18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyczyn na stoku

CrazyEdek • 2024-02-13, 07:06
Jak widać wziął go z zaskoczenia.


inzGamon

2024-02-13, 08:46
„Jak pedał heteryka.”

Amon1969

2024-02-13, 15:16
kasiakamyczek napisał/a:

Czyja wina? Kto się zna?



Dobre pytanie. Ja nie wiem...

hadman

2024-02-13, 15:30
Na stoku zawsze ten kto jest wyżej musi uważać na tych co są przed nim.
w tym przypadku wina jest snowboardzisty - w snowparku nie powinno się wjeżdżać za skocznie bo skutkuje to własnie tym co widać na filmie.

Myxxer

2024-02-13, 16:58
hadman napisał/a:

Na stoku zawsze ten kto jest wyżej musi uważać na tych co są przed nim.
w tym przypadku wina jest snowboardzisty - w snowparku nie powinno się wjeżdżać za skocznie bo skutkuje to własnie tym co widać na filmie.



Po mojemu to wina rotwerzysty

markskaw

2024-02-13, 20:34
ale mnie wk***iają takie j***ne ch*je na stoku co nie widzą nic poza przyczepionej do swoich nóg deski/desek
sam niejeden raz miałem przygodę na stoku bo jakiś ku*as stwierdził że 3 zakręty pojedzie wąsko a 4 w ch*j szeroko, albo jeszcze gorzej jak prowadził ze sobą dziecko i w ostatniej chwili stwierdzają a ch*j teraz sobie skręcimy, wyj***ne że ktoś może jechać szybciej i obrał jakąs trasę na minięcie, ONI są kuurwa najważniejsi
albo stanie sobie taki na stoku stoi juz 15 sekund w jednym miejscu, Ty go chcesz ominać a ta k***a nagle stwierdzi "ruszę, ale powoli, w którąś stronę,, bo napewno nikt mnie nie będzie chciał ominąć, i przez taką k***e jebłem raz tak o stok że tylko dzięki kaskowi nie trafiłem do szpitala ani wstrząśnienia nie miałem
więc ten ch*j na desce powinien jeszcze dostać wychowawczy wpie**ol
sam jeżdże na desce, i ch*j jakbym tylko zaliczył glebę, ale nieraz ludzie nie zdają sobie sprawy że może to doprowadzić do czegoś poważniejszego niż tylko skręcenie lub złamanie.... a no i jeszcze kwestia zrobienia coś komuś, a potem ubezpieczenia i ch*j wie co jeszcze

LUDZIE k***A PATRZCIE NA STOKU JAK JEZDZICIE NAWET POMIMO TEGO ZE JESTESCIE NIŻEJ, JAK NIE MYSLICIE O SOBIE TO ch*j ALE MYSLCIE O INNYCH!!!

Ryju1983

2024-02-13, 21:13
hadman napisał/a:

Na stoku zawsze ten kto jest wyżej musi uważać na tych co są przed nim.
w tym przypadku wina jest snowboardzisty - w snowparku nie powinno się wjeżdżać za skocznie bo skutkuje to własnie tym co widać na filmie.



Czyli mamy też deskop*zde.