18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wyciekł plakat fallouta 4!

KrispyKreme • 2014-01-26, 16:46


zdjęcie z livejournal, przeróbka własna

Zaridian

2014-01-26, 21:57
Catacombe napisał/a:



A co Metro ma wspólnego ze Słowianami? Poza lokalizacja i Rosjanami? W Fallocie też są Ruski, i też są wspomnienia o ZSRR.


Wiesz, to jest taka sama kwestia jak "co wspólnego ma ak z rosją oprócz tego, że jest rosyjskie". Metro jest umieszczone w post-apokaliptycznej Moskwie, a Fallout w post-apo USA i to jest filar tego uniwersum.

606

2014-01-26, 23:38
niemak***anazw napisał/a:

@up Szczerze? Gówno nas to obchodzi



Szczerze? Gówno masz między zębami pajacu.

nopel

2014-01-27, 09:32
Aww, jak ja kocham te kłótnie
I Fallout, i Stalker, i Metro to epickie gry.
Z tym, że stalkery są już stare (ale niby ma wyjsc stalker 2), fallout już robi się nudny, a metro, jest wg mnie genialne, przez swoją filmowość (chodzi o sceny widziane z perspektywy 1os, np. upadki, itd)

606

2014-01-27, 12:38
Metro zostało spaprane dużą ilością błędów i beznadziejnym AI przeciwników. Nie raz byłem mijany przez typa z automatem, bo mnie nie zauważył w oświetlonym pokoju i/lub nie poczuł, że do niego strzelam. Dodatkowo da się grać tylko w wersji rosyjskojęzycznej, bo angielski dubbing jest po prostu obrzydliwy.
Nie wiem za to jak Last Light, nie mam czasu wypróbować. Szkoda, bo graficznie są na dobrym poziomie, a i opierają się częściowo na książce, co jest dużym plusem.

Fallouty i Stalkera da się odświeżyć różnymi modami, co zresztą polecam. Niestety w tym drugim grafika już nie służy i nic tego nie ratuje.

nopel

2014-01-28, 08:38
Last light? Podobno świetne, ja nie kupie, bo i tak na moim komputerze pójdzie albo na minimalnych, albo wcale :X