18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyciekła fotka z testów nowego Pierdolino

~Mieszek_Kiler • 2013-09-27, 16:25
Jak widać przebiegają one pomyślnie xD


Marszczerano

2013-09-28, 04:08
" protos "
"Od Pruszkowa to się odp.....l"

Ja nic nie mam do Pruszkowa chodzę tam na moją terapie dla uzależnionych od alkoholu na Kraszewskiego 18 do tzw willi pod Bocianem . Swoją drogą to może zrobię materiał o tej willi w czasie wojny była tam siedziba niemieckiej żandarmerii i w piwnicach tego niepozornego domku zakatowano 150 naszych bohaterskich chłopców z AK a teraz jest tam poradnia uzależnień. Zawsze jak tam wchodzę to aż mi ciarki po plecach przechodzą jak pomyśle co w tym domu się działo.

Murawka

2013-09-28, 08:12
Dla autora ch*j w dupę za to że wrzuca coś o czym nie ma pojęcia.
1. Nie jest to Pendolino tylko pociąg SKM (szybka kolej miejska). Takich Ciapongów po warszawie jeździ kilkadziesiąt.
2. Traktor rzecz normalna bo służy do ich przestawiania.
3. To raczej Warszawa Włochy przed dworcem Zachodnim


milosciprzyjazn

2013-09-28, 08:40
k***a, boli mnie to, że ponad połowa tych piwodajców nawet nie zdaje sobie sprawy, że w ich stolicy jeżdżą takie SKMki i wydaje im się, że to jakiś cud techniki :O

kamuha

2013-09-28, 08:52
Mieszek_Kiler napisał/a:

Jak widać przebiegają one pomyślnie xD



dziwne. a wygląda jak bydgowska PESA w barwach SKM

Pestycyd

2013-09-28, 09:12
gdzie wy mieszkacie że wszystkie pociągi nowsze od kibli nazywacie "pendolino" ?

krzych

2013-09-28, 09:15
Jeśli chodzi o pie**olino to najlepszą akcję odstawili trójmiejscy graficiarze. Podczas holowania naszego słynnego pociągu na targi żeby go znowu można było pozwiedzać pomimo podwójnej ochrony udało się go otagować. :D
Niestety udało się go domyć...

dumad

2013-09-28, 09:16
ktoś k***a skm nie widział do ch*ja i pisze że to pendolino :szczerbaty:

rysiektaxi1

2013-09-28, 09:44
już po tym "xD" w temacie wiedziałem, że autor jest skończonym debilem, ale żeby takie ch*jstwo wrzucać...

jaspel94

2013-09-28, 09:49
wygląda jak SKM zwykły ;/

tranzystor

2013-09-28, 09:53
Basco napisał/a:

Tylko w Polsce zwiedza się pociągi, zamiast nimi jeździć. Czym tu się jarać? Przepłaconym, niedostosowanym, awaryjnym p*zdolino z Italii zamiast inwestować w NEWAG lub inną POLSKĄ firmę.



Jesteś typowym polskim zdebilałym malkontentem, który uważa się za eksperta w każdej dziedzinie. Po pierwsze, nie przepłacone (to, że drogie, nie znaczy, że przepłacone), po wtóre nieawaryjnym. Niebawem kończy się dostosowywanie linii, po której ma jeździć Pendolino, co było nieunikonione w przypadku zakupu jakiegokolwiek szybkiego składu. Zwykle wolę polskie wyroby, ale obiektywnie patrząc, to Newag nie jest w stanie osiągnąć takiego poziomu technologicznego jak Alstom, nawet za 10 lat. Wiem, że trudno jest ci to przełknąć, zjebańcu.

clf111

2013-09-28, 10:31
Ja pie**ole, tak cięzko zrozumieć że to gówno nie może jeździć bez homologacji po polskich torach?????????????????????????????????????????????????????????????????????????

wodzu11

2013-09-28, 10:36
tranzystor napisał/a:

Jesteś typowym polskim zdebilałym malkontentem, który uważa się za eksperta w każdej dziedzinie. Po pierwsze, nie przepłacone (to, że drogie, nie znaczy, że przepłacone), po wtóre nieawaryjnym. Niebawem kończy się dostosowywanie linii, po której ma jeździć Pendolino, co było nieunikonione w przypadku zakupu jakiegokolwiek szybkiego składu. Zwykle wolę polskie wyroby, ale obiektywnie patrząc, to Newag nie jest w stanie osiągnąć takiego poziomu technologicznego jak Alstom, nawet za 10 lat. Wiem, że trudno jest ci to przełknąć, zjebańcu.



