18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybuch kanalizacji

PiotrusCinek88 • 2023-05-17, 12:32

Kilka lat temu zajerestrowana sytuacja miałą miejsce na Ukrainie.

silwerbalk

2023-05-17, 19:17
Zeńgrube wyj***ło od nadmiaru shitpostow .....

stir

2023-05-17, 19:45
Jaka beka, nawet sadole zrozumiały, że ukraina to podpucha :D

PabloSkills

2023-05-17, 19:55
Gówno w uszach

Gówno wszędzie

Co to będzie?

rafalxp

2023-05-17, 20:15
Ukraina nic do ludzi nie mam ,ale przez lata działo się tam zle, korupcja oligarchia każdy kradł ile szło i było oki ,wjechali ruskie i nagle OLABOGA dejcie nam. Pomagać trzeba by oddalić ruską onucę jak najdalej od naszych granic

damian15snk

2023-05-17, 20:19
JanzDukli napisał/a:

Powiedz to 2 milionom zamordowanym Irakijczykom, pomordowanym Syryjczykom, Libijczykom, Tunazyjczykom, Afgańczykom, Wietnamcom albo ponad 100 tysiącom zamordowanych cywili w Jugosławii lub 20 tysiącom zamordowanych cywili w Doniecku i Ługańsku banderowski bękarcie.
Szykuj się.
W przyszłym roku ty pojedziesz na upadlinę bronić pobratymców z Nowej Jerozolimy
A jaka będzie przyszłość Ukrainy?
Taka:


Tym narkomanom systemowym tego nie wytlumaczysz, próbowałem koncem marca 2020 I ziomale co mialem ich za kumatych pryskali mi ręce sprayem antybakteryjnym przed wejsciem do domu. Chodzili w uk po tesco wedlug strzalek naklejonych na podlodze. A jak wrocilem z plazy w miescie gdzie stwierdzono wybuch epidemi ( u 2 studentow wynik + " to 0 kontaktu. Baranom nie przegasz

Qrulsromu

2023-05-17, 20:46
Kriski napisał/a:

Nie, nie jestem, mam nazwisko pisane z Słowacka więc, możesz się czepiać że potomek tych co to z naziolami Polskę atakowali. Robię z Ukraińcami interesy i wiem że to w przeciwieństwie do sebiksów pseudopatriotów z Radomia i Sosnowca, dobrzy ludzie.



Nie pie**ol, jebiesz banderowskimi onucami siuraku.

Ferdek5555

2023-05-17, 21:56
Tomek do wozu , matko boska gówno ożyło!

Sigonek

2023-05-17, 22:15
JanzDukli napisał/a:

Powiedz to 2 milionom zamordowanym Irakijczykom, pomordowanym Syryjczykom, Libijczykom, Tunazyjczykom, Afgańczykom, Wietnamcom albo ponad 100 tysiącom zamordowanych cywili w Jugosławii lub 20 tysiącom zamordowanych cywili w Doniecku i Ługańsku banderowski bękarcie.
Szykuj się.
W przyszłym roku ty pojedziesz na upadlinę bronić pobratymców z Nowej Jerozolimy
A jaka będzie przyszłość Ukrainy?
Taka:



JanzDukli napisał/a:

Powiedz to 2 milionom zamordowanym Irakijczykom, pomordowanym Syryjczykom, Libijczykom, Tunazyjczykom, Afgańczykom, Wietnamcom albo ponad 100 tysiącom zamordowanych cywili w Jugosławii lub 20 tysiącom zamordowanych cywili w Doniecku i Ługańsku banderowski bękarcie.
Szykuj się.
W przyszłym roku ty pojedziesz na upadlinę bronić pobratymców z Nowej Jerozolimy
A jaka będzie przyszłość Ukrainy?
Taka:



W przyszłośći ? A kim jest OBECNY prezydent Ukrainy ? Komuchom nie wytłumaczysz prawdy historycznej - to są ludzie, którzy zwalczają prawdę wszelkimi możliwymi sposobami, spośród których stygmatyzacja - w imię tolerancji oczywiście - przybiera formę personalnych obelg i bezpośredniej przemocy. Jeśli chodzi o USA to zafundowali światu w XXI w.:
- bombardowanie Drezna i Hamburga podczas II wojny światowej. ataki spowodowały śmierć ok. 100 tys. ludności cywilnej
- bombardowanie Tokio metodą konwencjonalną, zamordowanie ok. 100 tys. cywilów
- zrzucenie bomby atomowej na Hiroszimę i Nagasaki, zamordowanie 100 tys. cywilów
- zrzucenie około 80 MILIONÓW litrów chemicznej trucizny pod nazwą "Agent Orange" na łeb Wietnamczyków w trakcie II wojny w indochinach, 3 MILIONY ludzi przeszło ciężkie choroby, popażenia, zniekształcenia ciała i kończyć, kobiety bezpłodne, poronienia itd. -
- całkowita destabiizacja Ameryki Łacińskiej poprzez wspieranie paramilitarnych bojówek (np. Contras) pieniędzmi pochodzącymi z międzynarodowego handlu narkotykami
- zbrodnie wojenne popełniane na cywilach w Afganistanie i Syrii (patrz chociażby Wikileaks: Afghan war logs, Syrian war logs)
- torturowanie schwyatnych jeńców w tajnych więzieniach CIA w Zatoce Guantanamo czy np. w Starych Kiejkutach w naszym pseudopaństwie

itd.

