18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybuch na stacji benzynowej w Zgorzelcu

Pantilion • 2023-01-21, 16:11

Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne w wyniku wybuchu na stacji benzynowej w Zgorzelcu. Do eksplozji doszło w czasie prac remontowych.

Tuston_bobczak

2023-01-21, 19:58
Znałem typa co zginął odemnie ze wsi

Halman2

2023-01-21, 20:07
Masturbator18 napisał/a:

Abonament trzeba płacić!! A na dachu podziemnego zbiornika zginą!!
Sam się nakręcasz Gościu



Zginą? Ty j***ny nieuku! ZGINĄŁ k***a!!!

Siarek94

2023-01-21, 21:29
Tuston_bobczak napisał/a:

Znałem typa co zginął odemnie ze wsi


Ja go lepiej znałem, ja wszystkich znam.

smc

2023-01-21, 21:38
Göerlitz samozapłon maszynu.

mutissj

2023-01-21, 22:07
mamy powtórkę, bo 5-10 lat temu była w zgorzelcu podobna sytuacja,

Smoczoor

2023-01-21, 23:11
dogip napisał/a:

To jest przykład jak TV kłamie. Wmawiano nam że jedna z osób wylądowała na dachu. Tu widać dwie osoby ranne i można się domyślić, że trup w zbiorniku. Ha tfu. Dobrze, że abonamentu nie płacę.



gość nie dość że przygłup to jeszcze 21 przygłupów mu piwo postawiło...

Arapzor

2023-01-21, 23:55
Jestem że Zgolca i wiem z relacji znajomego jak to wyglądało. Gość (a raczej korpus) wpadł do magazynu z alkoholem. Z reszty zostały same kości, głowa była zmiażdżona jak placek, ciuchy spalone no i nogi urwało spalone i w strzępach.

kernelstrong

2023-01-22, 09:01
dogip napisał/a:

To jest przykład jak TV kłamie. Wmawiano nam że jedna z osób wylądowała na dachu. Tu widać dwie osoby ranne i można się domyślić, że trup w zbiorniku. Ha tfu. Dobrze, że abonamentu nie płacę.



Ja tu nie widzę dwóch osób rannych, jedna być może tak i przypuszczenie, że w zbiorniku ktoś został. Niesamowity jest twój umysł pełen wyobrażeń i domysłów, a na koniec oplucie telewizji. Suma sumarum oczywiście, że im się należy, ale taką dedukcją to nikogo nie porwiesz. PS: ale zajebiście pie**olnęło

:-)

killua

2023-01-22, 16:06
kernelstrong napisał/a:

Ja tu nie widzę dwóch osób rannych, jedna być może tak i przypuszczenie, że w zbiorniku ktoś został. Niesamowity jest twój umysł pełen wyobrażeń i domysłów, a na koniec oplucie telewizji. Suma sumarum oczywiście, że im się należy, ale taką dedukcją to nikogo nie porwiesz. PS: ale zajebiście pie**olnęło



no napewno ci goście co stali przy ujściu tego ognistego wyziewu patrząc prawie że do środka, nie odnieśli żadnych obrażen :)

Penton

2023-01-23, 10:15
Co on w tym zbiorniku robił, że doszło do wybuchu? Faje chciał zapalić?

dsk4rav

2023-01-23, 10:27
Penton napisał/a:

Co on w tym zbiorniku robił, że doszło do wybuchu? Faje chciał zapalić?



Z tego co ja słyszałem, to robił juz odbior, podobno jak były prace to chodził tam jakiś wentylator czy dmuchawa żeby opary wyciągało na zewnątrz, podobno podczas odbioru tego nie było, I chłop niby przesunął drabinę i nastąpił wybuch, ale to nic potwierdzonego

killua napisał/a:

no napewno ci goście co stali przy ujściu tego ognistego wyziewu patrząc prawie że do środka, nie odnieśli żadnych obrażen



Ci dwaj mają poparzone gęby

Yatusza

2023-01-23, 15:01
Widać jak leci w 5 sekundzie ;)

postpost

2023-01-23, 15:15
Co to jest za zdjęcie??

T3RMINATOR

2023-01-23, 20:27
Facet co wleciał przez dach.