanym oknem. bez uśmiechu. w knajpie, w kuchni, pracowałem na smażalnicy. dowc**as wrzucił mi garść kostek lodu do oleju. do dzisiaj ma problemy z pruszaniem lewą ręką. 9 calowy nożyk, cały się wbił w jego bark... z 7 metrów.



Wstawaj lamusie, zesrałeś się.......

supercharger

2021-03-01, 11:02
ZgRyZ napisał/a:

w 30 sekund po zorientowaniu się kolega lądowałby na ulicy za wyrwanym oknem. bez uśmiechu. w knajpie, w kuchni, pracowałem na smażalnicy. dowc**as wrzucił mi garść kostek lodu do oleju. do dzisiaj ma problemy z pruszaniem lewą ręką. 9 calowy nożyk, cały się wbił w jego bark... z 7 metrów.



Straszysz nas tutaj czy się chwalisz? Bo brzmisz jak psychopata.