18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kibiczuzla

2011-08-05, 13:40
kozakiewicz nie skakał wzwyż tylko skakał o tyczce a to są dwie różne konkurencje więc cały ten kUBA czasami też się ośmiesza, do zobaczenia bystrzaki:D

Stew

2011-08-05, 14:15
Dziwi mnie jedno. W 2:17 typ zadaje pytanie: "Czym jest trumna w koszykówce?". No i niby wszystko w porządku, ale pyta gościa, który ma koszulkę 76ers, który odpowiedzi naturalnie nie zna...

I teraz moje pytanie. Debil, czy pie**olony pozer? A może jedno i drugie? :homer:

atr

2011-08-05, 14:53
blondi strasznie tępa ale j***łbym

Szczygiel

2011-08-05, 15:21
haha nie wie co to trumna a ma koszulke jakiejs druzyny amerykanskiej :D

Dawkaman

2011-08-05, 16:07
k***a skad on bierze tych j***nych tepakow ;o

_R...........s_

2011-08-05, 16:48
weźcie te wszystkie filmiki z matura to ch*j, krytyk, pyta i co tam jeszcze jest takie gówniane. Wyślijcie to do afryki, głodne dzieci na pewno się ucieszą z takiej porcji sucharów. Ewentualnie można je zrzucić gdzieś gdzie jest powódź, te filmy są tak suche, że cała wodą wsiąknie bardzo szybko i po powodzi.

edge

2011-08-05, 16:50
Nagrywać gówno 42 razy...Mają krzepę i samozaparcie chłopaki.

trauma

2011-08-05, 17:06
Nie dam rady całości obejrzeć, bo muszę się spieszyć na lekcje rakietnictwa.

ja...........ko

2011-08-05, 17:18
juz mnie ten typ wk***ia. kreci sie po gdansku pod jakas szkola turystyki i hotelarstwa czy gdziekolwiek indziej gdzie jest duze stezenie debili i zaczepia ludzi, po ktorych widac ze maja problem nawet z ogarnieciem instrukcji obslugi czajnika. zapraszam pod gumed albo jakis lepszy wydzial ug z tymi infantylnymi pytaniami. wielka sztuka robic idiotow z idiotow. niech porozmawia z ludzmi na poziomie to wtedy w jego programie bedzie tylko jeden kretyn

trauma

2011-08-05, 17:51
jatsko napisał/a:

zapraszam pod gumed



Ta od rakietnictwa jest z GUMedu z farmacji z mojego roku, więc tu akurat dałeś zły przykład. Nawet wśród ludzi, którzy w przyszłości będą odpowiedzialni za czyjeś zdrowie zdarzają się idioci. Poza tym on zazwyczaj stoi na molo, na starówce albo przy Wrzeszcz PKP, a szkoła lansu i baunsu to jednak kawałek dalej ;-)

Xayrax

2011-08-05, 21:22
Stawiam Piwo ;) Kuba ma taką samą koszulkę jak ja ;D

Colossus

2011-08-05, 21:29
Chyba nie jestem na bieżąco, kiedy wprowadzili maturę z WF-u ?

edge

2011-08-05, 21:56
Xayrax napisał/a:

Stawiam Piwo ;) Kuba ma taką samą koszulkę jak ja ;D



Jest się czym chwalić. Pochwal się jeszcze, że miałeś murzyńskiego ku*asa w dupie jak pedały z usa. :facepalm:

ja...........ko

2011-08-06, 00:14
trauma napisał/a:



Ta od rakietnictwa jest z GUMedu z farmacji z mojego roku, więc tu akurat dałeś zły przykład. Nawet wśród ludzi, którzy w przyszłości będą odpowiedzialni za czyjeś zdrowie zdarzają się idioci. Poza tym on zazwyczaj stoi na molo, na starówce albo przy Wrzeszcz PKP, a szkoła lansu i baunsu to jednak kawałek dalej ;-)



w sumie to ode mnie z roku z leku tez wystapily 2 osoby, bodajze w odcinku o prl, ale one i tak mialy juz zszargana opinie, wiec bylo z nich troche wiecej beki niz zwykle :mrgreen: , niemniej jednak potwierdza sie tylko moja teoria ze dobierane sa osoby ogarniajace jak najmniej ;-)

robertoblabla

2011-08-06, 11:18
Wk***iają mnie już te teksty o maturze z WF. Matura - nazywana inaczej EGZAMINEM DOJRZAŁOŚCI - oznacza, że człowiek na tym etapie edukacji powinien być przygotowany do życia w społeczeństwie.

Osobiście uważam, że autorzy tego cyklu celowo wybierają same debilne odpowiedzi - ten Naród nie jest aż tak durny. Może i głupio robię ale nadal w to wierzę.