Wszystko fajnie, ale:

Koszta tej modernizacji + zakupu + ew. utrzymania tego i puszczenia w ruch są znacznie większe, niż zwykłego pociągu na tej linii, co niestety odbije sie na cenie.

Innymi słowy, przeciętnego Kowalskiego-Nowaka nie będzie stać na przejazdy tym pociągiem, bo będą one znacznie droższe niż przejazdy pociągiem "zwykłym" na tej samej trasie. Czyli ten super zajebisty Made in Italy pociąg będzie tylko dla Tuska i jego "ekypy" + urzędników itp. :) Polsza..... ;/

Frostu

2013-09-28, 10:41
clf111 napisał/a:

Ja pie**ole, tak cięzko zrozumieć że to gówno nie może jeździć bez homologacji po polskich torach?????????????????????????????????????????????????????????????????????????


A ciężko przeczytać wcześniejsze komentarze, że to nie jest Pendolino ignorancie? Skoro nazywasz Pendolino i inne nowe pociągi gównem, to rozumiem, że nigdy do nich nie wsiądziesz i bardzo dobrze. Węglarkę podstawimy. Więcej pytajników się nie dało? ...

wodzu11 napisał/a:



Wszystko fajnie, ale:

Koszta tej modernizacji + zakupu + ew. utrzymania tego i puszczenia w ruch są znacznie większe, niż zwykłego pociągu na tej linii, co niestety odbije sie na cenie.

Innymi słowy, przeciętnego Kowalskiego-Nowaka nie będzie stać na przejazdy tym pociągiem, bo będą one znacznie droższe niż przejazdy pociągiem "zwykłym" na tej samej trasie. Czyli ten super zajebisty Made in Italy pociąg będzie tylko dla Tuska i jego "ekypy" + urzędników itp. :) Polsza..... ;/


Rozumiem, że znasz już cennik biletów? Dlaczego w takim razie np. na trasie Warszawa-Kraków drogie pociągi EIC mają bardzo dobre obłożenie mimo wysokich cen? Odpowiem - dla niektórych nie liczy się tylko cena, ale także szybkość i komfort podróży. Ci których nie stać pojadą TLK albo kupią bilet dużo wcześniej albo "last minute" zaraz przed podróżą.

kermicik

2013-09-28, 10:50
Kupili badziew, a zielonogorski Zastal na kolanch... a jeszcze rok temu jakas zagraniczna firma wagony robila ...i o dziwo sie oplacalo

wodzu11

2013-09-28, 10:52
Frostu napisał/a:

Rozumiem, że znasz już cennik biletów? Dlaczego w takim razie np. na trasie Warszawa-Kraków drogie pociągi EIC mają bardzo dobre obłożenie mimo wysokich cen? Odpowiem - dla niektórych nie liczy się tylko cena, ale także szybkość i komfort podróży. Ci których nie stać pojadą TLK albo kupią bilet dużo wcześniej albo "last minute" zaraz przed podróżą.



No ok, ale nie porównuj np. komfortu i szybkości do cen biletu, bo jak chcesz mieć komfortowo i szybko to z reguły wybierasz samolot :)

Tu chodzi o to, że nasz wspaniały rząd, zakupił sobie pociągi, za kasę przeciętnych Kowalskich, tylko że przeciętnego Kowalskiego nie będzie stać, żeby tym pociągiem podróżować. Gdyby to była prywatna firma, zakupiła, zmodernizowała linie itp. to ok, ceny mogą być jak za bilety lotnicze.

I tak jak mowie, skończy się na tym, ze tylko urzędnicy + rząd będą się nim wozić.