18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyczucie czasu

Jesse.Pinkman • 2021-09-27, 13:04
Ta pani niestety go nie miała - wyszła w najgorszym możliwym momencie.

bosch86

2021-09-27, 13:12
Idiotka stoi w miejscu i patrzy zamiast sp***olić przez drzwi :roll:

Mzimu

2021-09-27, 14:00
Schowała głowę jak żółw

Shithawk

2021-09-27, 14:11
bosch86 napisał/a:

Idiotka stoi w miejscu i patrzy zamiast sp***olić przez drzwi



Od kiedy zobaczyła że jedzie w jej strone samochód minęły może 2 sekundy. Sam byś sie zesrał a nie przebiegł nawet metra jakbyś był na jej miejscu.

Henboh

2021-09-27, 15:14
Widzę, że nie nie tylko nasi ułani sądzą, że jak coś im zasłania widok, to znaczy, że nic tam nie ma.

bosch86

2021-09-27, 15:32
Shithawk napisał/a:

Od kiedy zobaczyła że jedzie w jej strone samochód minęły może 2 sekundy. Sam byś sie zesrał a nie przebiegł nawet metra jakbyś był na jej miejscu.



To jak Ty w 2 sekundy nie dal bys rady zrobic kroka w tyl zeby wejsc w drzwi tylkko zajal bys sie sraniem w gacie to gratuluje refleksu

TytanowyRosomak

2021-09-27, 16:43



bosch86 napisał/a:

To jak Ty w 2 sekundy nie dal bys rady zrobic kroka w tyl zeby wejsc w drzwi tylkko zajal bys sie sraniem w gacie to gratuluje refleksu



No można mieć tylko nadzieje że gość nie ma prawka bo ewidentnie myślałby nieadekwatnie szybko do prędkości z jaką by się poruszał :P

Ghost39

2021-09-27, 16:45
bosch86 napisał/a:

To jak Ty w 2 sekundy nie dal bys rady zrobic kroka w tyl zeby wejsc w drzwi tylkko zajal bys sie sraniem w gacie to gratuluje refleksu



Tak k***a nie zrobiłbyś nawet gówna. Tak samo jak z oparzeniem nie odrazu reagujesz na nie. Tak samo tutaj reakcja plus analiza twoich dwóch szarych komórek sytuacji w której zaraz się znajdziesz spowodowałyby ten sam efekt barania łąko. Drugi Wałęsa xD "I JA JEJ MÓWIŁEM SKACZ, ALE ONA NIE SKOCZYŁA. JA BYM SKOCZYŁ JAK PRZEZ PŁOT"

bosch86

2021-09-27, 22:27
Ghost39 napisał/a:

Tak k***a nie zrobiłbyś nawet gówna. Tak samo jak z oparzeniem nie odrazu reagujesz na nie. Tak samo tutaj reakcja plus analiza twoich dwóch szarych komórek sytuacji w której zaraz się znajdziesz spowodowałyby ten sam efekt barania łąko. Drugi Wałęsa xD "I JA JEJ MÓWIŁEM SKACZ, ALE ONA NIE SKOCZYŁA. JA BYM SKOCZYŁ JAK PRZEZ PŁOT"





Czyli rozumiem ten gosciu to jest z innej planety ? Patrzyl w telefon, podniosl glowe do gory i od razu odskoczyl. Moim zdaniem mial jeszcze mniej czasu na reakcje niz kobita na wideo ktore komentujemy, bo predkosc samochodu wieksza. Albo to fotomontaz, bo wedlug Ciebie i podobnego inteligenta co wczesniej komentowal to powinien stac w miejscu, srac w gacie i dac sie potracic. Kazdy mierzy swoja miara.

KaprysLosu

2021-09-30, 23:45
mnie tam rozwaliło to, że wiadomo, filmik coś musi ciekawego pokazać, więc gościu grzebie przy baku, no i czekam na ten wybuch czy coś w tym guście.... ale nikt się nie spodziewał hiszpańskiej inkwizycji :)