18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wyburzanie komina cegielni

omaje • 2014-03-07, 00:03
Komin miał 44 metry wysokości. Kiedy upadł zatrzęsła się ziemia :O

sizar11

2014-03-07, 02:42
Moja teściowa co prawda nie miała 44 metrów wysokości, ale jak upadła to też się ziemia zatrzęsła... Panie świeć nad jej duszą.

garota

2014-03-07, 07:33
@up

Teraz się zastanawiam czy to przez ten komin czy przez twoją teściową powstało tsunami w Japonii.

sati696

2014-03-07, 09:52
omaje napisał/a:

Komin miał 44 metry wysokości. Kiedy upadł zatrzęsła się ziemia :O



Teraz już wiem kto pisze scenariusze do polskich seriali. :kac:

azerbejdzanification

2014-03-07, 10:48
Cytat:

Kiedy upadł zatrzęsła się ziemia :O

...


...a wrota czeluści piekelnych zostały otworzon,i sam belzebub zstąpił na ziemię,aby karać grzeszników.Amen

nemalypy

2014-03-07, 12:11
ale filmik, prawie hard z ta latarnia

fezer44

2014-03-07, 12:11
Widzę że w całej polsce wyburzają wielkie kominy po dawnych zakładach pracy,a co rząd tuska może innego zrobić?Umieli sprzedać,umieli ukraść to teraz wyburzą to co kiedyś jeszcze komuna wybudowała.W polsce to już niedługo nic nie będzie każdy wypie**oli,a żydzi przyjadą i bez przelewu krwi zabiorą ziemie ,a oni są mądrzy i zrobią dla siebie dobrobyt.

grondir

2014-03-07, 12:49
Prawie jak upadek Barad -Dur ,1:46 :lol:

Te emocje xD

omaje

2014-03-07, 13:05
@fezer44 Masz racje i łap piwo. To akurat była cegielnia ojca mojego kumpla, która to gdyby nie komuna, istniałaby do dziś dnia i przynosiłaby spore zyski. Niestety komuś bardzo zależało żeby upadła. W mojej okolicy jest mnóstwo takich i innych zakładów które zostały zgnoj...e przez system i ludzi z wyższych sfer. Z tego co wiem, to postawienie takiego samego zakladu dziś kosztawałoby ok 70mln zł.

tararira

2014-03-07, 15:01
@omaje to ojciec twojego kumpla musiał być super-ekstra przedsiębiorczy żeby cegielnie postawić za komuny i strasznie zaradny żeby nie dopuścić do jej przejęcia przez państwo, unikat na skalę kraju normalnie... znaczy kłamiesz i pewnie nie masz kumpli (co jest pewnie winą systemu i ludzi z wyższych sfer
:lol: ).

omaje

2014-03-07, 17:52
@tararira pokaż mi gdzie gdzie napisałem że postawił ją za komuny. I następne pytanie, dlaczego państwo miało by przejąć coś prywatnego. Albo nie masz mózgu, albo właśnie zadzwonił dzwonek i wyszedłeś z lekcji z zacnego gimnazjum.

kuroi47

2014-03-07, 18:12
świetny silnik havok, wszystko upada tak realistycznie, a grafika jaka realistyczna

Mr.Drwalu

2014-03-07, 19:10
omaje napisał/a:

Kiedy upadł zatrzęsła się ziemia :O



Po czym otworzyły się wrota piekieł... :evil:

tararira

2014-03-07, 19:41
@omaje w sumie nic Ci nie udowodnię, ale z twojego tekstu wyczytać można że istniała w czasie komuny (no bo przecież przez nią upadła). W czasie komuny większe zakłady usługowe, przemysłowe albo rolnicze były własnością państwa albo były spółdzielniami (co oznaczało w praktyce to samo) - taka zasada z której wyciągnąłem wniosek że kłamiesz, jeśli dalej chcesz się upierać się że to co napisałeś jest prawdą - spoko.
Właściwie chodziło mi bardziej o to żeby wskazać że takie narzekanie jest bez sensu a do tego jest strasznie częste, takie zwalanie winny na jakieś ogólniki jak komuna, rząd, Żydzi, "wyższe sfery" jest częste, tendencyjne i donikąd nie prowadzi.