18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wydarzenia na świecie o których nikt nie informuje

si...........er • 2013-12-22, 17:09
W stajence w Betlejem urodzony, w Jerozolimie ukrzyżowany. Historia życia Jezusa wskazuje wyraźnie, że kolebka chrześcijaństwa znajduje się w Oriencie. Jednak tam, na arbskiej ziemi, kto się nie modli do Allaha ma ciężkie życie, a cicha śmierć zbiera swoje bogate żniwo.

Syryjski zbrodniarz i jego trofeum


Na święto wojnę wybrało się już 250 salafistów z Niemiec, oni wrócą! Niektórzy już tu są i rekrutują!


Co 11 minut ginie na świecie jeden chrześcijanin tylko z powodu swojej wiary. Żadna inna religia nie jest tak prześladowana jak chrześcijaństwo. Nie ma dnia bez tej okropnej wiadomości. Mało kto wie, że na świecie w ostatnim czasie prześladowanych jest 100.000.000 chrześcijan, z tego każdego roku ginie ich prawie 100.000.
Dlaczego zatem wiodące media milczą? Niechby jakiś polityk nawet niechcący obraził homoseksualistę albo muzułmanina, wtedy trąbią o tym od rana do wieczora.

Egipt – taksówkarz, chrześcijanin został wyciągnięty siłą ze swojego samochodu, po czym obcięto mu głowę: Na jednej z ulic w Aleksandrii motłoch zablokował jadący samochód. Gdy tylko taksówkarz zatrzymał się, jeden z grupy islamistów zauważył krzyżyk wiszący na lusterku. Natychmiast wywleczono go z samochodu i zaczęto tratować, aby na koniec obciąć głowę i wyrzucić ją po prostu na chodnik.

Syria – rebelianci Al-Qaidy zamęczyli na śmierć: W końcu października rebelianci zajęli miasto Sadad. Natychmiast zaczęli mordować mieszkańców. Zabito 45 chrześcijan w tym kobiety i dzieci, splądrowano i zniszczono 14 kościołów. Na dnie studni znaleziono zmasakrowanych 6 członków jednej rodziny. Taki los dotyka coraz więcej chrześcijan w Syrii, bo tam uważani są się za podludzi.

Syria - zarzynali nas jak te barany: Ci co przeżyli opowiadają historie mrożące krew żyłach, taką masakrę urządzili mieszkańcom miasta Adra islamscy rebelianci z Al-Nusra i Dschaisch al-Islam. Zginęło co najmniej 80 ludzi, liczba zabitych może jeszcze wzrosnąć, ponieważ brakuje dokładnych informacji z miejsca kaźni. Ludzie uciekali pod gradem kul. Rebelianci po zdobyciu miasta rozpoczęli regularne egzekucje cywilów. Wśród ofiar byli chrześcijanie, alawici i druzowie. Mieli już gotowe listy, na których znajdowały się osoby współpracujące z rządem Assada, według listy przeszukiwali dom po domu, wyciągali na ulicę i stawiali przed tzw „sądem szariatu”. Wszyscy otrzymywali wyrok śmierci przez ścięcie.- Wszędzie leżały ciała bez głów, najstarszy miał może dwadzieścia lat. To były dzieci. Chwytali za włosy i rżnęli maczetą bez opamiętania – opowiadała dziennikarzom jedna z uciekinierek. Z miejscowej piekarni wywlekli wszystkich pracowników, ścieli im głowy i spalili.

Republika Środkowej Afryki – oni zarzynają nas jak kury: Tysiące chrześcijan szukało w piątek w ubiegłym tygodniu schronienia na lotnisku będącego pod kontrolą francuskiego wojska. Uciekali przed islamskimi rebeliantami. Islamiści uzbrojeni po zęby w maczety i karabiny terroryzują cały kraj.

Libia – Jeżeli nie chcesz zmienić wyznania na islam, to po prostu trzeba ciebie zastrzelić: Na jednej z krajowych dróg w dystrykcie Darna grupa muzułmanów otoczyła dwóch koptów i zażądała od nich wypowiedzenia tzw. szahady – muzułmańskiego wyznania wiary. Po kategorycznej odmowie islamiści związali ich i rozstrzelali.


Te mrożące krew w żyłach historie dzieją się gdzieś daleko, jeszcze nie w Europie, jeszcze nie u nas. Ale trzeba być bardzo naiwnym, aby sobie nie wyobrazić, że i u nas coś takiego mogłoby mieć miejsce. Tym bardziej, że wrogość do chrześcijan w Europie wzrasta w tempie ekspresowym. A gdy do tego dojdzie, że święta wojna fanatycznego islamu sięgnie Europy, nie będzie dla nich różnicy, że się modlisz pod krzyżem, czy do durszlaka. Przed nami duże wyzwanie i musimy być przygotowani na to emocjonalnie i duchowo.

Na kościołach malują fanatyczne hasła, tu: Allah jest wielki! Święta wojna!


Niszczone są krzyże i symbole chrześcijańskie


Ludzie prostestują, płoną kościoły, a przedstawiciele Kościoła Ewangelickiego milczą


Źródło

presscot

2013-12-22, 19:32
BongMan napisał/a:


Religia nie jest na pokaz. Mogą być chrześcijanami, ale manifestowanie tego publicznie w kraju, w którym grozi za to ścięcie głowy, jest skrajną k***a głupotą i z honorem nie ma nic wspólnego.

Żołnierze AK też nie mieli honoru, bo nie trąbili przed niemcami "EJ k***A, JESTEŚMY Z AK!!!"?