W polityce nie ma miejsca na moralne rozterki, to jest bezwględna walka rodem z "Księcia" Machiavelliego. III Rzeczpospolita niemal od początku istnienia skupia się we wszystkich sferach swojego funkcjonowania na realizowaniu polityki i korzyści OBCYCH MOCARSTW kosztem własnego interesu narodowego. Nasze geopolityczne położenie jest fatalne, dlatego powinniśmy LAWIROWAĆ w rozgrywce mocarstw, w celu osiągnięcia maksymalnych korzyści politycznych. Nikt nie nawołuje do miłośći do Rosji, my Polacy dość nacierpieliśmy się z ich rąk, ALE polityka to nie jest kółko wzajemnej adoracji tylko TWARDE INTERESY. Rosja to największa na świecie baza surowcowa i ogromny rynek zbytu - w imię czego DOBROWOLNIE odcinamy się od tego bogactwa w zamian nie otrzymująć KOMPLETNIE NIC ? W trakcie Majdanu zmobilizowane pseudoelity polskie jechały obszczekiwać Putina i na kogo spadł największy ciężar sankcji odwetowych ? Cośmy na tym zyskali ? Poprawne stosunki i obopólnie korzystna wymiana handlowa to chyba nie brzmi źle ? Japończycy zgotowali Chinom niezłe piekło w trakcie drugiej wojny światowej i nie można absolutnie mówić o żadnej przyjaźni między tymi państwami, a mimo wszystko darzą się dzisiaj wzajemnym szaczunkiem i utrzymują rozległe kontakty handlowe. Dlaczego ? Bo to są państwa POWAŻNE, realizujące swoje interesy narodowe w możliwie jak największym zakresie.
Tymczasem Polska została zdegradowana do stopnia nawet nie pionka na szachownicy politycznej, ale po prostu kolonii, której tubylczy mieszkańcy są urabiani na rodzaj tępej masy, gotowej do ostatecznego poświęcenia w razie ewentualnej wyższej koniecznośći. Cat Mackiewicz twierdził, że podstawowym aksjomatem patriotyzmu jest PRZETRWANIE NARODU ZA WSZELKĄ CENĘ i nie sposób się z tym człowiekiem nie zgodzić. Polska jako państwo dwukrotnie zniknęła z mapy świata - to k***a nie jest normalne w przypadku kraju o tak poteżnej historii, kulturze tradycjach.... I dzisiaj ponownie mamy sytuacje jak w 1939 r. czyli papierowe sojusze, czcze zapewnienia i za miedzą realne potężne zagrożenie, które jak naprawdę spadnie na nasze łby to wtedy będzie płacz i lament jak teraz tych, którzy sobie czterokrotnie wstrzykiwali bliżej niezidentyfikowane gówno ku uciesze deep state'u i big pharmy. Dużo by pisać, bo gdzie człowiek nie ruszy jakiegoś tematu ważniejszego w nowożytnej historii naszego państwa to wypływa szeroka jak Wisła rzeka gówna.

Maniecky

2023-05-18, 01:47
Widze z gowno na materiale zrobilo gownoburze w komentach

jbćTalmud

2023-05-18, 06:26
skywalker75 napisał/a:

ruskie szambo wybiło, tak jak u nas na sadolou



przyznaj się ile miałeś banderolskich drutów w d'UPA jak pisałeś komentaż?

Jestem dumny z was kochani, że zrozumieliście , że banderolowce to nie są nasi bracia. Ci co was tu wyzywają od onuc poprostu lubią banderolskie druty brać do d'UPA

Sigonek

2023-05-18, 12:39
jbćTalmud napisał/a:

przyznaj się ile miałeś banderolskich drutów w d'UPA jak pisałeś komentaż?
Jestem dumny z was kochani, że zrozumieliście , że banderolowce to nie są nasi bracia. Ci co was tu wyzywają od onuc poprostu lubią banderolskie druty brać do d'UPA



Zwykłe komunistyczne k***y albo pożyteczni idioci, szkoda strzępić ryja

skywalker75 napisał/a:

ruski ćwoku zrozum, że milion razy lepiej mieć za sąsiada Araba , Żyda, czy murzyna niż ruska powinno się was otoczyć płotem i oglądać jak małpy w zoo



A wiesz kretynie, że Polska bezpośrednio graniczy z Rosją od 1569 r. do dnia dzisiejszego włącznie ? Soros ci rzuca jakieś ochłapy z fundacji Batorego, czy opie**alasz Jankesom lage za friko ?

ChomikAdrian

2023-05-18, 13:43
Maj 2015 r. - street view z map Google.
To samo miejsce - widać, że tam już 2 lata wcześniej coś dłubali.




mazga50

2023-05-18, 16:15
Nie kanalizacji, a wodociągu. To brązowe to błoto, nie gówno.

habiTEK

2023-05-18, 17:29
Kriski napisał/a:

Nie, nie jestem, mam nazwisko pisane z Słowacka więc, możesz się czepiać że potomek tych co to z naziolami Polskę atakowali. Robię z Ukraińcami interesy i wiem że to w przeciwieństwie do sebiksów pseudopatriotów z Radomia i Sosnowca, dobrzy ludzie.



Debile nie czajá, e mozna robic z Ukraicami normalne interesy.
Ja interesy - legalne - robie i nikt nie narzeka.
Wlasnie dostalem zleconko, za godzinke roboty wpadlo mi 300 funtow.

Infiniti09

2023-05-20, 15:28
ruSSkie k***y nie mają z tym problemów, bo nie mają kanalizacji xD