18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wygłupy przy stole

CrazyEdek • 2022-07-13, 08:31
Chodź przytulę synku.


edek_kotek

2022-07-13, 08:33
Gówniaki jak małpy trzeba tresować od małego ;-)

Kutasiarz

2022-07-13, 09:51
Teraz pewnie żałuje, że nie wyskrobała.

Pawehan

2022-07-13, 10:38
Mały kiedyś weźmie z szafki na buty AR -15 i się na mamusi zemści.

ritu4l

2022-07-13, 10:50
Takim biciem po głowie zrobi z niego jeszcze bardziej niepełnosprawnego niż jest. Brawo dla mamy, pewnie jak była mała i ojciec chciał buzi to też ją robił w bambuko i ch*ja szybko wyciągał

MisiaXD

2022-07-13, 12:10
Karmazon napisał/a:

Takim biciem po głowie zrobi z niego jeszcze bardziej niepełnosprawnego niż jest. Brawo dla mamy, pewnie jak była mała i ojciec chciał buzi to też ją robił w bambuko i ch*ja szybko wyciągał



Dobrze zrobiła gowniak nie słucha to krótko z nim. A nie to całe beż stresowe wychowanie.

BombardierPL

2022-07-13, 12:28
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Ale go w ch*ja zrobiła.
Polecać wódki dla tej młodej mamy




to bardziej starsza siostra niż matka...

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-07-13, 15:52
BombardierPL napisał/a:

to bardziej starsza siostra niż matka...



Jesteś jak pasek w tvp (pis) info. Piszesz głupoty i zawsze musisz kogoś wk***ić :D

ritu4l

2022-07-13, 16:50
MisiaXD napisał/a:

Dobrze zrobiła gowniak nie słucha to krótko z nim. A nie to całe beż stresowe wychowanie.



Nie mówię o żadnym bezstresowym wychowaniu. Rozumiem dać po dupie ale nie bić po głowie, później będzie tak samo tępe jak jego stara.

jednoręki-ujeżdżacz

2022-07-13, 20:27
Dziecko głupie bo najprawdopodobniej rodzice głupi. Brak normalnych relacji, miłości. Matka chce ukarać młodego i żeby go zwabić używa podstępu, naturalnej potrzeby bliskości przez gówniaka. Wtedy młody dostaje w papę. Nie dość, że go okłamała to jeszcze gnojek zawiódł się na matczynej miłości. Normalny plask w ryj może być nawet i ok (choć o tym można dyskutowac) ale ten plaskacz był wielopłaszczyznowy i matka pewnego dnia otrzyma wiadomość zwrotną o takiej samej treści. A patologia będzie się najprawdopodobniej rozlewać na następne pokolenia.

Andrzejas

2022-07-13, 20:50
Karmazon napisał/a:

Takim biciem po głowie zrobi z niego jeszcze bardziej niepełnosprawnego niż jest. Brawo dla mamy, pewnie jak była mała i ojciec chciał buzi to też ją robił w bambuko i ch*ja szybko wyciągał



Od zarania dziejów tak się wychowuje potomstwo. Nie tylko nasz gatunek robi to w ten sposób. To naturalny mechanizm, który ma nauczyć gnoja, że kiedyś może za takie pajacowanie dostać w łeb śmiertelnie i nie będzie już wtedy czasu na wyciąganie wniosków. Właśnie przez takie pie**olenie, jak twoje, mamy teraz głupich tyle, jak nigdy dotąd!

Karmazon napisał/a:

Nie mówię o żadnym bezstresowym wychowaniu. Rozumiem dać po dupie ale nie bić po głowie, później będzie tak samo tępe jak jego stara.



A cóż się mu takiego stało od lekkiego liścia? Wstrząs mózgu? Udar? Woda mu zachlupotała? No wyjaśnij, bo jakoś nie widzę tu żadnego zagrożenia dla jego zdrowia. Jakby cię wychowywali tradycyjnie, a nie po lewacku, to wiedziałbyś z doświadczenia, że klapsy w dupę bolą tylko przez sekundę i chwilę po tym już można świrować dalej. To ma boleć godzinami, żeby zmusić chłystka do zastanowienia się, jak w przyszłości sobie tego oszczędzić. To ma być kara, a nie formalność.

darejos

2022-07-14, 02:29
kiedyś jej odda

marmar

2022-07-14, 07:07
Ja przypuszczam, ze to jednak siostra.