topic

Wydaje mi się że czegoś na tym basenie brakuje

314
piwo
~Angel  @ 2017-08-12, 21:17
Już wiem!
Ratownika :lol:

krzyks 

1
2017-08-12, 21:33 [link]
Angel napisał/a:
Już wiem! Ratownika :lol:

Jak na mój gust.. brakuje fair-play :-/

PalonyPaznokieć 

31
2017-08-12, 23:21 [link]
Jak to czego brakuje? Zawsze zaczyna się od skoku na główkę :mrgreen:

cys23 

2
2017-08-12, 23:23 [link]
Tam chyba nie ma wody

chmyk 

6
2017-08-13, 01:42 [link]
no i prawidłowo nauczą się pływać to dostaną wodę

Insaner 

1
2017-08-13, 02:30 [link]
Zastanawiam się z czego jest wykonana podłoga w tym basenie, bo jeśli z kafelków to taki przejazd na brzuchu raczej nie jest zbyt przyjemnym doświadczeniem :shock:

Piotru70 

1
2017-08-13, 02:36 [link]
Na główkę któryś mógł skoczyć ze skoczni to też bym się pośmiał, ta pani nie byłaby taka osamotniona.

waloos 

2017-08-13, 12:46 [link]
@Insaner po twojej wypowiedzi wnioskuję, że chyba w życiu nie byłeś na pływalni. A jeśli tak, to na jakim zadupiu Ty mieszkasz? Przecież w każdym większym mieście jest pływalnia i nie wierzę, żeby przez klikanaście lat życia nie być tam choćby raz.

Insaner 

2
2017-08-13, 13:27 [link]
waloos napisał/a:
@Insaner po twojej wypowiedzi wnioskuję, że chyba w życiu nie byłeś na pływalni. A jeśli tak, to na jakim zadupiu Ty mieszkasz? Przecież w każdym większym mieście jest pływalnia i nie wierzę, żeby przez klikanaście lat życia nie być tam choćby raz.

Co to ma w ogóle do rzeczy? Byłem na wielu, nie ma wymogu stosowania konkretnej technologii wykańczania "wanny" basenowej. Na większości są kafelki, stopom to nie przeszkadza, ale na ogół nikt nie projektuje basenu z myślą o ludziach ślizgających się na brzuchach po kafelkach i rowkach pomiędzy nimi przy wypompowanej wodzie. :homer:
   Popularne tagi
kent  renee  ubliżę  dziewięć  poszukiwacz przygód  faceplam  vsauce  rathergood stuff  from a to b  mięczaki  anchor  jean-pierre ceytaire  krivbass  wang zidzhan  vingarium leviosa  snuff  druty w ręce  drago  huno
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]