18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybuch opony

RobDeMay • 2022-08-21, 18:40
Eksplozja opony tira na węgierskiej autostradzie


Tradyt

2022-08-21, 19:16
OneEpicBrainCell napisał/a:

Powoli przez Sadistica zaczynam się bać wychodzić z domu


Ja już nie wychodzę ale teraz boję się lodówki otworzyć


Juzwa

2022-08-21, 20:05
Tradyt napisał/a:

Ja już nie wychodzę ale teraz boję się lodówki otworzyć






Otwórz w końcu tę lodówkę do k***y nędzy i wypuść mnie!

HermanVonSztolc

2022-08-21, 20:47
Przeciął te barierki energochłonne jak nitkę,



Tradyt napisał/a:

Ja już nie wychodzę ale teraz boję się lodówki otworzyć



JA też, boję się że Lewandowski z niej wyskoczy .XD

Hvrittinge_sx

2022-08-21, 21:06
To nie eksplozja opony....tylko wypadły mu mocowania wahaczy widać że koło uciekło z felgą w lewo i go pociągnęło, pęknięta opona nie przeciągnęła by całego tira pozdro..

zlaskipanskiejbozydarr

2022-08-21, 21:12
Cokolwiek to było, koleś dobrze to wyprowadził; na początku odruchowo łamał maks w lewo, ale wtedy cały skład by wypie**olilna bok, pozniej zwoje mu odpaliły i tylko korygował by jechać prosto bez wywrotki. Ogarnięty.

brylant1412

2022-08-21, 22:09
HermanVonSztolc napisał/a:

Przeciął te barierki energochłonne jak nitkę,
JA też, boję się że Lewandowski z niej wyskoczy .XD



gorzej jak cichopek

Pieszczoch25

2022-08-21, 22:48
Hvrittinge_sx napisał/a:

To nie eksplozja opony....tylko wypadły mu mocowania wahaczy widać że koło uciekło z felgą w lewo i go pociągnęło, pęknięta opona nie przeciągnęła by całego tira pozdro..



Mocowania nie rozrywają boku auta. Miałem tak dawno temu i wierz mi że jak jebnie opona z lewej strony przy 90km/h masz taki sam efekt jak na filmie. Jakby wybuchła na drodze dwukierunkowej a z naprzeciwka leci osobówka to tylko modlić się zostaje, 20-30-40 ton po takim wystrzale nie jesteś w stanie opanować.

kolejny

2022-08-21, 23:11
Hvrittinge_sx napisał/a:

To nie eksplozja opony....tylko wypadły mu mocowania wahaczy widać że koło uciekło z felgą w lewo i go pociągnęło, pęknięta opona nie przeciągnęła by całego tira pozdro..



No w 6 sekundzie widać wybuch przecież

Hetman_Wielki

2022-08-21, 23:16
a te barierki na h*j sa? dla motocyklistów by bebechy nie poleciały na druga stronę ????

CrookerS

2022-08-22, 01:12
Hvrittinge_sx napisał/a:

To nie eksplozja opony....tylko wypadły mu mocowania wahaczy widać że koło uciekło z felgą w lewo i go pociągnęło, pęknięta opona nie przeciągnęła by całego tira pozdro..



To jest wystrzal na 100 procent. Zaraz blatnik zrzucil sie jak zbroja krzyzaka.
Przeciagnie. Mialem 2 wystrzaly juz. To jest sekunda i nawet trzymajac kiere obiema rekami wyrywa ja ci z lap i nich*ja nie ukrecisz nia. No chyba ze bedziesz spiety jak gdy gowno proboje wyjsc z dupy u szarpie za zwieracz. Nierealne zeby ktokolwiek tak jechal przez 9 godzin na takim spieciu. Pozdro

P.s. szacun dla kiermana ze nie polozyl skladu :ok:

safriduo

2022-08-22, 08:31
Hvrittinge_sx, CrookerS, wystrzał , to oczywiste . Ja na przodzie miałem jeden przy 90 km/h i co dziwne w momencie wystrzału bez wiekszego problemu utrzymałem kiere , i zwalniając i sypiąc iskry spod felgi meldowałem szwagrowi jadącemu przede mną przez cb , żeby stawał bo miałem wystrzał . Widzę że często kończy się taka akcja tragicznie , ale u mnie oprócz zbitego klosza kierunkowskazu i pękniętego błotnika żadnych innych strat. Może miałem farta.

dżonyłojlker

2022-08-22, 11:13
Hvrittinge_sx napisał/a:

To nie eksplozja opony....tylko wypadły mu mocowania wahaczy widać że koło uciekło z felgą w lewo i go pociągnęło, pęknięta opona nie przeciągnęła by całego tira pozdro..



Tobie to chyba mocowania dekla wypadły :facepalm3:

ch...........ik

2022-08-22, 13:42
Czemu opony wybuchają w tirach? Nowe opony też mogą wybuchnąć?