18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wychyl główkę

NE...........55 • 2013-04-06, 18:21
Jebnie, czy nie jebnie?


ch*j mnie to boli, że pikseloza - nie mój filmik, pewnie nagrywany łokciem.





Przecież gdyby nie zaj***ł, to bym tu nie wrzucał :amused: .

gustav665

2013-04-06, 21:05
w Woodstockowym pociągu to jeszcze całkiem znośne miejsce

zenekpogromca

2013-04-06, 21:20
Pan z filmiku otrzymuje nominację do Nagrody Darwina. Gratulacje !

Neonon

2013-04-06, 22:49
No i zobaczył mózg .......

asd1235

2013-04-07, 01:43
Dlaczego skoro trafil w ten słup czy co to było, ten słup jakby odbił sie od niego?
Jego kumpel z pociągu jebnął go jakąś pałką (widać uderzenie), a filmik urwany w najlepszym momencie dlatego, że gość nie wypadlł z pociągu.

Sinus

2013-04-07, 03:09
Ciąg dalszy na hardzie...

Ma...........eh

2013-04-07, 07:43
Neonon napisał/a:

No i zobaczył mózg .......



Myślisz, że wyszedł z tego cało i szukał w googlach tego instrumentu jakim go natura nie obdarzyła?

bisfhcrew

2013-04-07, 12:35
Fake, nikt tak szybko nie wyłącza nagrywania w takiej sytuacji.

oozyxak0o

2013-04-07, 12:40
Oglądać od 0:29 i

radlut

2013-04-07, 16:15
Hehe...bekę mam z waszych komentarzy bez kitu to RAZ. DWA...jak ten film się tu znalazł, byłem obok Tego zdarzenia koledzy i koleżanki jak i wrzuciłem filmik na YT "Amba fatima było i nima" i uśmiałem się z komentarza "FAKE" hahahah prozę Cię gościu, drugi komentarz "na pewno wsiur NIE z Warszawy" kolejny znawca...chyba k***a po kurtce to rozpoznanie robiłeś. Otóż wracaliśmy z przysięgi od kumpla oczywiście alko,alko,alko i bohaterowi filmu zachciało się wirować to zawirował i skończył na słupie, szczęśliwie na powiśle przyjechała karetka i do szycia łokieć i głowa, dobrze ze był naj***ny to tak mocno tego nie odczul i przybył do nas po paru godzinkach pić dalej ;) ) pozdrawiam.... a Was wielkich znawców i wszech wiedzących...JEBAĆ! Najlepsze jest to , że kolega "wykrakał" mówił..." I zaraz słup i chce to nagrać" patrzymy a tu CIACH Niema Krzesiego.

NE...........55

2013-04-08, 01:23
radlut napisał/a:

Hehe...bekę mam z waszych komentarzy bez kitu to RAZ. DWA...jak ten film się tu znalazł, byłem obok Tego zdarzenia koledzy i koleżanki jak i wrzuciłem filmik na YT "Amba fatima było i nima" i uśmiałem się z komentarza "FAKE" hahahah prozę Cię gościu, drugi komentarz "na pewno wsiur NIE z Warszawy" kolejny znawca...chyba k***a po kurtce to rozpoznanie robiłeś. Otóż wracaliśmy z przysięgi od kumpla oczywiście alko,alko,alko i bohaterowi filmu zachciało się wirować to zawirował i skończył na słupie, szczęśliwie na powiśle przyjechała karetka i do szycia łokieć i głowa, dobrze ze był naj***ny to tak mocno tego nie odczul i przybył do nas po paru godzinkach pić dalej ;) ) pozdrawiam.... a Was wielkich znawców i wszech wiedzących...JEBAĆ! Najlepsze jest to , że kolega "wykrakał" mówił..." I zaraz słup i chce to nagrać" patrzymy a tu CIACH Niema Krzesiego.



Świat jest mały. Mam nadzieje, że nie masz nic przeciwko temu, że zaj***łem Ci materiał? :)