18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyglup który

zdrowoyebne • 2018-04-14, 16:21
Mógl sie skonczyc rozj***na czaszka pod kolami autobusu.Miala wiecej szczescia niz IQ jej kolezanki.
Moje miasto Bielsko-Biala dzielnica Czechowice Dziedzice.Info i zrodlo w linku pod yt
[/b]

komin321

2018-04-14, 21:31
ze co ? to nic jej za to nie grozi nawet jak to byl tylko zart i nie widziala samochodu ?

edek.bajzel

2018-04-14, 21:40
ja nie pie**olę, głupota współczesnych jajowodów pobija rekordy głupopty

Budrys2000

2018-04-14, 21:46
Nie oczekujcie od kobiet niemożliwego, gdyby miały myśleć, to by myślay.

Matzdorf

2018-04-14, 22:23
Heh dwa filmiki z rzedu z Bielska i w roli głównej droga i kobieta ehhh to się nie powinno łączyć...

mamurra

2018-04-14, 22:31
Cytat:

gdyby sąsiedzi z zachodu wypowiedzieliby nam wojnę



Lepiej: gdyby sąsiedzi z zachodu wypowiedzieliby nam by wojnę.

fi...........in

2018-04-15, 00:00
Czechowice nie są dzielnicą Bielska, to osobne miasto. Autobus jest z bielskiego Mzk - śmiga w tamtą stronę, podobnie jak czechowickie Mpk w drugą. Kierowca powinien był wysiąść i tępą p*zdę przekopać. Razem z pasażerami. A na to powinna wpaść Policja i do czegoś się przydać, zamiast pisać mandaty za picie pod chmurką. Amen

disturbed666

2018-04-15, 00:04
to tam gdzie sie piszczek urodzil

Matzdorf

2018-04-15, 10:09
@disturbed666

Piszczek jest z Goczałkowic-Zdrój czyli miejscowości sąsiadującej z czechohanysami. Jeżdzę na basen do Goczalkowic, jest ulotka że w tym roku ma przyjechać z ziomkami z Borussi, ale to już nie pierwszy raz.

Taki maly offtop, a k***e zaj***ć i tyle...

ValvePlsFix

2018-04-15, 20:46
Plotki głoszą, że gruba dostała tylko 300 zł mandatu...

Blezzer

2018-04-15, 23:33
Rebeliant_ZPF napisał/a:




Nie słyszałem o takiej nienawiści. Domniemam, że występuje, gdy się jest intelektualnym odpadem, ścierwem. Szczecin, pomimo przeszkody wodnej, jest jednolity i nie ma znaczenia czy pijesz kimś ze swojej czy z innej dzielnicy. Szczecin to nie Kraków, gdzie komuna wszczepiła robotnicze ścierwo ludzkie aby w wyborach mogli wygrać. Szczecin to nie Warszawa, gdzie lgną do niej intelektualne odpady aby się dorobić. Szczecin to nie GOP, gdzie zamiast dzielnic są miasta i przez pedalstwo, ciotę i ch*ja (piłkę nożną) tłuką się ze sobą bo noszą inne barwy.


Szczecin to jedno z najlepszych miast w Polsce, choć zaniedbane przez planistów centralnego szczebla i istniejące jedynie na 10% swojej mocy, aby czasem Berlina i Hamburga nie skrzywdzić.



Dokładnie, Szczecin jest o tyle zajebisty, że tu nikt nikomu nie spuści wpie**olu bo jest z innej dzielnicy, czy z innego miasta (nie wiem jak na Skolwinie, Stołczynie i Gocławiu bo nigdy nie miałem wątpliwego szczęścia tam być dłużej niż przejazdem), a sam mieszkając na Nowym Mieście lubię odwiedzać Prawobrzeże (zwłaszcza Szmaragdowe i Puszczę Bukową). Jedyne uwagi co do Prawobrzeża mówi się tutaj raczej w żartach. Jednakże w Dąbiu można faktycznie poczuć się jak w innym mieście, ta dzielnica żyje swoim rytmem i w sumie za to ją można lubić. Tak naprawdę największym minusem, a zarazem największym plusem Prawobrzeża jest to, że jest w ch*j daleko od centrum.

zdrowoyebne

2018-04-16, 12:05
Ponownie wracamy do sprawy wepchnięcia 17-latki pod autobus MZK w Czechowicach-Dziedzicach. Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej wystąpił z wnioskiem do sądu o uchylenie prawomocnie nałożonego mandatu karnego. Jeśli sąd przychyli się do wniosku, sprawczyni może grozić rok pozbawienia wolności i wysoka grzywna

Solance

2018-04-16, 18:17
zdrowoyebne napisał/a:

Mógl sie skonczyc rozj***na czaszka pod kolami autobusu.Miala wiecej szczescia niz IQ jej kolezanki.
Moje miasto Bielsko-Biala dzielnica Czechowice Dziedzice.Info i zrodlo w linku pod yt

[/b]



chyba Ci się coś poj***ło z ta dzielnicą?

Noside

2018-04-16, 21:35
Blezzer napisał/a:



Dokładnie, Szczecin jest o tyle zajebisty, że tu nikt nikomu nie spuści wpie**olu bo jest z innej dzielnicy, czy z innego miasta (nie wiem jak na Skolwinie, Stołczynie i Gocławiu bo nigdy nie miałem wątpliwego szczęścia tam być dłużej niż przejazdem), a sam mieszkając na Nowym Mieście lubię odwiedzać Prawobrzeże (zwłaszcza Szmaragdowe i Puszczę Bukową). Jedyne uwagi co do Prawobrzeża mówi się tutaj raczej w żartach. Jednakże w Dąbiu można faktycznie poczuć się jak w innym mieście, ta dzielnica żyje swoim rytmem i w sumie za to ją można lubić. Tak naprawdę największym minusem, a zarazem największym plusem Prawobrzeża jest to, że jest w ch*j daleko od centrum.


Zasadniczo na Gocławiach i innych wpie**ol jest dla zasady, nie za miejsce zamieszkania.
W Szczecinie nikt się o dzielnice nie kłóci, jedynie włodarze nie do końca wiedzą, jak ten cały luz wykorzystać i jak zwykle politykują.
Im mniej gdzieś jest polityki, tym lepiej. Bo to zawsze wygląda tak, że ktoś wmawia wszystkim, że jego partia ma najlepszy plan i wie, co trzeba zmienić, żeby było najlepiej.
ch*ja - nic nie trzeba zmieniać. Trzeba wykorzystać to, co jest i to rozhuśtać. Tak samo jest w całej Polsce i na całym Świecie.
Oby ludzie nie dali się ogłupić, to będzie dobrze.

Edit: to "hurr durr" to miał być sygnał, że to nie na poważnie, no ale spoko, niech Ci będzie.