Pomyśl, baranie :facepalm:



Ręce się załamują. Żołnierze AK działali w konspiracji, walczyli po to aby się nie ukrywać, walczyli o swoje przekonania. Wywieszenie krzyżyka w samochodzie nie jest na pokaz. Ale oczywiście honorowy BongMen przechodząc obok ciapaka skuli łeb i schowa krzyżyk, przechodząc przez blokowisko założy dresik.
Spróbuj czasem podnieść głowę do góry, to może garb Ci zniknie.

Janóż

2013-12-22, 19:43
boże ty to widzisz i nie grzmisz. aha. nie grzmisz bo nie istniejesz xDDDDDDDDD

każda religia to zabobon i tak naprawdę problem dla cywilizacji, ale jak już ciemny lud musi w coś wierzyć, to lepsze to chrześcijaństwo.

BongMan

2013-12-22, 19:53
presscot, z ciapatymi to ja whisky piłem, a dresu na sobie nigdy nie miałem i nie będę miał, chyba że zostanę sportowcem.

Dobra, nawiązanie do AK odebrałeś w zły sposób albo ja się ch*jowo wyraziłem. Chodziło mi o to, że jak wiesz że możesz mieć za coś przej***ne, to tego nie robisz, tak? Tak więc jak taki chrześcijanin w ciapatystanie wie, że za swoją religię mogą go zabić, to dlaczego nie wyznaje jej po cichu i w ukryciu? Świadome narażanie się na bezsensowną śmierć nie ma nic wspólnego z honorem, tak jak ty to twierdzisz.
Jakbyś mieszkał w takiej zasranej Syrii czy innym gównie i wiedziałbyś, że za krzyżyk mogą cię brutalnie zapie**olić, to naprawdę nosiłbyś go przy sobie i na widoku, bo jesteś taki honorowy?

pi...........ja

2013-12-22, 19:54
Nie wolno mówić źle w propagandzie o nowym europejskim proletariacie.

Leet

2013-12-22, 20:00
bloodwar napisał/a:



Najbardziej ekstremalnym sportem w świecie arabskim nie jest wcale bycie chrześcijaninem w kraju w 98% muzułmańskim, tylko bycie koptem. Koptowie to taka dziwna religia powstała z wymieszania islamu, chrześcijaństwa, judaizmu i różnych pokręconych jak łoniaki wiar plemiennych, nienawidzą ich WSZYSCY - muzułmanie, katolicy i Żydzi, więc mają nieźle przej***ne, pogromy i prześladowania są praktycznie co roku. A mimo to jest ich wciąz kilkaset tysięcy - zadziwiające jak silna w ludziach jest potrzeba oddawania hołdu wierzeniom przodków!


Najbardziej ekstremalnym sportem w świecie arabskim nie jest wcale bycie chrześcijaninem czy koptem tylko ateistą. Samo przyznanie się do ateizmu w tych krajach równa się wyrokowi śmierci (dlatego też ateizm tam "nie istnieje").

Pszszemek

2013-12-22, 20:08
BongMan czemu tak zawsze liżesz dupy tym ciapatym?

op...........ve

2013-12-22, 20:10
Chleb razowy napisał/a:


Ale za to każdy ekstremista jest muzułmaninem...


i wyrwałeś chwasta :mrgreen:

Sick_Stick

2013-12-22, 20:13
Dawać, dawać na gołe klaty, koguty.


Davidzior

2013-12-22, 20:18
Dawno krucjaty nie widzieli... :roll:

avalanch

2013-12-22, 20:18
Jak by tak cofnąć się w czasie i dać Adiemu wygrać ?

op...........ve

2013-12-22, 20:24
avalanch napisał/a:

Jak by tak cofnąć się w czasie i dać Adiemu wygrać ?


to byś teraz głupot nie pie**olił :roll:

BongMan napisał/a:

presscot, z ciapatymi to ja whisky piłem, a dresu na sobie nigdy nie miałem i nie będę miał, chyba że zostanę sportowcem.

Dobra, nawiązanie do AK odebrałeś w zły sposób albo ja się ch*jowo wyraziłem. Chodziło mi o to, że jak wiesz że możesz mieć za coś przej***ne, to tego nie robisz, tak? Tak więc jak taki chrześcijanin w ciapatystanie wie, że za swoją religię mogą go zabić, to dlaczego nie wyznaje jej po cichu i w ukryciu? Świadome narażanie się na bezsensowną śmierć nie ma nic wspólnego z honorem, tak jak ty to twierdzisz.
Jakbyś mieszkał w takiej zasranej Syrii czy innym gównie i wiedziałbyś, że za krzyżyk mogą cię brutalnie zapie**olić, to naprawdę nosiłbyś go przy sobie i na widoku, bo jesteś taki honorowy?



k***a....może ty sam ciapaty jesteś ? Bo z tego co opowiadasz to chyba ty k***a sam już nie ogarniasz rzeczywistości :facepalm2:

tranzystor

2013-12-22, 20:30
sister napisał/a:



Niszczone są krzyże i symbole chrześcijańskie




Podziękuj przyjaciołom amerykanom i żydkom, że zdestabilizowali region.

BongMan

2013-12-22, 20:40
opusative napisał/a:

k***a....może ty sam ciapaty jesteś ?


Abdullah Ahmed Rashid ibn Bong. I nie podskakuj, bo cię wysadzę :D
Nie no, jeszcze niedawno mnie tu podejrzewali o bycie Żydem, a teraz że ciapaty :D

Catacombe

2013-12-22, 20:43
avalanch napisał/a:

Jak by tak cofnąć się w czasie i dać Adiemu wygrać ?



Proponuje się cofnąc w czasie i zmusić twoją matke do aborcji.