18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wychodzenie zza autobusu

Jesse.Pinkman • 2022-03-01, 22:00
Po ch*j się rozglądać? Brawa dla kierownika ciężarówki za refleks tak czy siak.

WyCiENIU

2022-03-01, 22:42
Naprawdę polać kierowcy :D

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-03-01, 23:55
Kierowca z Katowic miałby na taka akcje WYj***nE i by pojechał dalej :)

Jaszczomp6666

2022-03-02, 02:19
Jedna flaszka dla szofera za refleks, druga flaszka dla jego szeryfa za trzymanie auta w dobrym stanie, trzecia flaszka dla inżynierów, którzy projektują te zajebiste maszyny

PentagramOdDiabła

2022-03-02, 02:39
Myślę, że takie ilości alkoholu o jakich piszecie spowodowały by, że następnym razem w podobnym przypadku byłby hard xd

Janko

2022-03-02, 08:03
System automatycznego hamowania awaryjnego
Działanie automatycznego hamowania zależy od producenta, ale efekt zawsze jest ten sam. Gdy nie zdążymy zareagować na sytuację na drodze, zapatrzymy się na telefon czy coś niespodziewanie wyskoczy nam na drogę, samochód sam zacznie hamować, by uniknąć przeszkody. Układ jest szybszy od człowieka, od razu wykorzystuje całą moc hamulców i nawet jeśli nie uda mu się uniknąć zderzenia (co zdarza się raczej rzadko),

Wadolek

2022-03-02, 14:03
Janko napisał/a:

System automatycznego hamowania awaryjnego
Działanie automatycznego hamowania zależy od producenta, ale efekt zawsze jest ten sam. Gdy nie zdążymy zareagować na sytuację na drodze, zapatrzymy się na telefon czy coś niespodziewanie wyskoczy nam na drogę, samochód sam zacznie hamować, by uniknąć przeszkody. Układ jest szybszy od człowieka, od razu wykorzystuje całą moc hamulców i nawet jeśli nie uda mu się uniknąć zderzenia (co zdarza się raczej rzadko),




Tu na bank tego nie ma bo to Man TGA sprzed 2008 roku
Dopiero w TGXie zaczęto stosować

mi...........pl

2022-03-03, 21:39
Akurat kierowca DEBIL gdyby miał mózg to by przewidział że zza autobusu który właśnie ruszał z przystanku ktoś może wyjść bez mózgu. Z tego samego powodu folguje się na przejściach kiedy nie widać jego drugiej strony!

Odwołuje obelgę dla kierowcy. Tam nie ma przejścia. Są tylko 2 kretynki.