18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wychowanie dzieci w krajach islamskich

Wraith • 2010-09-11, 16:26
Arabowie radza jak wychowywac dzieci, a dzieciak opowiada o swoich planach na przyszlosc. (najciekawszy jest telefon z 1:30)
Takie arabskie rozmowy w toku.



Jest to fragment filmu z "ISLAM: O czym Zachód powinien wiedzieć", ktory caly mozna obejrzec na jutubie.
Film jest dlugi, ale warto obejrzec poki jeszcze nie jest za pozno : p

daymaker

2010-09-11, 21:21
Fajnie jakby się wysadził taki w naszym sejmie... Za taki dobry uczynek dostałby duuuużo dziewic...

To...........h1

2010-09-11, 21:28
ale w "rozmowach niedokończonych" gadają raczej żeby tylko wyj***ć żydo-masono-komuno-gejów na Madagaskar, komu w Polsce by się chciało dupy ruszyć i wysadzić się razem z żydami :P

mtl

2010-09-11, 21:33
Patrząc wstecz: w średniowieczu ludzie żyjący na naszym kontynencie zachowywali się podobnie. Przykładem były krucjaty. Potem nastała epoka oświecenia a teraz mamy internet :emo: Na Wschodzie "ludzie" nie mogą korzystać z internetu (najszybsze, ogólnodostępne źródło informacji) bo podobno nie podoba się to Allahowi :gniew: czego wynikiem jest nieświadomość i zacofanie. Dla nas wpajanie informacji przedstawionych na filmiku to pranie mózgu, dla 'nich' codzienność. Można zauważyć jak religia wpływa negatywnie na stosunki międzyludzkie. Koleś jest przekonany, że dostanie zabawki jak rozpie**oli tysiące niewinnych ludzi. W imie k***a SWOJEJ religii -.- można zauważyć jak młokos wspomina że zabił by wszystkich którzy wyznają inną religię jak on. Jest to jakiś tam sposób na pozyskiwanie sobie nowych wyznawców Koranu co prowadzi do lepszej kontroli nad ogółem przez 'wyższych'. Młodzi są wychowywani od początku do nienawiści wobec innowierców, nikt tego prędko nie zmieni bo było by to 'nieopłacalne' dla wspomnianych manipulatorów. Prawdopodobnie, jakby edukacja stała u nas na tym etapie co u nich zapewne działo by się to samo. Cieszcie się, że żyjemy w Polsce i mamy bardzo duże możliwości spoglądania na ten świat i racjonalne myślenie.

słomcia

2010-09-11, 22:37
naprawdę ktoś tam powinien spuścić parę atomówek i po problemie! a nie będzie mnie mały szczyl straszył,że mnie wystadzi

krak3rs

2010-09-11, 23:09
taki temat akurat 11 września :mrgreen:

✈ ▌▌ / ¦҉▌▌ / ▄ ▌ / ▄✈▌ / ▄ ¦҉▌ / ▄ ▄

Ak...........gi

2010-09-11, 23:25

KamykHC

2010-09-12, 07:12
ale tu się nie odezwie żadna ochrona nad szczeniakami, że niby dzieci są źle wychowywane. Posrane majtki mają, bo taki 12 latek może ich "przypadkiem" wysadzić. Gdyby takie coś stało się w Niemczech, Hiszpani lub innym europejskim kraju to zaraz miliard fundacji się znajduje które chcą upie**olić takiego rodzica. Wniosek jeden: wysadźmy kurestwo zanim ono wysadzi nas.

kamilo159

2010-09-12, 10:39
Co za ludzie.... Oh przepraszam zostawiłem zapalnik na gazie :arrow: :arrow:

Lord~Fekal

2010-09-12, 10:48
Głupota nie boli, chyba, że się źle wysadzisz.

Norbias

2010-09-13, 19:28
Wiecie według naszego kalendarza gregoriańskiego mamy rok 2010 zaś według kalendarza islamskiego jest 1431. Specyficzne ale mają podobny tok myślenia jak Europejczycy właśnie w 1431 ;) u nas będzie 2584 rok u nich 2010 i wtedy zrozumieją że jest INTERNET ^^'

EvilSoran

2010-10-18, 12:52
Na takiego dzieciaka to tylko pedobeara spuścić ....

Rudnicki

2023-01-17, 18:11
Wszystkie te arabskie śmiecie są do utylizacji