18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybuch gazu w Bytomiu

~Angel • 2019-07-06, 20:28

źródło filmiku: FB

Cytat:

Tuż po godz. 13 na parterze kamienicy w samym centrum Bytomia doszło do eksplozji gazu. Zginęła 39-letnia kobieta i jej dwie córki. Cztery osoby są ranne, jedna z nich została przetransportowana do szpitala śmigłowcem. Siła uderzenia była tak duża, że uszkodziła okna sąsiednich budynków.
Wiadomo już, że ciężko ranna kobieta, która przechodziła obok kamienicy w chwili wybuchu, została zabrana z miejsca zdarzenia śmigłowcem do szpitala. Ofiarami śmiertelnymi są 39-letnia kobieta i jej dwie córki - w wieku siedmiu i pięciu lat. Rodzina mieszkała na parterze budynku. Rannych w wyniku wybuchu zostało również troje mieszkańców kamienicy.

Do wybuchu gazu doszło około godz. 13 na parterze kamienicy przy ul. Katowickiej w Bytomiu. Na miejsce wysłano 17 zastępów straży pożarnej. Pożar, który wybuchł po eksplozji, został ugaszony. Ok. godz. 19 strażacy zakończyli przeszukiwanie budynku - nie ma więcej ofiar eksplozji



Jak podaje lokalny portal informacyjny eksplozja mogła być nieprzypadkowa.

Cytat:

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że dzisiejsza eksplozja w centrum Bytomia mogła być efektem próby samobójczej. Sprawę bada prokuratura.

Według informacji pozyskanych z pewnego źródła przez naszą redakcję 39-letnia kobieta mieszkająca w lokalu, w którym doszło dziś do wybuchu znajdowała się w trudnej sytuacji życiowej. Z oględzin miejsca zdarzenia wynika, że kuchenka gazowa mogła zostać celowo rozszczelniona. To wskazuje, że eksplozja prawdopodobnie nie była przypadkowa.

Źródło: https://www.bytomski.pl


Smoku

2019-07-07, 18:29
zakmen napisał/a:

@kolosasz Wiadomość do ssących penisa kolegi, czips w moim wymyślonym języku oznacza Marię Skłodowską Curie. Nie wiedziałeś tego? No to już wiadomo co tam poczyniasz z kolegą z celi.
A tak na poważnie to od kiedy nieznanie języka patologicznego ścieku oznacza bycie frajerem?



Specjalistą nie jestem, ale chyba słowo frajer pochodzi właśnie z tego patologicznego więziennego ścieku, i określa osoby które nie grypsują - nie znają tego bełkotu.
W mowie potocznej nadano temu słowu inne obraźliwe znaczenie, ale w tym kontekście o który się oburzasz chodziło raczej o osoby, które nie grypsują a nie znają tej "mowy".

Catchcart

2019-07-07, 19:12
Byłem za winklem, ama

zakmen

2019-07-07, 23:20
@Smoku Możliwe że tak jest. Nie zmienia to faktu że nie mam obowiązku znać ściekowego więc nie wstydzę się swojego oburzenia.

Wiewór

2019-07-08, 13:08
Ta ulica to taki przej***ny syf, że jakby puścić ten filmik czarno biały to by wyglądało jak zdjęcia z powstania warszawskiego. :-D

Adrian92

2019-07-09, 06:54
Bytom największe zadupie świata :) Nie żaden Radom czy Sosnowiec, to Bytom jest stolicą patologii i slumsów. Nie polecam tam jechac bo śmierdzi :)

Cloverface

2019-07-16, 22:08
kolosasz napisał/a:

Wybuch gazu zabił dziewczynki.
A tu reakcja więźniów na wiadomość, że w gmachu więzienia jest gaz.
Wiadomość dla frajerów: w grypserze "Bartosz K" oznacza gaz



Ciekawe za co siedziałeś, okradłeś jedyny sklep na swojej wiosce i pani ekspedientka cię poznała, bo codziennie tam byłeś na harnasiu? Czy może wziął cię sentyment i wróciłeś do Mareczka z pod celi i razem sobie umilacie chwilę. Utrzymujemy takie p*zdy jak ty, które nie potrafią sobie ułożyć życia, bo z takiej patologii wyszli, że się nie da? Trzeba byćkonretnym debilem żeby robić zarobkowego i zostać złapanym.
No czekam za co siedziałeś, bo mi się wydaję, że za kichę nie zamykają i to kolegi.