18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybuch metanu

Duczki1234 • 2024-01-07, 07:54
Jeden z idiotów wrzucających petardę odbył darmowy kilkumetrowy lot


~_Killa_

2024-01-07, 08:01
Wydaje mi się, że ludzie naprawdę przestali używać mózgu i myśleć o tym, co robią, ba. Mogłabym nawet rzec, że polowa społeczeństwa po 2000 roku jest jakaś ułomna i spowolniona umysłowo. Co się stało? Przecież takie logiczne rzeczy powinien każdy człowiek znać…

psotny_fiutek

2024-01-07, 09:16
~_Killa_ napisał/a:

Wydaje mi się, że ludzie naprawdę przestali używać mózgu i myśleć o tym, co robią, ba. Mogłabym nawet rzec, że polowa społeczeństwa po 2000 roku jest jakaś ułomna i spowolniona umysłowo. Co się stało? Przecież takie logiczne rzeczy powinien każdy człowiek znać…



A masz, niech strace, postawię ci piwo (ale bez soku) bo jak na kobitę to nawet dobrze gadasz.

paniczmax

2024-01-07, 11:12
~_Killa_ napisał/a:

Wydaje mi się, że ludzie naprawdę przestali używać mózgu i myśleć o tym, co robią, ba. Mogłabym nawet rzec, że polowa społeczeństwa po 2000 roku jest jakaś ułomna i spowolniona umysłowo. Co się stało? Przecież takie logiczne rzeczy powinien każdy człowiek znać…



widzisz w szkole uczą dzieciaków mnóstwo bzdur, teorii, wzorów, ale ta wiedza w większości się do niczego nie przydaje, kończą szkołę i nie potrafią załatwić prostych spraw w urzędzie, samodzielnie naprawić roweru czy ogarnąć tematu że metan może powstać z gnicia materiałów organicznych i gromadzić się w rurach kanalizacyjnych a wystarczy już 5% aby stworzyć mieszaninę wybuchową, do tego wiedza z tictioków, instagrama i od takich autorytetów jak fitlovers (coronavirus ginie w 27c a wiec pij letnią wodę aby go zwalczyć czy jakoś tak było) i mamy stado debili zamiast zdrowego społeczeństwa, do tego te pseudoprofesory i pseudodoktory (mam mało który ma ten tytuł w rzeczywistości) już od szkoły podstawowej wpajają tym idiotom lewicową ideologię i brednie że każdy jest równy i ma równe szanse w życiu, mimo że to pie**olenie nie ma żadnego pokrycia w życiu

Caanonierka

2024-01-07, 11:15
~_Killa_ napisał/a:

Wydaje mi się, że ludzie naprawdę przestali używać mózgu i myśleć o tym, co robią, ba. Mogłabym nawet rzec, że polowa społeczeństwa po 2000 roku jest jakaś ułomna i spowolniona umysłowo. Co się stało? Przecież takie logiczne rzeczy powinien każdy człowiek znać…



To celowa robota!Świat ma się zwijać nie rozwijać!Krecią robotę w tym celu robią media!Bardzo wydajnie wytrawiają z mózgu ludzkie mózgoczaszki!Są bardzo wydajne i skuteczne!Co do petard-"serce roście" patrząc na takie "wypadki przy odpalaniu,bo........


TwójCzarnyPan

2024-01-07, 11:15
_Killa_ napisał/a:

Wydaje mi się, że ludzie naprawdę przestali używać mózgu i myśleć o tym, co robią, ba. Mogłabym nawet rzec, że polowa społeczeństwa po 2000 roku jest jakaś ułomna i spowolniona umysłowo. Co się stało? Przecież takie logiczne rzeczy powinien każdy człowiek znać…


Wydaje ci się. Kiedyś nie było kamer w telefonach, a wcześniej nawet internetu. Nie dało się nagrać debilnych akcji ani opublikować.

mazga50

2024-01-07, 20:22
BękartEddardaStarka napisał/a:

Co on w tych wiadrach niesie ?



Paliwo rakietowe, z którego wydziela się metan.

Gregor1494

2024-01-07, 20:27
BękartEddardaStarka napisał/a:

Co on w tych wiadrach niesie ?





mazga50 napisał/a:

Paliwo rakietowe, z którego wydziela się metan.



nie wygląda na inżyniera. Pewnie gutter oil

Mirek19850509

2024-01-07, 21:23
_Killa_ napisał/a:

Wydaje mi się, że ludzie naprawdę przestali używać mózgu i myśleć o tym, co robią, ba. Mogłabym nawet rzec, że polowa społeczeństwa po 2000 roku jest jakaś ułomna i spowolniona umysłowo. Co się stało? Przecież takie logiczne rzeczy powinien każdy człowiek znać…



A tu masz rację niezależne źródła podają że po 2000 roku z powodu ogólnodostępnego internetu iloraz inteligencji młodym ludziom spada średnio 3 procent co 7 lat i w dorosłym życiu niektóre jednostki mają spadki nawet ponad 10 procent do ich rodziców czy dziadkow, i to się pogłębia ,bo Internet nie rozwija pracy mózgu ani. Nie zmusza do jego ćwiczenia, taki naukowy bełkot można znaleźć w sieci na zagranicznych portalach

spinaczel

2024-01-08, 09:59
o czym wy pie**olicie? Nie raz za bajtla wrzucalo się petardy do kratek i studzienek na ulicy h bo byl fajny 'pyk' i w zyciu by nikomu nie przyszlo do glowy,ze to moze tak pie**olnac...